Z pola karnego starał się uderzać Jimenez. Trafił jednak w obrońcę.

Manchester United
1
1
83'

Sprzed pola karnego uderzył Joao Moutinho, piłka o dwa metry minęła bramkę gości.

82'

United. Schodzi: Tahith Chong. Wchodzi: Diogo Dalot.

81'

Z ostrego kąta potężnie uderzył Jimenez. Piłka trafiła w słupek!

2
2
1
79'

Zaatakowali gospodarze. Piłkarze Wilków nie chcą powtórki meczu.

1
1
76'

Doherty do bramki, sędzia jednak trafienia nie uznał. Zawodnik Wilków zagrał ręką.

2
1
2
76'

Jimenez przedostał się już pod bramkę Romero, dogrywał... krzyżakiem. Do piłki nikt nie doszedł.

1
2
73'

Po ostrym wejściu rywala problemy ma Chong.

1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Max Kilman.

1
1
70'

Ależ to mogło być wejście Rashforda. Strzał z pola karnego ponad bramkarzem, piłka jednak odbiła się od poprzeczki!

2
5
70'

United. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Marcus Rashford.

70'

United. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Fred.

1
1
67'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał sprzed pola karnego Greenwooda.

1
1
64'

Z woleja uderzał z ok. 8 metrów Vinagre. I teraz uwaga! Piłka po strzale poszybowała wyżej niż dalej!

1
2
61'

Szybciej starają się grać piłkarze obu drużyn. Do końca meczu już tylko dwa kwadranse.

1
1
1
58'

Mata uderzył z rzutu wolnego, tuż obok słupka! Rudy nawet nie interweniował.

1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Romain Saiss.

1
1
1
56'

Neto pozbierał się po urazie głowy i za moment wróci na boisko.

1
53'

Ruben Neves leży na murawie. Gracz gospodarzy poważnie ucierpiał w starciu z rywalem.

2
1
51'

Neto przedostał się z piłką w pole karne, płaski strzał nogą odbił Sergio Romero.

2
1
2
50'

Gra wznowiona, z Romero już wszystko w porządku.

2
1
1
1
1
49'

Problemy z nogą zgłasza Romero. Bramkarzowi udzielana jest pomoc.

1
1
48'

Od początku 2. połowy w ataku gospodarze. Piłkarze United ustawieni przed polem karnym spokojnie rozbijają próby rywali.

1
46'

Wracamy do gry!

2
1
1
1
1
46'

Wolverhampton Wanderers. Schodzi: Bernard Ashley-Seal. Wchodzi: Raul Jimenez.

1
42'

Atak pozycyjny United. Wszystko jednak bardzo czytelne i rozgrywane w bardzo wolnym tempie.

3
3
4
3
3
39'

Do dogrania z rogu doszedł Victor Lindelof, strzał poszybował daleko od bramki gospodarzy.

4
4
3
3
3
37'

Z pola karnego między nogami obrońcy uderzał James. Piłka przeleciała obok słupka bramki Wilków.

3
2
2
2
2
35'

Strzał sprzed pola karnego Nevesa nie sprawił żadnych problemów Romero.

4
3
3
3
3
32'

Gramy dalej. Tutaj nie chodziło o spalonego i mr Mierniczy nie będzie nas denerwował.

3
3
2
2
2
31'

Błąd defensywy gości. Leander Dendoncker zderzył się z Williamsem. Co na to sędzia?

3
3
3
2
2
29'

A teraz James przymierzył w budkę z hot dogami i hamburgerami. Pani Henia z Polski, która sprzedaje wspomniane produkty na obiekcie, czuła się zagrożona.

5
4
4
5
3
27'

Z lewej strony dośrodkował Neto. Piłka minęła bramkarza, ale nie miał jej kto wbić do bramki.

3
2
3
2
2
26'

Na strzał z dystansu zdecydował się Andreas Pereira. Zawodnik United został wręcz wyśmiany przez fanów gospodarzy.

2
1
1
1
3
22'

Jedna dobra okazja bramkowa to stanowczo zbyt mało. Oczekiwaliśmy więcej. Cały czas gra toczy się w środku boiska.

2
1
1
3
1
19'

Gościom udało się wyjść z własnej połowy i teraz to z gracze z Manchesteru dłużej utrzymują się przy piłce.

3
1
1
1
2
16'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Gracze United ustawieni na własnej połowie.

3
2
8
2
3
13'

Po kolejnym rogu piłka zgrana do Doherty'ego, którego strzał instynktownie odbił Romero! To powinien być gol.

4
2
1
1
5
12'

Dogranie z rogu gospodarzy, po strzale głową Victor Lindelof w ostatnim momencie zmienił toru lotu piłki.

1
2
1
10'

Pierwsze dziesięć minut gry do szybkiego zapomnienia. Gramy głównie w środku pola.

2
1
1
5
1
7'

Pierwsze uderzenie w meczu. Greenwood przymierzył z ok. 16 metrów, dość daleko od bramki.

1
3
6'

Piłkarze powoli rozkręcają się. Wciąż bez okazji bramkowych.

1
1
2
3'

Pierwsza próba gospodarzy. Romero przed polem karnym wybił piłkę głową. Jednak wcześniej był spalony.