Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
26 lut 2020 21:00
90+2'

Niewiele brakowało Ferlandowi Mendy'emu. Dośrodkowanie z prawej strony. Francuz składał się do strzału, ale w ostatniej chwili piłka skozłowała mu i nie oddał precyzyjnego uderzenia.

6
4
5
7
5
90+1'

Raheem Sterling płasko uderzył w polu karnym. Prosto w bramkarza Realu.

6
3
4
8
5
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
3
2
3
2
87'

Riyad Mahrez uderzył płasko, obok muru, ale prosto do koszyszka Thibaut Courtois.

11
8
4
8
9
86'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Katastrofa! Ramos wyciął Gabriela Jesusa tuż przed polem karnym i zasłużenie został wyrzucony z boiska.

Real Madryt
105
64
7
9
15
84'

5
84'
ZMIANA

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

3
2
5
3
4
komentarz

Kevin De Bruyne wykorzystał rzut karny i mistrzowie Anglii na prowadzeniu. Co za zwrot akcji!

30
18
3
3
5
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Belg pewnie pokonał swojego rodaka. Płaski strzał obok słupka i Thibaut Courtois bez szans.

Manchester City
82
53
7
12
14
82'

Rzut karny dla City! To może odmienić losy meczu! Na lewej stronie pola karnego Dani Carvajal spóźnił się ze wślizgiem i wyciął Raheema Sterlinga.

33
26
7
5
8
81'

Niezła centra Ferlanda Mendy'ego. Do podania wyskoczył Gareth Bale, ale nie uderzył celnie głową.

4
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

De Bruyne - on ma cyrkiel w nodze! Belga pilnowało kilku rywali na lewej stronie, a on i tak celnie dośrodkował koledze. Jesus wygrał starcie z Sergio Ramosem i celnie uderzył głową. Mamy remis!

80
52
7
11
7
76'

Pierwszy kontakt z piłką Garetha Bale'a. Walijczyk nie zdążył dobrze dośrodkować. Ederson bez problemów chwycił piłkę.

4
3
4
5
6
75'

Thibaut Courtois pewnie łapie dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

3
3
3
1
1
75'
ZMIANA

. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Gareth Bale.

73'
ZMIANA

. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Raheem Sterling.

71'

Luka Modrić wycofał piłkę do Sergio Ramosa. Kapitan Realu uderzał z powietrza, ale rywal zablokował piłkę.

2
1
1
2
2
70'

Kolejna nieudana centra do Karima Benzemy. Tym razem niecelnie zagrywał Casemiro.

1
1
3
2
2
66'

Za głęboko dośrodkował Fede Valverde. W polu karnym czekał Karim Benzema, ale wyprzedził go Ederson.

3
2
3
3
2
63'

Fernandinho jak profesor. Pomocnik skutecznie zastawił się i uprzedził Karima Benzemę.

5
3
1
1
1
63'

Kontra City stłumiona w zarodku. Zablokowane podanie na prawą flankę do Riyada Mahreza.

4
1
2
5
2
komentarz

Isco celnie uderzył i 1:0 dla Realu. To drugi gol Hiszpana w tej edycji Ligi Mistrzów.

15
5
4
14
20
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Vinicius Junior.

Błąd Rodriego, piłkę odebrał mu Modrić i wypuścił Viniciusa. Brazylijczyk ściągnął na siebie całą uwagę obrońców i bramkarza i dograł do niekrytego Isco. Hiszpan pewnie uderzył w polu karnym.

44
18
14
33
51
59'

Wybite dośrodkowanie. Fernandinho przejął piłkę przed polem karnym i uderzył niecelnie.

3
2
4
3
2
58'

Isco zablokował dośrodkowanie Benjamina Mendy'ego.

3
3
1
2
3
57'

Znowu on! Kto? Riyad Mahrez! 29-latek celował na dalszy słupek, ale Thibaut Courtois wygiął się jak struna i obronił!

6
3
4
3
3
56'

Riyad Mahrez znowu zagroził w polu karnym! Thibaut Courtois broni płaski strzał Algierczyka.

5
2
2
2
2
55'

Piłka znowu wyprzedziła piłkarza. Vinicius Junior wtargnął w pole karne z lewej strony, uciekał rywalom, ale znowu piłka uciekła mu spod nóg.

1
54'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić. Chorwat spóźnionym wślizgiem przerwał kontrę Mahreza.

Real Madryt
5
2
4
4
3
52'

Pewny, czysty wślizg Ferlanda Mendy'ego. Obrońca powstrzymał Kyle'a Walkera.

3
2
2
3
4
50'

MAHREEEEEZ! Pomocnik Manchesteru City był bardzo blisko, dostał dobre podanie od Kevina De Bruyne, przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył obok słupka.

5
2
7
1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde. Pomocnik pociągnął za koszulkę rywala.

4
3
3
4
4
48'

Skuteczna interwencja Benjamina Mendy'ego. Obrońca daleko przed polem karnym rozbił atak Realu i odebrał piłkę Karimowi Benzemie.

3
1
1
1
1
46'

Wracamy po przerwie. Przy piłce Manchester City!

9
4
2
3
1
45+2'

To mogło być 1:0 dla Manchesteru City! Thibaut Courtois piąstkował dośrodkowanie Kevin De Bruyne, piłkę przejął Riyad Mahrez, ale jego strzał zatrzymał na linii bramkowej Casemiro!

8
5
6
2
2
45+1'

Kontra Realu. Znowu na lewej flance urwał się Vinicius Junior, ale znowu poniosła go ułańska fantazja i zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Tak to świata nie zwojuje.

5
2
1
3
2
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
3
3
1
1
45'

Przeciąga się atak pozycyjny Anglików na połowie Realu.

2
1
1
2
2
42'

Kolejna przerwa w grze. Ilkay Gundogan przytrzymał Fede Valverde i Urugwajczyk przypadkowo zderzył się z Karimem Benzemą. Francuz trafił kolegę ręką w głowę.

4
3
2
3
2
40'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Benjamina Mendy'ego w pole karne. Thibaut Courtois wyprzedził Gabriela Jesusa i przerwał akcję.

5
3
3
3
2
39'

Riyad Mahrez próbował wyprowadzić kontrę. Algierczyka szybko otoczyli rywale i nie zdążył celnie zagrać na lewą stronę.

4
2
4
3
3
38'

Nie rozejrzał się Vinicius Junior przed dośrodkowaniem. Nastolatek zagrał z lewej strony, ale do nikogo. Przed polem karnym nie czekał żaden z jego kolegów.

6
3
2
4
4
37'

Szybka akcja Gabriela Jesusa z Bernardo Silvą. Delikatny strzał Portugalczyka w polu karnym. Thibaut Courtois nie musiał się wysilać, żeby obronić.

4
4
2
4
3
34'

Przerwa w grze. Poturbowany Ilkay Gundogan po starciu z Luką Modriciem. Po niespełna dwóch minutach piłkarze wrócili do gry.

5
2
1
2
2
33'
ZMIANA

. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Fernandinho.

31'

Oj, bardzo źle przymierzył Casemiro. Brazylijczyk uderzył z dystansu, piłka poszybowała w trybuny.

3
1
2
3
3
20:18

Karim Benzema był blisko szczęścia. Tym razem się nie udało.

4
4
2
1
1
30'

Pierwsza groźna akcja Realu! Ederson obronił strzał głową Karima BenzemyVinicius Junior był blisko, ale nie zdążył dobić!

3
6
5
2
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy. Obrońca sfaulował Lukę Modricia.

2
1
2
2
4
28'

Kolejny groźny atak City! Dośrodkowanie Benjamina Mendy'egoRiyad Mahrez przepuścił piłkę, a Kevin De Bruyne z bliska huknął wysoko nad bramką!

5
1
1
4
2
27'

Gabriel Jesus przewiózł na lewej stronie Daniego Carvajala. Napastnik zdołał długo prowadzić piłkę, wszedł w pole karne. Dopiero tam powstrzymał go Raphael Varane.

5
3
1
2
2
24'

Real jeszcze nie uderzył celnie na bramkę Edersona. To nie dziwi. Na razie brakuje im pomysłu, dużo podań w poprzek boiska, zamiast kreatywnej gry.

6
1
1
2
3
20:18

Thibaut Courtois udanie sparował strzał Jesusa!

4
3
1
2
3
21'

Ależ to była akcja! Kevin De Bruyne idealnie zagrał między Carvajala i Varane'a w pole karne do Gabriela Jesusa. Brazylijczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę i trafił prosto w Thibaut Courtois!

8
1
1
5
4
19'

Luka Modrić walczył o piłkę, ale nie zdążył oddać dobrego strzału.

4
2
1
2
1
16'

Prawie, prawie! Zamieszało się w polu karnym gości, dośrodkowanie wybite na okolice 18. metra. Piłkę przejął Raphael Varane. Francuz bez dłuższego zastanowienia uderzył z dystansu, ale wysoko nad bramką.

6
2
2
2
1
15'

Pierwszy kwadrans zawiódł. Ani jednego celnego strzału na bramkę. Panowie piłkarze, czas się obudzić!

2
1
1
2
3
13'

Świetnie ustawiony Aymeric Laporte. Hiszpan wybił dośrodkowanie Viniciusa Juniora, piłka szła prosto na głowę Karima Benzemy.

4
3
2
2
3
11'

Długi rajd Benjamina Mendy'ego. Wydawało się, że zdąży dośrodkować. Nic z tego, zablokował podanie Dani Carvajal.

7
1
2
1
2
9'

I zapędził się Vinicius Junior. 19-latek ma werwę, odpalił na lewej flance, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę. Obrońca dopadł go, nim zdążył wejść w pole karne.

4
2
1
1
1
7'

Błąd Daniego Carvajala. Piłkę na połowie Realu przejął Gabriel Jesus, ale szybko zatrzymał go Raphael Varane. Brazylijski napastnik nie zdążył przedrzeć się pod pole karne.

2
3
3
1
3
5'

Bardzo ospały początek w wykonaniu obu ekip. Bez porywczych ataków. To dopiero rozpoznawanie sił wroga.

2
1
1
2
3
3'

Raphael Varane pomylił się przy wyprowadzeniu piłki. Niecelne podanie i inicjatywa po stronie gości.

4
1
1
3
1
1'

Atak Obywateli. Zablokowany strzał Bernardo Silvy z lewej strony pola karnego.

6
1
4
2
3
1'

Nieudane rozegranie piłkarzy Realu na niewielkim polu na prawej stronie boiska.