Puchar Anglii: III runda, mecze powtórzone

Czerwone Diabły zagrają z lepszym z pary Tranmere Rovers - Watford FC.To spotkanie odbędzie się dopiero za tydzień.

1
90+4'

Kontra rozpoczęta przez Martiala, ten odegrał do Pereiry, lecz Brazylijczyk uderzył zbyt lekko po ziemi. Broni Ruddy.

90+2'

Joao Moutinho zbyt szybko wybiegał przed linię obrony, gdy dostrzegł go Dendoncker. Spalony.

90+1'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90'

Lindelof doskonale ustawił się, by zablokować dośrodkowanie Leander Dendoncker. Ręka przy ciele, a więc rzut rożny, a nie karny.

1
89'

Ponad 67 tysięcy ludzi ogląda dziś mecz na Old Trafford.

88'

Wolverhampton Wanderers. Ostatnia zmiana. Schodzi: Adama Traore. Wchodzi: Oskar Buur.

wchodzi Wchodzi
Oskar Buur #59
schodzi Schodzi
87'

Raul Jimenez przyspieszył na prawym skrzydle i zdołał dośrodkować na siódmy metr. Minimalnie minął się z piłką Morgan Gibbs-White.

86'

Po wznowieniu z narożnika Czerwone Diabły stopniowo wrócili z piłką na... własną połowę.

1
85'

Anthony Martial przy linii końcowej z piłką. W dużym ścisku wywalczył rzut rożny.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Leander Dendoncker.

Wolverhampton Wanderers
83'

Zapał u piłkarzy Wolverhampton nie gaśnie. Ale z siłami jest już gorzej.

82'

Ruben Neves zamykał płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem z dystansu. W sumie niewiele brakowało do szczęścia.

81'

Victor Lindelof wybija piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła. Teoretycznie mógłby ją złapać Romero, ale obrońca United wolał dmuchać na zimne.

80'

Powalczył o piłkę Andreas Pereira i był przy tym faulowany.

79'

A więc jednak. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jesse Lingard.

78'

Fred powstrzymuje Adamę Traore przed oddaniem strału blisko bramki United.

76'

Na ból pleców narzeka Marcus Rashford. Nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire za faul na Jimenezie.

Manchester United
73'

Rashford ruszał z kontratakiem, szukał podaniem Rashforda, lecz piłkę przeciął Dendoncker.

1
72'

Za długie podanie do Gibbsa-White'a z lewego skrzydła. Romero łapie piłkę w sposób pewny.

70'

Pedro Neto minimalnie za mocno na siódmy metr do Adamy Traore. To mogła być niezła odpowiedź Wilków.

69'

Wyraźnie posmutniał trener Nuno Espirito Santo.

1
67'

Gol dla Manchesteru United! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Anthony Martial.

Zabójcza kontra Czerwonych Diabłów. Martial uruchomił podaniem Matę, a ten miał przed sobą tylko Ruddy'ego i lekką podcinką wpakował piłkę do siatki. Spalonego nie było, co potwierdził VAR.

10
2
1
3
3
66'

Jest Jimenez z piłką w okolicach linii 16. metra. I co? I nic.

1
2
1
1
1
65'

Wan-Bissaka zawiesił piłkę nad polem karnym gości, ale zrobił to za mocno.

64'

Pierwsza zmiana w United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Andreas Pereira.

62'

Wan-Bissaka był kryty przez trzech rywali i zbierał się do dośrodkowania spod linii bocznej, lecz robił to za długo i stracił piłkę.

61'

Dobra interwencja powracającego Williamsa. Nie przedarł się Jimenez.

2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Neto.

1
57'

Długa piłka adresowana do Traore, dobrze wyszedł z bramki Ruddy.

56'

Miękkie dośrodkowanie Williamsa, lecz Mata przegrywa pojedynek główkowy z rywalem.

55'

Dośrodkowanie Neto wybite, ale jeszcze szansy w uderzeniu z dalszej odległości szukał Raul Jimenez. Miał jednak rozregulowany celownik.

53'

Ruben Neves swoim strzałem zepsuł akcję wykreowaną przez kolegów.

52'

Dobra sytuacja Jamesa! Podanie z lewej strony od Williamsa, pomocnik United zszedł na dość ostry kąt i nie dał rady zmieścić piłki w bramce płaskim strzałem. A niewiele brakowało!

51'

Neto ruszył w drybling, ale na trzecim obrońcy stracił piłkę.

49'

Uderzenie Juana Maty zza półkola karnego wyłapuje Ruddy. Dobry mecz bramkarza Wolves jak na razie.

47'

Zagranie do Daniela Jamesa, lecz ten na spalonym.

czas Druga połowa
45+1'

Trwa pierwsza i jedyna doliczona minuta.

2
45'

Mason Greenwood na spalonym. A zapowiadała się ciekawa akcja...

1
44'

Kolejna wrzutka Maty z rzutu rożnego, interwencja Jimeneza.

43'

Leander Dendoncker powstrzymuje kolejną akcję rywali. Znów przycisnęło United.

42'

Daniel James stanął oko w oko z Ruddym i wygrywa ten pojedynek bramkarz Wolverhampton!

1
1
40'

Dwa rzuty rożne mieli piłkarze Solskjaera, dwukrotnie dobrze zachował się Ruddy.

1
39'

Wysoki pressing Wilków sprawia, że gospodarzom gra się niewygodnie.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

1
37'

Neves urwał się obrońcom i wpadł z piłką w pole karne. Dobre wyjście Romero zażegnało niebezpieczeństwo.

1
36'

Martial z dystansu uderza tak, że łapie piłkęRuddy.

1
35'

Główka Jimeneza po zagraniu Adamy Traore.

34'

Ostatnie minuty to już piłka po stronie piłkarzy Wolverhampton, ale... nic z tego nie wynika.

30'

Dośrodkowanie Nevesa w okolice wbiegającego Jimeneza, ten strzela w... słupek! Ale i tak był na spalonym w momencie podania, więc gola by nie było.

28'

Martial w pole karne do Maty, ale świetnie interweniuje Ruddy!

1
1
27'

68 procent posiadania piłki mają miejscowi.

26'

Adama Traore zagrywa w kierunku Pedro Neto i ... przecina to Maguire.

25'

Blokowane dośrodkowanie Martiala.

24'

Romero wyszedł kilka metrów z bramki, a piłka przeleciała nad nim. Na szczęście dla niego główkami niebezpieczeństwo zażegnali gospodarze.

23'

Przedzierał się stopniowo Jonny lewą stroną. W pole karne nie zacentrował, ale wywalczył rzut rożny.

22'

Piłka wybita trafia do Freda, ale jego strzał nad poprzeczką.

21'

Strzał Freda sprzed pola karnego po rykoszecie. Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów.

20'

Gra wznowiona rzutem sędziowskim. Martial spóźnił start do piłki, a mógł rozpocząć rajd na bramkę rywali.

19'

Raul Jimenez walczył o piłkę z Lindelofem w powietrzu, po czym padł na murawę. Nie wygląda to dobrze, nie podnosi się gracz Wilków.

17'

A przed momentem Pedro Neto przepychał się z obrońcami w celu wywalczenia rzutu rożnego. Nie wyszło.

1
16'

VAR przyjacielem Neto nie jest.

15'

Kolejne zagranie Lindelofa, tym razem nikt do niego nie doszedl.

1
14'

Zagranie z własnej połowy za plecy rywali od Lindelofa otrzymał Martial. Jego strzał po ziemi był jednak niecelny.

1
12'

Gol nie został uznany!

Jimenez pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki!

3
3
11'

Ale zaraz, zaraz... mamy VAR...

1
10'

Gol dla Wolverhampton! Strzelił Pedro Neto!

Ależ fatalny błąd Freda. Jimenez kryty na radar, zagrywa piłkę do Pedro Neto, a ten trafia do siatki!

1
9'

Blokowany strzał Martiala. A zanosiło się na zagrożenie pod bramką Ruddy'ego.

7'

To powinien być gol dla gości! Adama Traore dostrzegł na 11. metrze Raula Jimeneza i zagrał do niego piłkę. Ten przyjął sobie, miał czas i... oddał strzał prosto w Romero.

2
5'

I już odpowiedź Wilków. Obrońcy United zdołali powstrzymać Neto przed oddaniem strzału.

4'

Wan-Bissaka wbiegł z piłką w pole karne po uprzednim ograniu dwóch zawodników. Kolejna dobra interwencja Ruddy'ego.

1
3'

Ładnie urwał się Juan Mata, lecz uprzedził go John Ruddy na przedpolu.

1
2'

Pierwsza próba strzału na bramkę Romero w wykonaniu Neto. Bardzo niecelna.

1'

Faulowany Adama Traore. To może być częsty obrazek tego meczu.