Puchar Anglii: III runda
05 sty 2020 15:01
90+4'

Uderzał z ok. 16 metrów Callum Hudson-Odoi, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2
90+1'

Źle uderzył sprzed pola karnego Emerson Palmieri. Piłka o kilka metrów minęła prawy słupek bramki gości.

3
1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
2
1
89'

Mogło być 3:0. Dawson wybił jednak piłkę sprzed pustej już bramki.

3
1
1
1
1
88'

Dośrodkowanie w pole karne Chelsea. Wilfredo Caballero spokojnie czekał na piłkę i ją złapał.

1
1
1
1
1
84'

W meczu wszystko jest już jasne. Gra toczy się w środku pola. Czekamy na koniec spotkania.

2
81'

Nottingham. Schodzi: Brennan Johnson. Wchodzi: Yassine En-Neyah.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ryan Yates.

1
76'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Tariq Lamptey.

73'

Chelsea nie forsuje tempa meczu. Gospodarze mają spotkanie pod kontrolą. Pamiętać jednak musimy, że 2:0 to niebezpieczny wynik.

2
2
2
2
2
70'

Do dogrania doszedł Michy Batshuayi, który zamiast głową uderzył nogą. To był zły wybór. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
1
69'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Mason Mount.

2
2
2
2
2
69'

Nottingham. Schodzi: Alfa Semedo. Wchodzi: Tyrese Fornah.

1
68'

Oczywiście mierniczy VAR już pracuje i sprawdza. Milimetry, centymetry, piksele. Ostatecznie gola nie ma.

1
1
1
1
1
67'

Yates głową do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Sędzia trafienia nie uznał.

1
1
1
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Reece James.

1
1
1
1
65'

Brennan Johnson uderzał z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Bardzo zła próba. Piłka uderzona słabo, dodatkowo trafiła w mur.

1
1
1
1
1
62'

Chelsea cały czas pod polem karnym Nottingham. Kolejne gole dla gospodarzy są kwestią czasu.

1
59'

Uderzał Barkley, piłka trafiła w słupek. Dobijać starał się Michy Batshuayi, który znalazł się na spalonym.

3
57'

Sprzed pola karnego uderzał Ross Barkley, zostal zablokowany. Po chwili bramkarz wybił piłkę po mocnym dograniu Hudsona-Odoi.

1
1
1
1
1
56'

Pierwszy celny strzał gości. Anemiczną próbę Carvalho pewnie złapał bramkarz.

1
1
1
1
1
54'

Zagranie do Hudson-Odoia, ten jednak na wątpliwym spalonym.

2
2
2
2
2
53'

Kovacić ma wyraźne problemy z psychiką. Po niezbyt ostrym ataku rywala wyskoczył do niego. To nie jest normalne zachowanie. To można, a nawet trzeba leczyć.

1
1
1
1
1
49'

Podobnie jak w 1. połowie tak i teraz przeważa Chelsea. Goście nie oddali na bramkę gospodarzy żadnego uderzenia.