Liga Europy: 1/16 finału, rewanże
27 lut 2020 21:00
90+3'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Tahith Chong. Dogranie do Freda, a ten uderzył z pierwszej piłki do bramki. 5:0!

Manchester United
13
8
1
1
90+1'

Greenwood powinien trafić na 5:0, ale w dogodnej sytuacji spudłowął.

5
3
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
2
87'

Mata wyłożył piłkę Lingardowi, Mignolet zdołał odbić piłkę!

1
1
85'

Goście nie kwapią się z wyjściem z własnej połowy. Wicemistrzowie Belgii obawiają się kolejnych ciosów miejscowych.

3
1
1
82'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Jesse Lingard. Shaw odebrał piłkę rywalom, zagrał do Lingarda, a ten po indywidualnej akcji wyłożył piłkę Fredowi. 4:0!

11
7
1
1
1
79'

Brugge. Schodzi: Mats Rits. Wchodzi: Charles De Ketelaere.

wchodzi Wchodzi
Charles De Ketelaere #90
schodzi Schodzi
1
1
1
79'

Do uderzenia doszedł Diatta, strzał jednak zablokował Maguire. Sędzia uznał, że nie było zagrania ręką.

2
75'

Jesse Lingard najpierw w dobrej sytuacji przestrzelił, a chwilę później uderzenie rezerwowego zablokował obrońca.

2
72'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Sam Greenwood.

68'

Mogło być 4:0! Piłka dotarła do Shawa, mocne uderzenie instynktownie odbił Mignolet.

3
2
66'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Jesse Lingard.

65'

Niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze spokojnie rozgrywają swoje akcje.

1
62'

Brugge. Schodzi: Clinton Mata. Wchodzi: Matej Mitrović.

62'

Brugge. Schodzi: Percy Tau. Wchodzi: Krepin Diatta.

Krepin Diatta #11
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Pod znakiem zapytania stoją jedynie rozmiary wygranej gospodarzy.

2
1
1
1
58'

Zagranie do Ighalo, a ten po raz kolejny znalazł się na spalonym.

1
54'

Uderzał Fernandes, piłka minęła bramkę gości.

1
1
2
1
51'

Club Brugge wykonywał kilka rzutów rożnych z rzędu, jednak niewiele z tego wyszło.

1
1
2
50'

Pierwsze po przerwie wyjście gości. Przyjezdnym udało się jedynie wywalczyć rzut rożny.

1
2
3
2
48'

Gospodarze grają na dużym luzie, rywale nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Bardziej obawiają się utraty kolejnych goli.

2
1
1
46'

Wracamy do meczu.

1
1
1
46'

United. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Tahith Chong.

45'

1
1
3
43'

Zagranie do Okereke, napastnik gości jednak na spalonym.

2
1
41'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Fred. Fred dograł do McTominay'a, a ten mocnym uderzeniem pokonał Mignoleta. 3:0!

Asysta:
15
6
2
2
2
39'

Do uderzenia w polu karnym doszedł Ighalo. Piłkę zdołał złapać Mignolet.

1
1
38'

Po dograniu z rogu niecelnie uderzył Maguire.

2
1
34'

Gol! Strzelił Odion Ighalo. Asystował mu Juan Mata. Gospodarze wymienili kilka podań pod bramką gospodarzy. Fernandes do Maty, ten wyłożył piłkę Ighalo, który trafił do bramki. 2:0!

19
8
33'

Powinno być 2:0! Do dogrania doszedł James, nie trafił jednak w bramkę!

2
2
1
29'

Gospodarze po objęciu prowadzenia nie forsują tempa gry. Goście nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala.

1
1
1
27'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Manchester United wyszedł na prowadzenie. Fernandes pewnie wykorzystał rzut karny. 1:0!

35
21
3
1
1
26'

Jeszcze trwają analizy VAR. Sędzia potwierdza swoją decyzję.

3
1
1
1
1
23'

1
22'

Po strzale piłka leciała do bramki United. Deli zatrzymał strzał ręką. Będzie rzut karny!

2
3
1
1
1
21'

Piłkarze Manchesteru United szukają dziury w defensywie rywala. To jednak piłkarze Clubu Brugge powinni atakować.

2
1
18'

Starał się uderzać Ighalo, napastnik został zablokowany.

1
1
1
15'

Kwadrans za nami. Piłkarze United przeważają, ale póki co bez goli.

1
2
2
12'

Odpowiedź United, strzelal Fernandes, piłka poszybowała w kierunku Mignoleta.

1
2
1
11'

Pierwsza groźniejsza akcja przyjezdnych. Z okolic linii pola karnego uderzył Rits, ale ponad bramką. Wszystko zaczęło się od zbyt krótkiego wybicia piłki przez bramkarza.

2
3
9'

Cały czas w ataku gospodarze, goście nie potrafią zagrozić rywalom.

1
2
7'

Stłamszeni goście, w pierwszym meczu wszystko wyglądało inaczej.

1
5'

Mignolet obronił najpierw strzał Maty, a przed momentem Fernandesa. Gospodarze szybko chcą objąć prowadzenie.

1
2
4'

Od początku w ataku gospodarze. Na bramkę Belgów sunie akcja za akcją. Przed momentem było groźnie pod bramką Mignoleta, goście wyszli cało z opresji.

2
2
1
1
20:32

Mecz poprowadzi Serdar Gozubuyuk (Holandia).

2
2
10
1
1
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?