Zakończony
Szwecja
90+5'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Lucas Digne.

Robin Olsen pobiegł wyrównać w pole karne przeciwnika, ale futsalowy wariant z lotnym bramkarzem przyniósł Szwecji więcej szkody niż pożytku. Kingsley Coman dostał podanie od Lucasa Digne i choć przez moment zakładał podanie do kompana, to ostatecznie sam kopnął futbolówkę do kompletnie odsłoniętej bramki.

10
13
6
4
6
90'

Doliczone cztery minuty.

3
3
3
2
3
88'

Gol! Strzelił Robin Quaison. Asystował mu Pierre Bengtsson.

Reprezentacja Szwecji wykorzystała rozprężenie swojego przeciwnika i w ostatnich minutach podstawowego czasu strzeliła gola na 2:3. Robin Quaison znalazł się w odpowiednim miejscu między odrobinę znudzonymi gospodarzami i wykorzystał podanie Pierre'a Bengtsona.

87'

Szwecja. Schodzi: Sebastian Larsson. Wchodzi: Jens-Lys Cajuste.

2
86'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Alexander Isak.

2
1
1
1
2
84'
83'

Powoli do celu Trójkolorowi, a niebawem selekcjoner Didier Deschamps zaproponuje jeszcze jedną zmianę i będzie to zmiana za Oliviera Girouda, któremu nikt nie odbierze już chyba miana najskuteczniejszego zawodnika wieczoru.

1
1
1
1
2
81'

Hugo Lloris wykazał się po dwóch dośrodkowaniach, więc nie można powiedzieć, że kompletnie nie miał możliwości wykazania się umiejętnościami po przerwie. Poskromił on między innymi futbolówkę kopniętą przez Dejana Kulusevskiego.

2
2
2
1
1
78'

Francja. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

77'

To już ostatnie trafienie wieczoru?

2
1
1
1
1
75'

Wiele interesującego nie wydarzyło się w ostatnich minutach. Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu przypomnieli o sobie gospodarze. Antoine Griezmann strzelił z powietrza ponad poprzeczką po zgraniu klatką piersiową Oliviera Girouda.

2
1
1
1
1
73'

Benjamin Pavard nie przedarł się skrzydłem, ale przynajmniej wywalczył wznowienie od bramki. Piłka odbita od reprezentanta Szwecji wyszła poza boisko i została przyznana generalnie bezrobotnemu Hugo Llorisowi.

1
1
1
1
2
70'

Przewaga pod względem posiadania piłki reprezentacji Francji i to akurat nie zmienia się zasadniczo wraz z kolejnymi golami. Również stałym elementem tego spotkania są szarże Dejana Kulusevskiego. Przed momentem wywalczył on dla Szwecji wrzut z autu na wysokości pola karnego mistrza Świata.

2
1
1
1
1
66'

Szwecja. Schodzi: Mikael Lustig. Wchodzi: Emil Krafth.

1
1
1
1
2
66'
66'
64'

Gospodarze mogą po drugim trafieniu Oliviera Girouda spokojnie kontrolować przebieg wydarzeń na murawie. Trudno wyobrazić sobie tak nagłe i diametralne przyspieszenie reprezentacji Szwecji, które pozwoli na zapunktowanie w tym meczu.

1
1
1
1
1
61'

Kylian Mbappe asystował minutę po wejściu na boisko.

2
1
1
1
1
59'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Kylian Mbappe.

Nie trzeba było długo czekać na niebezpieczny atak w wykonaniu Kyliana Mbappe. Już zaliczył asystę przy golu Oliviera Girouda. Doświadczony napastnik wykorzystuje w tym pojedynku co drugą stuprocentową sytuację podbramkową, ale to w zupełności wystarczy do tego, żeby być najskuteczniejszym piłkarzem meczu. Reprezentacja Francji ma już dwubramkową przewagę nad przeciwnikiem.

58'

Francja. Schodzi: Marcus Thuram. Wchodzi: Kylian Mbappe.

56'

Ponownie Trójkolorowi w rozegraniu na połowie przeciwnika. Niebawem gra gospodarzy powinna dostać jeszcze większego rozmachu, ponieważ przygotowywany do wejścia na boisko z ławki rezerwowych jest Kylian Mbappe.

2
2
1
1
1
53'

Zapachniało trzecim trafieniem reprezentacji Francji, które najpewniej odebrałoby Szwedom resztki animuszu. Olivier Giroud miał szansę na skompletowanie dubletu, jednak nie strzelił czysto po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Futbolówka odbiła się od barku i poleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
1
1
1
51'

Lucas Digne został wprowadzony przez Didiera Deschampsa na boisko w przerwie. Dostał on podanie na lewą flankę od Adriena Rabiota, jednak przeciwnik ze Szwecji nie pozwolił na wykonanie dokładnego dośrodkowania.

1
1
1
2
1
48'

Presnel Kimpembe zagrodził dostęp do futbolówki przez przeciwnikiem. Odrobinę poddenerwowany Dejan Kulusevski popełnił przewinienie na obrońcy reprezentacji Francji, jednak po chwili przemyślał swoje zachowanie i pomógł poszkodowanemu podnieść się z boiska.

1
1
1
1
1
46'

Pora na emocje związane z drugą połową spotkania. Reprezentacja Francji w lepszej sytuacji, ale jednobramkowa zaliczka jeszcze nie gwarantuje jej odniesienia zwycięstwa. Szwecja postara się o poprawienie wyniku, nawet jeżeli jej szansa na utrzymanie maleje z każdą minutą.