1
2
1
90+1'

Po przeciwnej stronie boiska genialna szansa na zamknięcie meczu. Moise Kean mógł wykorzystać błąd Frenkiego De Jonga. W sytuacji sam na sam położył już Jaspera Cillessena, ale nie skierował uciekającej piłki do odsłoniętej bramki.

3
2
3
4
3
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

4
1
1
4
90'

Memphis Depay mógł wyrównać w ostatniej minucie podstawowego czasu. Brakowało niewiele! Po wrzutce z głębi pola Martena De Roona nie przymierzył nożycami.

5
2
1
2
90'
88'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini za bezpardonowe powstrzymanie ataku Holandii.

3
2
1
1
2
86'

Holandia pozostaje w kontakcie z przeciwnikiem i przy odrobinie szczęścia może jeszcze zapunktować. Gospodarze wywalczyli dla siebie korner. W pole karne Włoch wbiegł między innymi Virgil Van Dijk, ale nie miał możliwości oddania strzału po dośrodkowaniu.

2
1
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum za próbę wymierzenia sprawiedliwości Bryanowi Cristante.

3
3
1
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za faul blisko własnego pola karnego.

1
1
2
3
3
81'

Holandia. Schodzi: Nathan Ake. Wchodzi: Luuk de Jong.

1
2
2
1
1
81'
78'

Lorenzo Insigne był chyba odrobinę zaskoczony, że piłka trafiła pod jego nogi po beznadziejnym wykopie Jaspera Cillessena. Filigranowy reprezentant Włoch zdecydował się na uderzenie, ale było ono nieprzygotowane i futbolówka nie poleciała w lustro bramki.

4
3
2
1
3
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Danilo D'Ambrosio starał się oddać uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Problem w obronie reprezentacji Holandii musiał rozwiązać Virgil Van Dijk.

3
1
3
2
1
70'

Holandia. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Denzel Dumfries.

2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Veltman za ostre przewinienie.

4
4
3
3
2
66'

Po rzucie rożnym jeszcze jedna okazja zespołu z Półwyspu Apenińskiego. Wrzutka Jorginho z głębi pola została wykorzystana przez Ciro Immobile do oddania strzału z powietrza. Pudło!

3
1
1
1
2
65'

Lorenzo Insigne uruchomił Jorginho blisko linii pola karnego reprezentacji Holandii. Uderzenie pomocnika Azzurrich zostało poskromione w ostatnim momencie i łupem przyjezdnych był wyłącznie korner.

1
1
2
3
2
63'

Italia straciła kontrolę nad wydarzeniami i wdała się w wymianę ciosów z Oranje. Piłkarze przemieszczają się spod jednego pod drugie pole karne, ale wynik sprzed przerwy nie zmienia się.

3
2
2
1
2
60'

Drużyna z Beneluksu przejmuje inicjatywę na boisku i szuka możliwości doprowadzenia do remisu. Holandia nie tylko przemieszcza się coraz dynamiczniej po boisku, ale również w jej akcjach coraz więcej jakości.

5
4
1
1
1
57'
55'

Najlepsza akcja reprezentacji Holandii w meczu. Georginio Wijnaldum uruchomił będącego w centrum pola karnego Donny'ego van de Becka. Mocno zapachniało wyrównaniem, ale fenomenalnie interweniował Gianluigi Donnarumma. Piłka sparowana na korner.

4
1
2
2
2
53'

Hans Hateboer i Jasper Cillessen pogubili się pod własną bramką. Miał możliwość skorzystać z tego Ciro Immobile, ale piłka nie chciała usiąść na jego stopie. Nie minęła minuta i piękna akcja Nicolo Barelli i Lorenzo Insigne zakończyła się uderzeniem tego drugiego, które powstrzymał Jasper Cillessen.

3
2
2
2
1
50'

W takich okolicznościach Nicolo Barella dał prowadzenie Włochom.

1
2
1
2
1
48'

Holandia ponownie miała problem z utrzymaniem się w posiadaniu piłki wobec agresywnego pressingu podopiecznych Roberto Manciniego. Na dodatek Lorenzo Insigne wrócił za Hansem Hateboerem i nie pozwolił zawodnikowi znanemu z włoskich boisk kontynuować ataku.

4
1
2
1
1
46'

Druga połowa w Amsterdamie rozpoczęła się. Pomarańczowi mieli kwadrans na obmyślenie planu - jak poprawić swoją grę. Włosi potrzebują podobnej konsekwencji, zaangażowania jak przed przerwą.

2
45+1'

Gol! Strzelił Nicolo Barella. Asystował mu Ciro Immobile.

W doliczonych do pierwszej połowy minutach Squadra Azzurra postawiła na swoim i zdobyła zaliczkę. Aktywni od początku spotkania Nicolo Barella oraz Ciro Immobile przeprowadzili nie pierwszy atak między zdezorientowanymi Holendrami. Pomocnik Interu Mediolan był rozpędzony i przymierzył głową po wrzutce napastnika Lazio.

35
15
10
8
10
45'

Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

1
1
3
2
3
42'

Włochy. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Moise Kean.

1
2
1
3
2
41'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Nicolo Zaniolo. Będzie potrzebne wprowadzenie zmiennika, a będzie nim Moise Kean.

1
1
1
4
3
40'

Pozostało kilka minut do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Reprezentacja Włoch nie traci animuszu, ale coraz mniej wskazuje na to, że umieści piłkę w bramce Jaspera Cillessena zanim sędzia Felix Brych zaprosi zawodników na przerwę do szatni.

2
2
2
1
1
39'

Celnie Lorenzo Insigne, ale piłka kopnięta przez zawodnika ofensywnego SSC Napoli zakończyła lot w rękawicach Jaspera Cillessena. Roberto Mancini zaczyna przypominać osobę jednocześnie rozwścieczoną oraz załamaną nieskutecznością swoich podopiecznych.

2
2
3
1
1
37'

Trzy próby przyjezdnych, ale brakuje im wykończenia. Nicolo Barella złożył się do dwóch przewrotek, a Lorenzo Insigne, choć zdecydował się na bardziej konwencjonalne rozwiązanie, również nie znalazł drogi do bramki Jaspera Cillessena.

2
1
2
1
1
33'

Georginio Wijnaldum pokazał się w polu karnym reprezentacji Włoch. Jego próbę poskromił Gianluigi Donnarumma, ale widać, że w kwadransie poprzedzającym przerwę podrywają się gospodarze.

3
3
1
2
1
30'

Dwa kwadranse dla reprezentacji Włoch. Holandia ma problem z przeprowadzeniem groźnego ataku między skoncentrowanymi Leonardo Bonuccim i Giorgio Chiellinim.

3
3
3
2
2
29'

Odpowiedzieli Pomarańczowi i sytuację musiał ratować Leonardo Bonucci. Podręcznikowy blok defensora Juventusu po płaskim strzale zza pola karnego Quincy'ego Promesa. Małe ostrzeżenie dla Azzurrich.

2
1
1
1
1
27'

Celne uderzenie Włochów, ale wytraciło ono prędkość po rykoszecie i wyłapanie futbolówki było banalnym zadaniem dla Jaspera Cillessena. Mierzył z linii pola karnego Nicolo Barella po podaniu Ciro Immobile.

2
1
1
1
1
26'

61 procent posiadania piłki po stronie reprezentacji Włoch. Kolejna akcja podopiecznych Roberto Manciniego, ale przerwana z powodu faulu Ciro Immobile na Joelu Veltmanie.

2
1
2
1
1
25'

Ponownie przyjezdni, którzy dominują na boisku. Wszędzie jest Ciro Immobile, ale nie udokumentował na razie przewagi reprezentacji Włoch golem.

2
1
1
3
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio za faul na Quincym Promesie.

2
1
1
4
4
19'

Akcja w stylu Ciro Immobile. To jego specjalność, ale zabrakło celnego uderzenia. Dostał podanie na wolne pole, wszedł w pojedynek z Joelem Veltmanem i po ułożeniu sobie futbolówki na prawej stopie oddał uderzenie nieznacznie obok bramki Holandii.

1
1
1
2
1
17'

Podopieczni Roberto Manciniego na pewno nie chowają się przed gospodarzami tak samo jak ich poprzedni przeciwnik. Nicolo Zaniolo strzelił nożycami po wrzutce Leonardo Spinazzoli i choć pozycja była skomplikowana, nie zabrakło dużo do gola.

1
2
1
2
2
15'

Kwadrans spotkania z delikatnym wskazaniem na energicznych podopiecznych Roberto Manciniego. Holandia jeszcze nie zagroziła Gianluigiemu Donnarummie.

1
1
1
1
1
13'

Memphis Depay wbiegł z wysoką prędkością w pole karne reprezentacji Włoch, ale nie zgubił Leonardo Spinazzoli. Defensor przyjezdnych interweniował jak profesor i odrobinę ośmieszył zawodnika Olympique Lyon.

2
2
1
1
1
12'

Nicolo Barella ułożył sobie piłkę na prawej stopie blisko pola karnego reprezentacji Holandii. Jego uderzenie odbiło się rykoszetem i piłka poleciała metr ponad poprzeczką. Pomocnik Azzurrich ma do siebie pretensje i nie zadowolił go korner.

2
1
1
1
1
11'

Joel Veltman potraktowany ostrym wślizgiem w centrum boiska przez Ciro Immobile. Najskuteczniejszy napastnik w topowych ligach europejskich odetchnął, kiedy zobaczył, że Felix Brych nie sięgnął do kieszonki po żółtą kartkę.

2
1
1
1
1
10'

Felix Brych postanowił zawołać Nicolo Barellę do siebie i przywołał pomocnika reprezentacji Włoch do porządku. Podopieczny Antonio Conte z Interu Mediolan, trochę w stylu swojego klubowego szkoleniowca, zareagował żywiołowo na ostre zagranie Frenkiego De Jonga.

2
2
1
1
2
7'

Niebezpieczne podanie Giorgio Chielliniego do Gianluigiego Donnarummy. Bramkarz reprezentacji Włoch niepewnie opanowywał piłkę i ta uciekła przyjezdnym poza boisko. W efekcie korner dla Holandii.

3
1
1
1
1
5'

Squadra Azzurra na połowie przeciwnika i Holandia nie ma swobody w rozgrywaniu piłki. Ciro Immobile daje swoim kompanom sygnał do zakładania wysokiego pressingu.

2
2
1
1
1
3'

Pierwsza akcja przeprowadzona przez rzymian. Ciro Immobile może strzelał, a może od razu próbował uruchomić Nicolo Zaniolo. Wiadomo, że młodzian nie zdążył do piłki w pobliżu bramki Jaspera Cillessena.

1
1
1
2
1
3'

Gospodarze w klasycznych strojach - pomarańczowych. Włosi najwyraźniej nie dostali pozwolenia na założenie niebieskich koszulek i spodenek, przez co grają w wyjazdowym biało-granatowym komplecie.