Tranmere Rovers
56' Scott Davies
Manchester United
4' Phil Jones 10' Harry Maguire 13' Diogo Dalot 16' Jesse Lingard 41' Phil Jones 45' Anthony Martial 56' Sam Greenwood
0:6

Koniec. To była demolka. Manchester United wygrał 6:0 i zameldował się w V rundzie rozgrywek Pucharu Anglii.

Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

Ostatnie akordy gry. United cały czas na połowie gospodarzy.

Tahith Chong uderzył z okolicach pola bramkowego, trafił jednak w poprzeczkę.

Uderzał Luke Shaw, Davies pewnie złapał piłkę.

Rushian Hepburn-Murphy niebezpiecznie uderzyl sprzed pola karnego. Piłka minęła bramkę o pół metra.

Mullin uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Wysoko ponad bramką.

Groźnie z ok. 17 metrów uderzył Jesse Lingard, podkręcona piłka o centymetry minęła bramkę gospodarzy!

Tranmere. Schodzi: Corey Taylor. Wchodzi: Rushian Hepburn-Murphy.

Tranmere. Schodzi: Morgan Ferrier. Wchodzi: Paul Mullin.

Uderzał Tahith Chong, Davies odbił piłkę, któa wyszła na rzut rożny.

Z prawej strony dośrodkował Dalot, nikt jednak nie doszedł do piłki.

Goście cały czas na połowie gospodarzy. United szuka gola numer siedem.

Tranmere. Schodzi: David Perkins. Wchodzi: Harvey Gilmour.

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego ponad bramką uderzył  Pereiera.

United. Schodzi: Harry Maguire. Wchodzi: Brandon Williams.

Ferrier uciekł Jonesowi, zdołał uderzyć, ale słabo i niecelnie.

United prowadzi sześcioma golami i wciąż szuka kolejnych. Gra toczy się na połowie zrównanych z boiskiem gospodarzy.

Gol! Strzelił Sam Greenwood. Pewny strzał Greenwooda i jest już 0:6!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Scott Davies.

Rzut karny dla United. Davies sfaulował Chonga!

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie pewnie złapał Romero.

Goście starają się wciągnąć rywala na własną połowę i później go skontrować.

Shaw na jedenasty metr do Dalota, a ten uderzył wysoko ponad poprzeczką!

United. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Fred.

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Tahith Chong.

Wracamy do gry!

Przerwa. 0:5 mówi wszystko. Gospodarze rozpoczęli z dużym optymizmem, ale szybko zostali sprowadzeni na ziemię.

Sędzia doliczył minutę.

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Luke Shaw. Shaw do Martiala, ten uderzył z linii pola karnego. Pilka otarła się jeszcze o obrońcę i wpadła do bramki. 0:5!

Gospodarze już od dawna marzą o końcu meczu. Już leżą na łopatkach, a może być jeszcze gorzej.

Gol! Strzelił Phil Jones. Asystował mu Andreas Pereira. Pereiera dośrodkował z rogu, Jones uderzył głową. Piłka przelobowala bramkarza i stojącego na linii obrońcę. 0:4!

Mogło być 0:4. Obrońca w ostatniej chwili przeciął dogranie przed bramką.

Sporo biegania, ale wszystko dzieje się w okolicach środka pola. Tutaj sprawa awansu była już jasna po kwadransie.

Zagranie do Lingarada, ten jednak mając do bramki już tylko ok. 11 metrów skiksował.

A teraz gra przerwana po drugiej stronie boiska. Na spalonym znalazł się Ferrier.

Zagranie do Greenwooda, ten jednak na spalonym.

Manchester United swobodnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

Z dystansu uderzał Andreas Pereira, daleko od bramki miejscowych.

Gospodarze starają się uratować honor, ale nie są w stanie poważniej zagrozić rywalom.

Uderzał Jesse Lingard, zbyt anemicznie i do tego niecelnie.

Kolejna próba Ferriera, Romero pewnie interweniował w bramce.

Ferrier starał się odpowiedzieć, ale strzał sprzed pola karnego był niecelny.

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Harry Maguire. Już po herbacie, można zbierać się do domu. Maguire przebiegł z piłką kilkanaście metrów i podał do Lingarda, a ten uderzył precyzyjnie z linii pola karnego. 0:3!

Gol! Strzelił Diogo Dalot. Asystował mu Anthony Martial. Martial do Dalota, ten wszedł z piłką w pole karne, minął rywala i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. 0:2!

Gospodarze szybko zostali sprowadzeni na ziemię przez wyżej notowanego rywala. Szybko skończyło się "rumakowanie" miejscowych.

Gol! Strzelił Harry Maguire. Piłkę otrzymał Maguier, podprowadził ją kilka metrów i uderzył z ok. 17 metrów. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę i wpadła niemal w samo okienko. 0:1!

Mecz odbywa się na boisku, które przypomina pastwisko. To efekt wcześniejszych opadów w mieści i rozgrywanych na obiekcie meczach. A w spotkaniu póki co bardzo dobrze prezentują się gospodarze.

Żółtą kartkę otrzymał Phil Jones.

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Pod bramką Romero powstało spore zamieszanie. W końcu strzał oddal Ferrier, wprost w bramkarza.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Lee Mason.

IV runda rozgrywek o Puchar Anglii. Tranmere Rovers podejmuje Manchester United.