Dziękujemy za udział w tej relacji na żywo i zapraszamy na kolejne. Dobrego wieczoru!

5
3
2
90+1'

Ależ sprzątnął rywala z murawy Mateusz Mak. Gracz Stali otrzymał za to żółtą kartkę.

Stal Mielec
21
10
10
4
24
90'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa tego spotkania.

14
14
7
3
7
88'

Rzut rożny dla Stali, po dośrodkowaniu Getingera piłka ugrzęzła gdzieś w nogach piłkarzy, ale gra została przerwana przez sędziego. Rzut wolny dla Lecha.

15
7
4
3
5
87'

Mielczanie próbują jeszcze podejść pressingiem na połowie przeciwnika, ale siły już chyba nie te.

13
9
3
2
4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz. Lechici też wzięli się za faulowanie.

5
9
5
2
8
82'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak.

Ładny, dynamiczny rajd pomocnika Lecha z lewej strony boiska zakończony pewnym strzałem. Jest 3:1 i Stali będzie się już trudno podnieść.

159
66
16
17
40
81'

Główka Skrzypczaka, dobra interwencja Wrąbla.

5
2
4
2
4
80'

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Adrian Paluchowski.

78'

Znów aktywny Michał Żyro z przodu, ale faulował przeciwnika.

11
7
3
5
6
77'

Rozpędził się Moder na prawym skrzydle, wyłożył piłkę Żamaledtinowowi, ale Rosjanin do niej nie doszedł. Dobrze był powstrzymywany przez obrońców.

19
7
5
8
12
76'
74'

Michał Żyro chciał się zrewanżować i teraz z premedytacją fauluje Djordje Crnomarkovicia.

7
6
4
2
28
73'

Gra wznowiona, Stal miała nawet rzut wolny, ale przy podaniach między zawodnikami brakuje dokładności. Piłka już z powrotem na połowie gospodarzy.

12
6
4
5
10
72'

Żyro opatrywany, mamy przerwę w grze.

8
4
6
10
9
71'

Igra z ogniem Karlo Muhar. Właśnie potraktował łokciem Michała Żyrę. A obrońca Lecha ma na koncie żółtą kartkę...

9
4
3
4
10
70'

Mocny strzał Jakuba Modera, tuż nad poprzeczką!

21
8
6
6
9
69'

Teraz Mateusz Mak zatrzymał nieprzepisowo rywala. A po chwili robi to samo Mateusz Żyro. Lech ma rzut wolny 30 metrów od bramki Wrąbla.

9
9
5
2
7
67'

Wypychany nieprzepisowo Timur Żamaletdinow przez Mateusza Żyrę. Rzut wolny na własnej połowie ma Kolejorz.

8
2
3
2
7
65'
22
11
1
3
65'

Blokowany strzał Dadoka, piłka trafia pod nogę Domańskiego, ten strzela z dystansu, lecz nad poprzeczką.

7
3
3
4
4
64'

W odpowiedzi indywidualna akcja Jóźwiaka zakończona strzałem. Dobrze broni Jakub Wrąbel.

12
2
7
3
1
64'

I trzeci rzut rożny dla mielczan, tym razem jednak faul w ataku popełnia jeden z graczy pierwszoligowca.

7
1
1
1
63'

Jeszcze raz piłka zagrywana z narożnika boiska, wybija ją van der Hart.

8
3
1
2
2
62'

I od razu Dadok przed szansą. Stal miała rzut rożny, piłka po dośrodkowaniu została wybita, a strzał pomocnika Stali odbił się od jednego z obrońców.

6
2
1
2
61'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Robert Dadok.

60'

Stal zaczyna naciskać. Ale pytanie, czy przełoży się to na strzały, bo na razie oddała ich w całym meczu zaledwie... trzy.

5
5
1
2
6
59'

Piłka ponownie w rękach Mickeya van der Harta. Zbyt lekki strzał w jego stronę. Po chwili jeszcze jedno zagranie w pole karne Lecha, ale z intrwencjąpomógł Muhar.

11
6
2
1
58'

Lech Poznań. Pierwsza zmiana. Schodzi: Jakub Kamiński. Wchodzi: Tymoteusz Puchacz.

58'

Jóźwiak zbierał się do strzału, ale ostatecznie zmienił zdanie. Próba Kostewycza wysoko nad bramką.

4
4
3
4
57'

A propos. Właśnie faulował w ataku Michał Żyro.

4
1
1
7
56'

Centra Ramireza z rzutu wolnego ląduje w rękawicach Wrąbla.

2
1
2
3
55'

Teraz Mateusz Żyro fauluje Rosjanina. A po chwili jeszcze jedno przewinienie Mateusza Maka.

2
1
5
54'

Zaostrza się gra, teraz zapasy Bodziocha i Żamaledtinowa. Faul gracza Stali.

8
7
4
1
6
53'

Dani Ramirez trafia w mur. Poprawiał jeszcze Pedro Tiba strzałem po ziemi, lecz piłka poleciała obok słupka.

2
1
8
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bodzioch za nieprzepisowe powstrzymywanie Kamila Jóźwiaka.

8
3
3
2
4
50'

Udane, przytomne wyjście Djordje Crnomarkovicia z linii obrony.

12
6
1
1
2
48'

Strata Nowaka, ruszył Kamiński z kontrą, ale wszystko skończyło się za linią końcową. Od bramki Jakub Wrąbel.

7
6
3
3
5
47'

Ależ mało brakowało! Pomylił się we wślizgu Timur Żamaletdinow, a Mateusz Żyro był bliski trafienia do własnej siatki.

10
7
12
8
9
Spytamy więc jeszcze raz ;) . Czy Stal doprowadzi do remisu?
3
45+1'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. 1:2!

Strzał z dystansu Getingera zablokowany, piłka leci wysoko w górę i trafia pod nogi Bartosza Nowaka, a ten od razu, bez przyjęcia strzela i... trafia!

86
37
13
25
73
45'

Jóźwiak dwa razy poprawił sobie piłkę przed strzałem, uderzył na bramkę, ale łapie piłkę Wrąbel. Nie miał łatwo bramkarz Stali, bo był jeszcze rykoszet od jednego z obrońców.

6
4
4
7
6
44'

Za mocno wypuścił sobie piłkę Kamiński. Interweniuje Bodzioch. Rzut rożny dla Lecha.

13
6
2
4
4
42'

Jest decyzja! Paweł Gil wycofuje się z z podyktowania rzutu karnego!

30
19
5
24
61
41'

Ale jest jeszcze wideoweryfikacja, bo wygląda na to, że obrońca Stali chronił twarz i to najpierw w nią dostał piłką...

19
12
3
4
21
40'

Mamy rzut karny dla Lecha! Zagranie ręką Bodziocha!

41
19
10
6
14
38'

Uruchomiony Domański, ale to było zbyt mocne podanie. Od bramki zaczyna Mickey van der Hart.

10
3
3
1
2
37'

Lechici są stroną zdecydowanie dominującą. Mają swobodę w rozgrywaniu piłki nawet na połowie Stali.

15
9
3
3
3
Czy Stal Mielec zdoła się podnieść i doprowadzić do remisu?
9
4
2
5
3
34'

Gol! Strzelił Timur Żamaletdinow. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Znowu akcja bramkowa w stylu "podanie-oddanie-gol". Tym razem rozpoczął akcję Żamaledtinow, a ładnie piętką odegrał mu Jóźwiak. Podobnie jak przy pierwszej bramce obrońcy przysnęli.

115
43
7
15
24
30'

Kolejne minuty naporu gości, ale (poza poprzednim dośrodkowaniem) bez zagrożenia mieleckiej bramki.

8
9
4
4
5
28'

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Stali. Piłka w rękawicach Jakuba Wrąbla.

1
24'

Poszukiwania długą piłką Żyro, ale pilnuje go dwóch obrońców.

17
7
6
3
6
22'

Dani Ramirez uderza z rzutu wolnego, ale do światła bramki było daleko.

10
9
6
6
18
21'

Mateusz Mak fauluje Tibę.

5
5
7
3
12
20'

Tym razem z kolei zbyt mocna piłka Tiby do Kostewycza. Od bramki Wrąbel.

9
8
1
4
18'

Dośrodkowanie Kostewycza z lewego skrzydła, wychodzi z bramki Wrąbel i łapie piłkę.

10
5
1
6
5
16'

Tym razem ładny, czysty wślizg Urbańczyka. Zabrał piłkę Żamaletdinowowi.

6
4
5
9
15'

Satka wybija piłkę, którą po ziemi dośrodkowywał Prokić. Budzi się Stal powoli.

14
7
2
1
9
13'

Ładne dośrodkowanie z lewej strony zamyka strzałem głową Michał Żyro z kilku metrów i... trafia w słupek! Mogło być 1:1!

16
15
3
8
13
12'

Żółtą kartkę otrzymał Karlo Muhar za wślizg od tyłu w Prokicia.

8
9'

Teraz to mielczanie próbują zagrać pressingiem na połowie rywali, lecz gracze Kolejorza spokojnie spod niego wychodzą.

21
8
5
5
3
8'

Pierwszy raz wypuścił się z piłką Prokić. Zatrzymał go Lubomir Satka.

14
3
7
2
7'

Dalej naciskają poznaniacy, próbują podejść pressingiem.

15
5
2
1
4
5'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz.

Hiszpan zagrał na lewą stronę do Kostewycza, ten z kolei dostrzegł, że Ramirez wbiegł w pole karne i jest niepilnowany. Dlatego zagrał do niego piłkę po ziemi, a Dani już zrobił swoje lewą nogą i pokonał Jakuba Wrąbla strzałem z kilkunastu metrów.

102
55
7
19
25
4'

Kibice wspierają pierwszoligowca jak tylko mogą. A że nie mogą na stadionie...

6
2
3
4
3'

Stal póki co zepchnięta do defensywy.

20
8
3
7
2'

Udało się wyekspediować piłkę mielczanom, choć ta po chwili znów wróciła pod pole karne Lecha. Próbował Jóźwiak, ale niecelnie.

9
1
4
1
1'

Już Wrąbel musi wybijać piłkę na rzut rożny.