Ostatnie akordy gry. United cały czas na połowie gospodarzy.

Tahith Chong uderzył z okolicach pola bramkowego, trafił jednak w poprzeczkę.

1
1
1
82'

Rushian Hepburn-Murphy niebezpiecznie uderzyl sprzed pola karnego. Piłka minęła bramkę o pół metra.

79'

Mullin uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Wysoko ponad bramką.

76'

Groźnie z ok. 17 metrów uderzył Jesse Lingard, podkręcona piłka o centymetry minęła bramkę gospodarzy!

1
1
74'

Tranmere. Schodzi: Corey Taylor. Wchodzi: Rushian Hepburn-Murphy.

wchodzi Wchodzi
Rushian Hepburn-Murphy #18
schodzi Schodzi
Corey Taylor #23
74'

Tranmere. Schodzi: Morgan Ferrier. Wchodzi: Paul Mullin.

Paul Mullin #9
Morgan Ferrier #10
71'

Uderzał Tahith Chong, Davies odbił piłkę, któa wyszła na rzut rożny.

70'

Z prawej strony dośrodkował Dalot, nikt jednak nie doszedł do piłki.

68'

Goście cały czas na połowie gospodarzy. United szuka gola numer siedem.

65'

Tranmere. Schodzi: David Perkins. Wchodzi: Harvey Gilmour.

Harvey Gilmour #20
David Perkins #17
65'

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego ponad bramką uderzył  Pereiera.

64'

United. Schodzi: Harry Maguire. Wchodzi: Brandon Williams.

61'

Ferrier uciekł Jonesowi, zdołał uderzyć, ale słabo i niecelnie.

komentarz

59'

United prowadzi sześcioma golami i wciąż szuka kolejnych. Gra toczy się na połowie zrównanych z boiskiem gospodarzy.

56'

Gol! Strzelił Sam Greenwood. Pewny strzał Greenwooda i jest już 0:6!

Manchester United
5
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Scott Davies.

Scott Davies #1
Tranmere Rovers
55'

Rzut karny dla United. Davies sfaulował Chonga!

53'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie pewnie złapał Romero.

50'

Goście starają się wciągnąć rywala na własną połowę i później go skontrować.

47'

Shaw na jedenasty metr do Dalota, a ten uderzył wysoko ponad poprzeczką!

46'

United. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Fred.

46'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Tahith Chong.

46'

Wracamy do gry!

komentarz

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Luke Shaw. Shaw do Martiala, ten uderzył z linii pola karnego. Pilka otarła się jeszcze o obrońcę i wpadła do bramki. 0:5!

5
2
44'

Gospodarze już od dawna marzą o końcu meczu. Już leżą na łopatkach, a może być jeszcze gorzej.

3
3
2
2
2
41'

Gol! Strzelił Phil Jones. Asystował mu Andreas Pereira. Pereiera dośrodkował z rogu, Jones uderzył głową. Piłka przelobowala bramkarza i stojącego na linii obrońcę. 0:4!

5
4
1
1
1
40'

Mogło być 0:4. Obrońca w ostatniej chwili przeciął dogranie przed bramką.

37'

Sporo biegania, ale wszystko dzieje się w okolicach środka pola. Tutaj sprawa awansu była już jasna po kwadransie.

34'

Zagranie do Lingarada, ten jednak mając do bramki już tylko ok. 11 metrów skiksował.

32'

A teraz gra przerwana po drugiej stronie boiska. Na spalonym znalazł się Ferrier.