Puchar Króla: Ćwierćfinały
06 lut 2020 21:00
komentarz

Nastawialiśmy się na dogrywkę, a tu proszę bardzo! Barcelona po raz kolejny pod (krótką) wodzą Setiena przegrywa spotkanie mimo przewagi na boisku. Athletic w drodze po marzenia!

15
7
5
5
7
90+4'

Jeszcze Barcelona rozpaczliwie próbuje doprowadzić do dogrywki...

6
10
4
5
6
90+3'

Gooool! Athletic obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Inaki WilliamsAsysta Ibaiego Gomeza!

Dośrodkowanie Gomeza lewą nogą z prawego skrzydła delikatnie skierował głową Williams, ale na tyle mocno, żeby zmylić obrońców i Ter Stegena! Kolejna sensacja w Pucharze Króla wisi na włosku!

68
37
19
25
28
90+2'

Messi holował piłkę, ale za długo. Stracił ją.

8
8
2
3
10
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z czterech doliczonych minut.

10
3
3
1
1
90'

Dośrodkowanie z 25. metra idealnie na nożyce dla niepilnowanego Williamsa. Ale ten uderzył fatalnie, w boczną siatkę.

1
1
4
89'
88'

Strzał Messiego nogami broni Simon. Doskonała szansa Argentyńczyka!

3
3
1
1
4
87'

Barcelona jeszcze naciska. Nie chce tu dogrywki.

2
2
1
85'

Leży Dani Garcia, Barcelona gra dalej. Dopiero inny faul sprawia, że mamy przerwę w grze.

1
2
2
2
84'

Ten krótko rozegrany, ale Barcelona od nowa będzie konstruować akcję z gry, a nie ze stałego fragmentu.

2
2
1
1
83'

Teraz Sergi Roberto wywalczył rzut rożny dla Dumy Katalonii.

1
1
3
82'

3
81'

I raz jeszcze szarża Inakiego Williamsa. Strzał ponad bramką.

3
1
1
80'

Wchodzi za niego Samuel Umtiti.

78'

Wygląda na to, że Gerard Pique nie jest w stanie kontynuować gry z powodu urazu.

1
5
4
2
3
76'
74'

66 procent posiadania piłki po stronie Barcelony.

4
2
1
73'

Muniain na głowę Williamsa, lecz ten nie skierował piłki w światło bramki.

2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

7
3
1
4
71'

Pique fauluje uciekającego Williamsa tuż przed narożnikiem pola karnego!

5
2
1
1
4
70'

Sergi Roberto wyłożył piłkę Griezmannowi, ten strzela po ziemi, ale kapitalnym refleksem wykazał się bramkarz gospodarzy!

5
2
3
4
69'
5
2
1
1
69'

Yeray Alvarez zamykał dośrodkowanie piętką, lecz daleko mu było do światła bramki.

3
68'

A teraz rajd i strzał Inakiego Williamsa daje jego drużynie rzut rożny.

2
1
2
67'

Jeszcze Alba zwieńczył indywidualną akcję w szesnastce podcinką, którą wyłapuje Unai Simon.

1
3
2
3
67'

Kolejny raz uaktywnił się De Jong. Blokowany jego strzał z dystansu.

1
3
1
3
66'
65'

De Jong domaga się rzutu karnego po faulu na nim. Gwizdek arbitra milczy.

4
1
3
5
5
64'

Za szybko urwał się Griezmann przy dośrodkowaniu Messiego. A po gwizdku Sergi Roberto jeszcze trafił w słupek.

2
2
2
2
3
63'

Dani Garcia przerywa kontrę Barcelony faulem. Żółta kartka dla niego.

Athletic Bilbao
2
2
1
1
1
62'

Strzał Griezmanna z pierwszej piłki bardzo niecelny. Lepiej byłoby go przemilczeć, ale prób Barcelony jest tak mało, że trzeba było to odnotować.

1
1
1
4
61'

Od kilku minut gra toczy się na połowie piłkarzy z Bilbao.

3
1
1
1
60'

Zagotowało się w polu bramkowym gospodarzy. Nie złapał piłki Simon, ta odbiła się od słupka i została wybita.

6
1
2
1
59'

Blokowane płaskie dośrodkowanie Semedo przez Martineza. Rzut rożny.

1
1
58'
57'

I jeszcze Frenkie De Jong otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

2
2
1
2
56'

De Jong popędził z pilką w pole karne, wyszedł z bramki Simón, wspomagało go jeszcze dwóch obrońców i pomocnik Barcelony został zatrzymany.

2
1
5
55'

49154 widzów ogląda to spotkanie dziś na San Mames.

1
2
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Vesga.

1
1
53'

Akcja Messiego, Fatiego i Alby kończy się nie rzutem rożnym, a spalonym i rzutem wolnym pośrednim.