Milik uderzył z rzutu wolnego metr obok słupka.

19
15
28
90+2'

Góralskiego boli każdy kawałek ciała. Poobijany przez rywali jest Polak. Słychać głosy, że on bólu nie czuje. Dopiero po meczu.

95
52
20
19
21
90+1'

Nie pozwalamy rywalom na przedostanie się pod naszą bramkę. Dobra końcówka w wykonaniu Polaków.

120
38
25
19
17
90'

Sędzia dołożył nam jeszcze 3 minuty emocji.

49
28
28
26
35
89'

Kontra gospodarzy przerwana. Sędzia czujny niczym ważka dostrzegł spalonego. Kontrowersyjna decyzja, ale co zrobić.

64
31
18
19
19
89'

Jesteśmy na połowie Bośniaków. I dobrze, czas działa na naszą korzyść.

71
26
16
17
17
87'

Rybus na głowę do Klicha, strzał rezerwowego zdołał obronić Begović. Więcej dokładności i byłby spokój. A tak, to czeka nas nerwówka.

67
28
27
25
28
87'

Żółtą kartkę za faul na Góralskim otrzymał Amir Hadziahmetović.

18
85'

Visca skiksował, a do bramki miał już tylko kilka metrów! Po chwili sędzia gwizdnął. I ponownie widzieliśmy przed oczami "wapno". Na szczęście to był kolejny faul w ofensywie.

40
16
16
15
16
85'
40
26
15
15
16
84'

Strzał z dystansu Rybusa minął bramkę. A gdyby tak podał do kolegów.

14
14
13
23
19
84'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po dograniu sędzia gwizdnął i... oddech ulgi. Faul w ataku.

27
20
9
10
11
83'

Prowadzimy, ale rywale jeszcze wierzą w swoją moc i szukają szansy na wymarzony od dawna punkt.

16
21
15
16
15
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Milik.

18
16
16
26
36
82'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Eldar Civić. Wchodzi: Deni Milosević.

13
80'
9
14
6
6
6
79'

Jóźwiak do Zielińskiego, ale nasz pomocnik nie opanował piłki, a przecież nie raz pokazał, że potrafi to zrobić.

10
9
18
17
20
78'

Fabiański tak wznawiał grę, że podał rywalom. Po szybkiej akcji uderzał Dzeko, ale nasz bramkarz od zera do bohatera. Obronił i uratował zespół!

37
32
16
15
16
77'

- Do wesela się zagoi, wstawaj, nie udawaj - przekazano bramkarzowi. Fabiański już wstał.

26
68
13
12
17
76'

Problem ma Fabiański. Polakowi przy interwencji odjechała lewa narta. Musi skonsultować się ze znachorami ze sztabu.

23
83
17
23
24
74'

Kontrolujemy przebieg meczu, rywale nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

37
20
9
10
8
72'

Visca na piętnasty metr do Koljicia, ten jednak przestrzelił w dobrej sytuacji!

18
11
13
11
11
71'

Nie można było tak zagrać z Holendrami? Dominujemy nad przeciwnikiem, który fizycznie już niemal dogorywa.

51
31
11
10
21
69'

Po dwóch kwadransach nic nie wskazywało na to, że w tym meczu może wydarzyć się coś dobrego. Na szczęście widowisko trwa 90 minut, a nasze orły dobrze o tym wiedzą. Reasumując, chcemy więcej!

37
10
6
8
12
68'
48
20
12
13
12
67'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Maciej Rybus. To teraz to już pójdzie z górki! Z lewej strony na głowę Grosickiego dośrodkował Rybus, a pomocnik głową z pola karnego trafił do siatki. 1:2!

287
125
34
17
22
66'

Odpowiedź Bośniaków. Edin Dzeko wycofał w polu karnym do Harisa Hajradinovicia, ten jednak uderzył źle.

16
9
8
8
11
65'

Polacy na połowie Bośniaków. Rywale wyraźnie opadli z sił. To trzeba wykorzystać.

36
22
9
5
8
64'

Znowu jesteśmy aktywni, stara się coś zdziałać Jóźwiak. - Mamy ich - słychać zawołania. A nie, to sąsiad szuka zagubione psy.

23
31
6
8
15
63'

Pięknie Milik odebrał piłkę rywalom, po chwili był już w polu karnym. Dogranie zostało zablokowane. Po kilkudziesięciu sekundach Krychowiak uderzył wysoko ponad bramką.

15
9
6
8
9
63'

Glik otłukuje rywali, ale potem ich przeprasza. Sędzia jest cierpliwy.

23
22
10
8
8
62'

Bośniacy dłużej operują piłką. Spadło tempo gry. Czyżby piłkarze nabierali siły przed ostatecznym natarciem?

2
3
3
2
5
60'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Muhamed Besić. Wchodzi: Edin Dzeko. To teraz ruszą!

9
60'

Riposta Polaków, strzał Krychowiaka o metr minął bramkę gospodarzy!

23
9
7
8
7
59'

A teraz Bośniacy, dobrze jednak w defensywie Polacy. Po chwili ponownie gospodarzy. Zagranie do Viscy, ten jednak spudłował z siedmiu metrów! Uff!

15
7
12
5
9
57'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Grosicki. Chyba jednak zbyt pochopnie, do tego niecelnie.

17
6
8
4
12
56'

Jóźwiak dobrze dośrodkował z prawej strony, ale dogranie do Grosickiego przeciął bramkarz. W końcu podoba nam się gra Polaków!

18
8
13
3
1
54'

Akcja za akcję. Przed momentem byliśmy w polu karnym Bośniaków, po chwili kontra, ale akcja zatrzymana z powodu spalonego.

9
6
13
3
5
52'

Dogrywał w pole karne Grosicki, ale wprost w ręce bramkarza.

17
20
9
14
16
52'

Polacy starali się rozegrać piłkę w przed polem karnym, zabrakło jednak dokładności, a rywale byli dość pasywni.

4
7
3
8
6
50'

Żywsza gra Polaków na początku 2. połowy. Czyżby po udawaniu, że grać w piłkę nie potrafią, wzięli się do pracy?

29
23
7
3
7
48'

Grosicki z rzutu wolnego na chaos, ale taki wrzutki nawet otyły bramkarz łapie na orliku.