1:2
Zakończony
Dania
90+6'

Uderzenie z dystansu po wybyciu piłki przez Kjaera. Futbolówka przeleciała jednak obok bramki.

29
21
15
19
23
90+5'

Jeszcze kolejną akcję oskrzydlającą wyprowadzają Czesi.

67
21
13
10
17
90+4'

Daniel Wass szukał dośrodkowania przed bramkę Czechów. Dobrze piłkę wybił jeden z obrońców.

29
11
10
7
20
90+3'

W polu karnym niecelnie strzelał Michael Krmencik.

25
29
11
18
21
90+3'

Duńczycy bronią się na własnej połowie.

17
20
14
9
19
90+2'

Teraz Duńczycy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

29
12
7
12
26
90+1'

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Duńczyków. Ci pewnie wybijają piłkę.

15
7
7
6
11
90'

Doliczone sześć minut. Czesi przy piłce na połowie Duńczyków.

24
11
8
6
5
89'

Martin Braithwaite padł w polu karnym Czechów. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

10
4
4
3
5
88'

Jeszcze dogranie w pole karne Duńczyków. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę.

3
5
9
6
3
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Kalas.

22
5
5
4
15
85'

Widać już zmęczenie u zawodników obu drużyn. Czesi jeszcze walczą o gola.

23
9
8
6
3
84'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Michael Krmencik.

15
3
3
1
6
84'

Jan Boril opatrywany poza boiskiem. Będzie grał z opatrunkiem na głowie.

4
1
6
6
1
83'

Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z Czechów.

2
2
3
5
5
82'

Znów dobrze spisał się bramkarz reprezentacji Czech, który obronił uderzenie Joakima Maehle z ostrego kąta.

5
2
1
3
5
81'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

81'
ZMIANA
80'

Z ponad 20 metrów strzelał Tomas Soucek. Uderzenie jednak zablokowane.

4
2
2
3
2
79'
ZMIANA

Czechy. Schodzi: Petr Sevcik. Wchodzi: Vladimir Darida.

79'
ZMIANA

Czechy. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Matej Vydra.

78'

Akcja ofensywa Duńczyków. Po dograniu ze skrzydła z pierwszej piłki z około 18 metrów strzelał Yussuf Poulsen. Znakomicie obronił Tomas Vaclik.

2
2
78'

Duńczycy czekają już na ataki Czechów na własnej połowie.

2
1
1
1
3
77'

Znakomicie w defensywie interweniował Andreas Christensen, który wybił piłkę dogrywaną z głębi pola.

5
1
2
1
76'

Czesi przy piłce. Rozgrywają kolejną akcję ofensywną.

6
1
1
1
74'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne Duńczyków. W ostatniej chwili dobrze piłkę wybił Kasper Schmeichel.

7
4
3
4
9
72'

Jakub Jankto strzelał z ostrego kąta. Dobrze piłkę wybił Simon Kjaer.

6
2
2
3
5
71'

Po słabym początku, Duńczycy dobrze oddalili już grę od własnego pola karnego.

5
1
1
4
3
71'
ZMIANA
69'

Po indywidualnej akcji z dystansu strzelał Yussuf Poulsen. Pewnie interweniował Tomas Vaclik.

9
3
1
2
6
69'

Ostatecznie minuty zdecydowanie spokojniejsze. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
3
1
1
65'

Wracamy do gry.

8
2
1
3
2
64'
ZMIANA

Czechy. Schodzi: Ondrej Celustka. Wchodzi: Jakub Brabec.

4
3
2
2
2
63'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z Czechów. Z boiska schodzi także kontuzjowany Ondrej Celustka.

5
4
3
2
4
62'

Yussuf Poulsen strzelał w polu karnym Czechów. Został zablokowany przez jednego z obrońców.

5
5
6
6
6
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Kasper Dolberg. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

58'

Jakub Jankto ładnie dograł w pole karne Duńczyków. Dobrze piłkę złapał jednak Kasper Schmeichel.

2
2
2
2
3
56'

Dobrze w defensywie spisał się Vladimir Coufal, który wybił piłkę po groźnym dośrodkowaniu w pole karne.

1
1
1
3
3
55'

Duńczycy rozgrywają piłkę przed polem karnym Czechów. Mało miejsca na dogranie piłki w pole karne rywala.

4
52'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Czechów. Piłka została wybita przez jednego z obrońców.

2
2
2
3
6
komentarz

Tradycją już stało się podczas meczów Danii na Euro 2020 (2021), że rywale przekazują im koszulkę Christiana Eriksena, którego dramat w starciu z Finlandią poruszył świat futbolu. Czesi też to zrobili.

11
7
1
1
Czy Czesi strzelą w tym meczu przynajmniej jeszcze jedną bramkę?
Tak
Nie
1
3
3
50'

Czesi dalej przy piłce. Rozgrywają kolejną akcję ofensywną. Dania zamknięta na własnej połowie.

8
3
2
7
4
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrik Schick. Asystował mu Vladimir Coufal. Czesi od początku drugiej połowy zdecydowanie ruszyli do ataku i już strzelili gola! Vladimir Coufal ładnie dograł w pole karne, gdzie celnie uderzył Patrik Schick. To jego piąty gol w turnieju!

78
26
7
8
23
48'

Przewrotką strzelał Patrik Schick. Po rykoszecie spokojnie piłkę złapał Kasper Schmeichel.

6
3
3
3
3
47'

Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Czechów. Z dystansu strzelał teraz Antonin Barak. Znakomicie interweniował Kasper Schmeichel.

3
2
1
1
46'

Na zaskakujący strzał z dystansu zdecydował się Michael Krmencik. Z problemami obronił Kasper Schmeichel.

2
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Czechy. Schodzi: Tomas Holes. Wchodzi: Jakub Jankto.

45+3'

Gra wznowiona.

10
5
1
1
45+1'

Opatrywany jeden z Duńczyków. Mamy więc przerwę w grze.

2
2
6
6
5
45'

Doliczone dwie minuty.

4
5
4
3
3
44'

Duńczycy rozgrywają piłkę na połowie Czechów.

10
4
7
3
5
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kasper Dolberg. Asystował mu Joakim Maehle.

2:0 dla reprezentacji Danii! Kapitalne dośrodkowanie Joakima Maehle z lewej strony boiska. Na piłkę nabiegł Kasper Dolberg i z sześciu metrów strzelił nie do obrony!

72
30
13
14
28
41'

Gra wznowiona i toczy się w środkowej strefie boiska.

6
4
1
6
39'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje dwóch zawodników.

2
1
8
7
2
38'

Z pola karnego strzelał Mikkel Damsgaard, lecz Tomas Vaclik nie dał się zaskoczyć i obronił to uderzenie.

1
4
4
1
36'

Szukają Czesi dośrodkowań w pole karne Duńczyków, lecz ci przeważnie sobie z nimi radzą i wybijają piłkę.

4
4
1
3
3
35'

Po dograniu Coufala w pole karne na piłkę nabiegł Tomas Holes i oddał strzał z około 13 metrów. Pewnie interweniował Kasper Schmeichel.

1
1
1
1
3
34'

Ładna, szybka akcja reprezentacji Danii. Po prostopadłym podaniu w pole karne dobrze spisał się jednak Tomas Vaclik, który przejął piłkę.

1
1
1
1
1
32'

W pole karne Danii z rzutu wolnego zagrywał Antonin Barak. Piłkę wybił Jens Stryger Larsen.

1
29'

Rzut wolny dla Czechów i zagranie w pole karne Danii. Zabrakło strzału i futbolówka przeleciała obok bramki.

1
1
1
2
1
27'

Odpowiedź Duńczyków. W pole karne Czechów wpadł Martin Braithwaite, lecz jego strzał z ostrego kąta był niecelny.

6
1
4
1
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Tomas Soucek.

7
4
1
3
6
26'

Vladimir Coufal ładnie dośrodkował w pole karne Duńczyków. Czesi wywalczyli rzut rożny.

3
1
2
1
2
24'

W ostatnich minutach lepiej prezentują się Czesi, którzy szukają okazji na gola.

10
4
1
3
6
22'

Dobra akcja Czechów. Po prostopadłym podaniu z ostrego kąta strzelał Tomas Holes. Znakomicie obronił Kasper Schmeichel.

4
1
2
19'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Duńczyków. Ładna wrzutka, było groźnie, piłkę trącił Tomas Soucek, ale ta przeleciała obok bramki.

7
1
7
2
4
17'

To powinien być gol! Jens Stryger Larsen idealnie dograł piłkę w pole karne Czechów, gdzie źle strzelał Thomas Delaney. Uderzenie było niecelne.

5
2
5
2
5
14'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Duńczyków. Następnie zgranie piłki, do której dopadł Petr Sevcik. Jego uderzenie z kilkunastu metrów było niecelne. To była dobra okazja na gola.

8
4
5
4
8
13'

Szybka akcja Duńczyków. Po podaniu z głębi pola Mikkel Damsgaard znalazł się w dobrej sytuacji, lecz piłka nie wpadła do bramki Czechów. W ostatniej chwili wybił ją jeden z obrońców.

2
3
6
4
4
12'

Efektowną, indywidualną akcję przeprowadził Patrik Schick. Wpadł w pole karne, oddał strzał z ostrego kąta, lecz piłka przeleciała obok bramki.

2
2
2
8
2
12'

Duńczycy spokojnie wymieniają podania i szanują piłkę.

8
4
2
2
2
9'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tym razem jednak niecelne uderzenie na bramkę Czechów.

3
3
4
4
4
8'

Z dystansu strzelał Kasper Dolberg. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

8
4
4
4
4
8'

Duńczycy przy piłce. Oni chcą szybko strzelić jeszcze jednego gola.

15
7
5
5
6
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Delaney. Asystował mu Jens Stryger Larsen. 1:0 dla reprezentacji Danii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Thomas Delaney oddał celny, precyzyjny strzał głową z około 10 metrów.

4'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Vladimir Coufal. Uderzenie jednak zablokowane przez obrońcę.

8
8
6
5
5
3'

Jak na razie Duńczycy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

9
4
3
5
4
2'

Wracamy na boisko. Gra wznowiona.

8
5
4
4
4
1'

Szybko przerwa w grze spowodowana faulem. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników reprezentacji Danii.

1
1
1
3
3
16:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.