0:0
Zakończony
Anglia
90+3'

Mathias Jorgensen wybił piłkę zmierzającą do bramki reprezentacji Danii! Kapitalna interwencja środkowego defensora, a Harry Kane był o włos od rozstrzygnięcia pojedynku przy biernej postawie gospodarzy.

2
1
90+2'

Simon Kjaer próbował rozstrzygnąć pojedynek po wrzutce Roberta Skova z rzutu wolnego. Uderzenie doświadczonego defensora ponad poprzeczką w bramce Jordana Pickforda.

1
1
90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

86'

Wybronili się goście po wrzutce Christiana Eriksena z rzutu rożnego. W kontrataku reprezentacji Anglii zabrakło dokładnego podania do Raheema Sterlinga, który w efekcie nie miał możliwości wykorzystania wolnej przestrzeni na połowie gospodarzy.

82'

Dania. Schodzi: Martin Braithwaite. Wchodzi: Simon Kjaer.

81'

Christian Eriksen powinien strzelić gola dla reprezentacji Danii! Świetna szansa. Po wrzutce z prawego skrzydła oraz zgraniu Yussufa Poulsena piłka wylądowała pod nogami pomocnika Interu Mediolan kilkanaście metrów przez bramką Jordana Pickforda, ale nie zdołał stamtąd przymierzyć.

2
80'

Jack Grealish zdecydował się na brawurowe wbiegnięcie między kilku przeciwników. Obrońcy w czerwonych koszulkach nie mieli pomysłu na powstrzymanie zmiennika, ale i on ostatecznie pogubił się i nie oddał strzału na bramkę Kaspera Schmeichela.

78'

Coraz mniej wskazuje na jakiegokolwiek gola w Kopenhadze. Spotkanie z małą liczbą klarownych sytuacji podbramkowych. Pojawiają się na boisku kolejni rezerwowi, ale żaden z nich nie wbiegł z pomysłem na zmienienie wyniku.

76'

Dania. Schodzi: Kasper Dolberg. Wchodzi: Rasmus Falk.

76'

Anglia. Schodzi: Kalvin Philips. Wchodzi: Jack Grealish.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kalvin Philips #7
69'

Ponownie Harry Kane w centrum wydarzeń. Doświadczony napastnik główkował ponad poprzeczką po wrzutce z lewego skrzydła. Nie była to łatwa sytuacja, mimo to można było pokusić się o otwarcie rezultatu.

1
2
68'

Harry Kane nie opanował piłki po podaniu Raheema Sterlinga. Zanosiło się na sytuację podbramkową reprezentacji Anglii, a jej rozegranie zostało przyspieszone przytomnym zagraniem przez Joe Gomeza.

1
1
66'

Szansa na pokonanie Jordana Pickforda strzałem z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Christian Eriksen, któremu nie udało się przymierzyć pod poprzeczkę.

1
1
65'

Po zmianie personalnej bez diametralnej zmiany optyki spotkania. Dania jest zdyscyplinowana i nie pozwala Anglii na stwarzanie sytuacji podbramkowych. Sama przedarła się w pole karne, ale Joe Gomez nie pozwolił na strzał po wrzutce Daniela Wassa.

60'

Anglia. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Mason Mount.

59'

Harry Kane opanował piłkę w szesnastce reprezentacji Danii po podaniu z drugiej linii. Potężne uderzenie w klatkę piersiową Kaspera Schmeichela, ale nawet w razie lepszego przymierzenia, nie byłoby gola z powodu spalonego.

1
58'

Thomas Delaney oddał płaski strzał zza pola karnego. Jordan Pickford miał wystarczająco dużo czasu, żeby przygotować się do interwencji i spokojnie powstrzymał piłkę. Drugie uderzenie celne w meczu.

56'

Dania przechodzi do ataku w podobnej fazie drugiej połowy jak pierwszej. Joe Gomez powstrzymał wstrzelenie z lewej flanki, a piłka już sunęła w kierunku centralnie ustawionych gospodarzy.

54'

Kieran Trippier ucierpiał w wyniku niebezpiecznego wślizgu reprezentanta Danii. Harry Kane ma pretensje do sędziego Istvana Kovacsa za to, że nie odgwizdał w tej sytuacji faulu.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Braithwaite za faul na Harrym Kane'ie.

51'

Jeszcze jedna skuteczna interwencja Daniela Wassa, który podręcznikowo radzi sobie w pojedynkach z Raheemem Sterlingiem. Anglia ponownie została zastopowana na połowie boiska należącej do przeciwnika.

1
50'

Coraz mniej czasu na strzelenie gola w Kopenhadze.

48'

Długie podanie w kierunku Raheema Sterlinga. Przed dynamicznego skrzydłowego zdążył wbiec Daniel Wass i sprowokował go do przewinienia. Od rzutu wolnego reprezentacja Danii.

46'

Piłka ponownie w grze. Obie reprezentacje mają co poprawić w drugiej połowie, ale przede wszystkim ta prowadzona przez Garetha Southgate'a. Selekcjoner odrobinę spóźnił się na pierwszy gwizdek.