7
3
5
komentarz

Niesamowita historia. Przegrywali już 0:2. Nic nie wskazywało, że w ogóle zdobędą bramkę, a tu proszę bardzo! Wielki triumf Diego Simeone i jego zespołu.

43
20
4
9
5
120+2'

Gwoli formalności dodamy, że druga część dogrywki została przedłużona o co najmniej dwie minuty...

13
7
3
2
5
120+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. To ostateczny koniec! Atletico w ćwierćfinale! Marcos Llorente z asystą!

Wybili piłkę obrońcy, ta w środkowej strefie dotarła do Moraty, który wymienił sobie podanie z Llorente. Rezerwowy zagrał na dobiegnięcie do Moraty, który w sytuacji sam na sam z Adrianem się nie pomylił! To jest gwóźdź do trumny The Reds!

147
70
22
17
18
120'

14
119'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

18
8
11
5
12
119'

Żółtą kartkę otrzymał Virgil van Dijk.

25
12
5
5
9
118'

A teraz rzut rożny ma Atletico, ale... coś zwiewa piłkę. Przypadek?

6
11
8
8
10
117'

Milner wbiegł w interweniującego Oblaka. Bramkarz Atletico padł na murawę. Gra przerwana na chwilę.

6
3
5
7
12
116'

I znów rzut rożny, Liverpool zamknął rywala w hokejowym zamku, ale nie zadaje dobrych ciosów.

15
4
2
1
4
115'

Ale pamiętajmy, że The Reds do awansu potrzebują dwóch trafień.

8
18
6
8
6
Czy Liverpool zdobędzie jeszcze gola w tym meczu?
5
113'
ZMIANA
112'

Origi po ziemi zza pola karnego... niecelnie.

2
110'

Fabinho dośrodkowuje na dalszy słupek, ale któryś z jego kolegów faulował w ataku.

3
4
2
4
9
109'

Mane szuka rzutu karnego, ale muszą być podstawy do jego podyktowania. A tu raczej gracz The Reds przewrócił się sam.

8
8
5
5
7
108'

14. rzut rożny w meczu ma Liverpool, ale nikt nie zamknął piłki dośrodkowanej na piąty metr.

2
2
1
5
107'

czas Druga połowa dogrywki
106'
ZMIANA

Czwarta zmiana w Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Jose Maria Gimenez.

106'
ZMIANA
105+2'

Trwa druga z dwóch doliczonych minut.

11
2
2
2
3
105+1'
GOOOOOOL!!!

Ależ akcja! Ależ gol! Marcos Llorente! 2:2! Asysta: Alvaro Morata.

Morata znalazł się z piłką na prawym skrzydle, po czym zagrał do Llorente. Ten ograł trzech obrońców i uderzył z dystansu tuż obok słupka. Adrian bezradny!

88
54
19
19
29
105'

Wijnaldum szukał pozycji do strzału, ale za długo. Stracił ją. Faulu nie było.

8
2
2
2
2
104'

Teraz chwila dla Atletico, ale stracił piłkę Lodi.

6
2
4
2
2
103'
ZMIANA

Kolejna zmiana w Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Alvaro Morata.

9
5
7
9
5
102'

Henderson za mocno na prawe skrzydło do Wijnalduma.

4
2
3
2
9
101'

Minął się z piłką Oblak. Wyglądało na pomyłkę, ale chyba to było zagranie celowe, by wznowił od bramki...

5
1
1
3
2
100'

Strzał Salaha, ale na wiwat. Ależ to jest mecz!

4
97'
GOOOOOOL!!!

Tymczasem bramka dla Atletico! Strzelił Marcos Llorente. 2:1! Asystował mu Joao Felix.

Złe wybicie Adriana, dopadł do piłki Felix, który zagrał do Llorente. Był tam jescze Correa na spalonym, ale nie uczestniczył w akcji. A ten gol oznacza, ze to Rojiblancos na tę chwilę są w ćwierćfinale.

81
42
18
23
39
96'

Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda wybija Savić. Liverpool nie rezygnuje z atakowania!

12
5
5
4
2
94'
GOOOOOOL!!!

Gol! 2:0 Roberto Firmino! Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Co za prędkość Wijnalduma na prawym skrzydle! Dośrodkowanie na głowę Firmino i... słupek, ale dobitka napastnika Liverpoolu już wpada do siatki! Anfield w ekstazie!

69
33
13
27
35
93'

Wijnaldum miękko na głowę Firmino, lecz ta próba daleko od słupka bramki rywali.

5
4
4
5
4
92'

Pierwsze dośrodkowanie w ciągu dodatkowych pół godziny. Łapie Oblak.

3
2
1
3
3
czas Druga połowa
91'
ZMIANA

Zmiana w Atletico. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Sime Vrsaljko.

5
90+3'

Jest gol! Ale i jest spalony Saula! Pół metra!

16
11
8
14
10
90+2'

Rzut wolny ma Atletico. 30 metrów od bramki. Czyżby piłka meczowa?

13
2
6
6
6
90'

Dwie minuty dłużej potrwa druga połowa.

4
5
4
6
6
89'

Salah przewracany, ale nie faulowany. Od bramki Oblak. Rośnie dramaturgia z każdą sekundą.

3
2
6
4
3
88'

Jeszcze jedna przewrotka Mane! Tym razem wysoko nad bramką.

4
2
5
5
11
88'

Alexander-Arnold z dystansu... trafia w jednego z obrońców. Ależ to jest napór!

1
4
4
4
87'

Salah z prawej strony przed polem karnym. Ogrywa dwóch obronów, po czym strzela z kilkunastu metrów lewą nogą. Tuż nad spojeniem.

5
1
4
6
85'

Wijnaldum głową do Mane na 4. metr, ten złożył się do przewrotki, ale strzelił nad poprzeczką.

3
6
3
5
84'

Strzał Wijnalduma z ostrego kąta znów jedną ręką broni Oblak.

1
2
1
2
82'

Salah adresatem kolejnego podania. Nie był faulowany przez Felipe, więc... sfaulował Lodiego.

2
2
3
2
3
81'

Alexander-Arnold wyłożył piłkę Robertsonowi, ale ten strzela ponad bramką.

4
2
1
3
3
80'

Mane napędzał akcję, wysoka piłka do Salaha. W ostatniej chwili zdążył Felipe.

6
1
1
3
4
78'

Llorente blokowany, ale jeszcze miał okazję Joao Felix. Jego próba z 25 metrów daleka od światła bramki.

7
8
76'

Koke na spalonym. Za szybko urwał się obrońcom.

4
1
75'

Salah spod linii bocznej do Oxlade-Chamberlaina, lecz nie zrozumieli się panowie przy oddaniu piłki.

1
2
1
73'

Robertson pod chorągiewką z piłką, tym razem nie dał rady wywalczyć rzutu rożnego.

3
2
1
1
72'

Bardzo dobre wyjście Oblaka. Uprzedził wbiegającego Salaha w pole karne.

1
4
1
3
71'

Następny rajd Oxlade-Chamberlaina zatrzymany. Pogubiliśmy się już w liczeniu rzutów rożnych dla The Reds.

2
69'

Strzał Alexandra-Arnolda odbija Oblak, ale piłka trafia do Firmino. Zatrzymał go Trippier.

3
3
2
3
3
68'

Oblak minął się z piłką przy próbie złapania piłki z dośrodkowania. Na szczęście dla niego, asekurowali obrońcy.

5
2
3
1
3
67'

Napór Liverpoolu trwa, teraz Trippier wyekspediował piłkę za linię końcową.

3
2
1
2
1
66'

Znów zamieszanie w polu karnym Atletico, Robertson trafia w poprzeczkę!

6
3
5
5
3
64'

Nie doszedł do prostopadłej piłki na prawym skrzydle Trent Alexander-Arnold.

4
3
4
4
4
63'

Szybko przechwycona piłka, strzał z połowy boiska Saula, ale niecelny. A i tak Adrian zdążył wrócić do bramki Liverpoolu.

3
2
2
2
3
62'

Salah do Chamberlaina, strzał tego drugiego zablokowany. Który to już raz dzisiaj?

5
4
4
1
1
61'

Strzał Joao Felixa broni Adrian. Na raty, ale broni.

2
2
2
3
60'

Alexander-Arnold na dłuższy słupek, Firmino uprzedzony przez Oblaka!

2
3
2
1
59'

Faul Thomasa przed polem karnym Atletico. Znów będzie stały fragment gry dla Liverpoolu.

1
57'
ZMIANA

Zmiana w Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Marcos Llorente.

56'

Do dośrodkowania Alexnadra-Arnolda wyszedł Oblak i wypiąstkował piłkę.

1
1
2
55'

Correa faulował, rzut wolny będzie mieć Liverpool blisko narożnika pola karnego.