Puchar Anglii: 1/16 finału
27 sty 2020 21:00
90+10'

Chaos w polu karnym Arsenalu, złe wybicie Martineza i strzał Cooka zza pola karnego przeleciał tuż nad bramką! Niewiele brakowało do powtórki meczu!

2
1
90+8'

Żółtą kartkę dostał Sam Surridge. Nadmierna ostrość.

3
3
2
2
2
90+5'

Dośrodkowanie Francisa, przepuszcza piłkę Gosling i z kilku metrów Surridge pakuje piłkę do siatki. Bramka kontaktowa! Było jeszcze sprawdzane, czy Gosling dotknął piłkę, ale VAR stwierdził, że nie.

3
2
1
1
1
90+4'

Gol! Strzelił Sam Surridge. Asystował mu Simon Francis.

5
90+3'

Bomba Gendouziego z dystansu przeleciała tuż nad poprzeczką bramki rywala.

1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Gra na czas.

1
90+1'

Arsenal. Schodzi: Joseph Willock. Wchodzi: Ainsley Maitland-Niles.

90'

Doliczono aż 8 minut.

1
88'

Kolejna zagranie Saki, tym razem szukał Martinellego, ale skrzydłowy Arsenalu uprzedzony przez rywala.

85'

Wrzutka Saki z lewej strony wybita w ostatniej chwili przez obrońców. Rzut rożny.

82'

Znowu przerwa w grze, lekarze opatrują Sokratisa i Cooka.

1
1
2
1
1
81'

Strzał z dystansu Goslinga, rykoszet i mało brakowało, a wpadłaby piłka Martinezowi za kołnierz. Mamy tylko rzut rożny.

1
79'

Starcie Goslinga z Saką, ucierpiał gracz Arsenalu, ale potem oberwało się piłkarzowi "The Cherries" od Gendouziego. Robi się ostro.

1
1
1
1
1
78'

Fatalne wycofanie Cooka do bramkarza, mogło skończyć się golem, ale piłka przeleciała obok bramki. Arsenal cały czas okupuje pole karne gospodarzy, a z Bellerinem wszystko w porządku i może grać dalej.

76'

Bournemouth. Schodzi: Jack Simpson. Wchodzi: Simon Francis.

1
1
1
1
1
76'

Bournemouth. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: Callum Wilson.

75'

Przerwa w grze, padł Bellerin po starciu w powietrzu, jakby prawie stracił przytomność... Są przy nim lekarze.

1
1
1
1
1
73'

Arsenal kontroluje tempo gry i wydarzenia boiskowe, gospodarze nie mogą wyjść z własnej połowy.

1
1
1
69'

Dobry strzał Willocka z ostrego kąta zablokowany tuż przed linią bramkową. Rzut rożny.

2
2
3
2
2
69'

Arsenal. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Dani Ceballos.

66'

Dośrodkowanie, złe wyjście Martineza i piłka prawie wpadła do siatki po strzale kogoś z gospodarzy, ale ostatecznie zaczną z 5. metra goście.

1
1
1
1
1
65'

Ładny strzał Simpsona z ostrego kąta, rykoszet i niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki. Rzut rożny.

1
62'

Arsenal. Schodzi: Shkodran Mustafi. Wchodzi: Rob Holding. Uraz kostki Niemca jest zbyt poważny.

59'

Dośrodkowanie H. Wilsona na głowę Frasera, a strzał głową skrzydłowego gospodarzy mocno niecelny. Akcja toczyła się w pobliżu leżącego Mustafiego, który wcześniej zderzył się z bramkarzem. Są przy Niemcu lekarze, ale sprawa nie wygląda za dobrze. Są potrzebne nosze.

1
1
56'

Gendouzi pracuje na kartkę. Podhaczył teraz rywala, ale jeszcze Atkinson nie daje mu kary.

52'

Spięcie pomiędzy Gendouzim z Goslingiem, obaj brzydko się zachowali w tej sytuacji.

1
1
52'

Są lekarze przy skrzydłowym Arsenalu.

1
51'

Leży na murawie Martinelli, nie podnosi się. Ostro wszedł w jego nogi Smith, ale umknęło to sędziemu.

1
2
2
2
2
2
47'

Spokojnie prowadzi piłkę Arsenal, ale dośrodkowanie Willocka pozostawia teraz wiele do życzenia.

czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Wilson. Ostry wślizg w nogi Nketiaha.

1
1
45'

Doliczono 2 minuty.

43'

Znowu naciska Bournemouth, nieco gubią się w kryciu goście, muszą bardziej się skupić na obronie.

38'

Kolejna szansa "Wisienek", ale strzał Goslinga głową po wrzutce w ogóle nie wyszedł. Piłka spadła mu bark, a potem wylądowała na górnej siatce.

38'

Ładny strzał H. Wilsona z woleja po dośrodkowaniu świetnie broni Martinez!

1
34'

Bardzo statycznie gra dziś linia pomocy gospodarzy. Przez to nie mogą sobie stworzyć sytuacji.

1
1
1
2
1
33'

Ładne dośrodkowanie Bellerina, skakał Nketiah, ale minął się z piłką.

1
1
29'

Indywidualna akcja Nicolasa Pepe zakończona niecelny strzałem.

1
29'

Gol uznany, mamy 2:0!

3
4
4
4
4
28'

Ale... JEST VAR! Sprawdzają sędziowie, czy Martinelli był na spalonym przy podaniu Saki.

1
27'

Wolny Saka pędzi lewą stroną, zagrywa płasko w pole karne. Nie sięgnął piłki Martinelli, ale idealnie na miejscu był Nketiah, który pewnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza!

1
26'

Gol! Strzelił Eddie Nketiah. Asystował mu Bukayo Saka.

25'

Wideo z bramki Saki na 1:0.

22'

Strzał Martinellego z dystansu wylądował na trybunach.

19'

Szansa dla Arsenalu, Willock w trudnej pozycji był sam na sam, szukał strzału między nogami bramkarza, ale Travers to obronił. Była jeszcze samotna futbolówka tuż przed bramką, ale wybili ją obrońcy.

1
17'

Zaczyna kontrolować tempo gry ekipa gości, ale nie tworzy jeszcze konkretnego zagrożenia.

13'

Robi się nieco bardziej ruchliwe Bournemouth, dużo gra skrzydłami. Radzą sobie jednak z rajdami i dośrodkowaniami gracze gości.

1
10'

Ładna piłka na Solanke i ofiarna interwencja Gendouziego. Wybił piłkę... twarzą. Pobolało, ale pomocnik gości wraca do gry.

9'

To 1. mecz "The Cherries" z "The Gunners" w Pucharze Anglii.

2
8'

Zaczyna zamykać Arsenal przeciwnika, gra wysoko w pressingu.

1
5'

Ładny rajd Willocka pod pole karne, podanie do Martinellego, ten poczekał na wyjście Saki, a lewy obrońca przyłożył z całej siły z ostrego kąta mocno pod poprzeczkę. Mamy prowadzenie Arsenalu!

5'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Gabriel Martinelli. CO ZA BRAMKA!

5
11
2
2
3
3'

Na razie Arsenal daje sobie radę bez Aubameyanga. Jak będzie dziś?

2'

Na razie mamy dużo walki w środku pola. Czekamy, aż któryś zespół więcej pogra piłką.

1'

Dodajmy, że zwycięzca tego meczu zmierzy się w kolejnej rundzie z Portsmouth.

czas Start meczu
20:52

Z kolei "The Cherries" w tym roku przeplatają zwycięstwa porażkami.

1
20:52

Arsenal nie przegrał w tym roku żadnego meczu, ale ostatnie 3 spotkania to remisy.

1
1
1
20:52

Niestety, dziś w składzie gospodarzy nie ma w ogóle Artura Boruca.

3
3
3
20:52

Sędzią spotkania jest Martin Atkinson.

20:40

Dobry wieczór Państwu, czas na ostatnie spotkanie w ramach 1/16 finału Pucharu Anglii. Bournemouth podejmuje Arsenal!