Totolotek Puchar Polski: Ćwierćfinały
26 maj 2020 20:10
90+5'

Jakub Łukowski strzelił niecelnie i grę od własnej bramki rozpocznie Wojciech Muzyk.

20
14
11
13
18
90+3'

Miedź wznowiła grę od wyrzutu piłki z autu.

22
5
6
6
14
90'

Sędzia doliczył 7 minut do regulaminowego czasu gry.

44
13
21
5
25
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Josip Soljić.

Miedź Legnica
18
7
3
4
8
88'

Gol! Strzelił Paweł Zieliński. Asystował mu Maciej Śliwa.

Bramka kontaktowa dla Miedzi Legnica! Maciej Śliwa dokładnie dośrodkował z prawej flanki, zaś celnie główkował Paweł Zieliński. Wydaje się, że w tej sytuacji mógł się lepiej zachować bramkarz Legii, Wojciech Muzyk.

114
55
15
18
61
87'

Bartosz Slisz świetnie przymierzył z około 17 metrów, lecz futbolówkę złapał Łukasz Załuska.

11
1
2
4
5
85'

Jose Kante strzelał z kilku metrów, ale w ostatniej chwili został zablokowany i będzie rzut rożny dla Legii.

9
1
1
6
4
83'
83'

Miedź Legnica. Schodzi kontuzjowany: Omar Santana. Wchodzi: Dawid Kort.

12
2
3
5
4
80'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za ostry faul otrzymał Igor Lewczuk. Faulowany był Omar Santana.

Legia Warszawa
53
20
16
8
32
78'
24
6
3
5
6
77'

Legia Warszawa bez pośpiechu konstruuje swój atak pozycyjny.

12
2
2
1
2
75'
73'

Maciej Śliwa uderzył zbyt lekko z dystansu i piłkę pewnie opanował Wojciech Muzyk.

10
5
4
3
3
71'

Niecelnie z około 17 metrów strzelił Walerian Gwilia i piłkę do gry wprowadzi Załuska.

2
3
2
5
4
69'

Ucierpiał jeden z zawodników gości - Michał Karbownik, który potrzebował pomocy medycznej.

7
3
4
9
6
67'

Uderzał sprzed pola karnego Jose Kante, ale został zablokowany przez rywala. Będzie korner dla Legii.

8
1
4
2
1
65'
64'

Niezmordowany Walerian Gwilia napędza kolejny atak Legii Warszawa.

12
5
1
3
3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marquitos.

4
2
1
1
6
61'

Łukasz Załuska wprowadził piłkę do gry dalekim wybiciem spod własnej bramki.

5
2
3
1
1
57'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mateusz Wieteska.

5
4
2
4
2
56'

Legioniści spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

8
5
3
5
4
54'

Zespół z Warszawy wydaje się kontrolować boiskowe wydarzenia i nie pozwala na zbyt wiele gospodarzom.

14
11
5
5
8
52'

Miedź wznowiła grę od rzutu wolnego w okolicach linii środkowej boiska.

9
3
2
2
4
51'

Przyjezdni nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego kolejnego trafienia podczas tej konfrontacji.

18
7
3
6
7
49'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak.

Legia Warszawa wygrywa już 2:0! Najpierw Jose Kante po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował w słupek. Po chwili piłka szczęśliwie dotarła do Mateusza Cholewiaka, a ten z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.

84
33
6
23
49
Czy w drugiej połowie starcia padnie co najmniej jedna bramka?
6
4
3
2
3
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Legnicy.

15
2
2
2
1
44'

Z kilku metrów w słupek huknął Walerian Gwilia! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry. To była 100-procentowa sytuacja do zdobycia bramki.

17
14
7
11
7
44'

Aktywny jest Walerian Gwilia, który cały czas stara się być pod grą.

12
5
4
2
7
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie starcia. Przy piłce znajduje się Legia.

12
3
4
4
10
38'

Na boisku sporo walki, ale od pewnego czasu brak składnych, ciekawych akcji.

4
5
10
6
6
36'

Jose Kante sfaulował Chrzanowskiego i będzie rzut wolny dla legniczan.

14
7
4
4
18
34'

Wojciech Muzyk pewnie złapał piłkę po płaskim strzale Marquitosa.

17
5
4
6
7
33'

Kolejne podania na połowie rywala wymieniają piłkarze Legii Warszawa.

6
3
2
2
8
31'

Tym razem z dystansu bardzo przestrzelił Walerian Gwilia.

7
5
5
6
14
30'

Nieźle, ale jednak niecelnie z rzutu wolnego uderzył Jakub Łukowski.

6
6
9
7
4
29'

Paweł Zieliński był faulowany przez Wszołka i będzie rzut wolny dla ekipy z Legnicy.

16
7
6
8
11
26'

Miedź Legnica spokojnie rozgrywa swoją akcję ofensywną.

12
9
7
6
9
24'

Świetnie w defensywie zagrał Igor Lewczuk i rozbił akcję gospodarzy.

16
6
5
7
10
22'

Pewnie piłkę złapał Łukasz Załuska i wyrzutem zainicjował akcję Miedzi.

9
5
3
1
5
17'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Jose Kante.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Jose Kante zagrał piłkę na 18. metr do Waleriana Gwilii, a ten ładnie przymierzył i pokonał Łukasza Załuskę.

109
55
13
29
72
16'

Jakub Łukowski huknął z rzutu wolnego z około 25 w spojenie słupka z poprzeczką! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

21
5
8
11
7
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
17
6
3
3
3
12'

Tuż nad poprzeczką warszawskiej bramki uderzył Patryk Makuch.

17
6
8
8
9
10'

Bezpańską piłkę spokojnie opanował Wojciech Muzyk i szybko rozpoczął akcję swojej drużyny.

13
6
2
2
6
9'

Legia Warszawa cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

11
4
8
3
2
7'

Ekipa z Warszawy rozpocznie grę od rzutu wolnego.

14
5
6
2
11
6'

Warszawianie próbowali zaatakować lewym skrzydłem, jednakże bezskutecznie i grę od własnej bramki rozpocznie Załuska.

10
5
1
4
4
4'

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników Miedzi.

11
3
5
3
6
3'

Z kilku metrów próbował strzelać Walerian Gwilia, lecz został przyblokowany. Mocno od początku spotkania atakuje Legia.

13
6
3
5
7
2'

Celnie z ostrego kąta uderzył Paweł Wszołek, a piłkę na rzut rożny sparował Łukasz Załuska.

9
5
1
2
3
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.