VfB Stuttgart. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Marc-Oliver Kempf.

2
2
2
90+3'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Asystował mu Nicolas Gonzalez. A jednak VfB! Gonzalez ruszył lewą stroną, przebiegł niemal przez pół boiska i z linii końcowej odegrał do Castro. Rezerwowy z bliska trafił na 3:2!

2
90+2'

Żadna z drużyn nie zamierza zbytnio ryzykować. W tym meczu raczej nic się już nie wydarzy.

2
3
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
1
89'

Pascal Stenzel uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od słupka!

5
6
4
3
4
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Hunt.

Hamburger SV
2
1
1
1
1
85'

Odpowiedź gospodarzy. Strzał Churlinova zdołał odbić bramkarz.

5
2
2
4
2
85'

Zamieszanie pod bramką VfB, ponownie zabrakło miejsca do oddania uderzenia. A może po prostu zdecydowania.

2
1
1
1
1
84'

HSV. Schodzi: Josha Vagnoman. Wchodzi: Louis Beyer.

2
82'
1
1
1
1
1
81'

HSV. Schodzi: Joel Pohjanpalo. Wchodzi: Lukas Hinterseer.

80'

1
78'

VfB Stuttgart. Schodzi: Hamadi Al Ghaddioui. Wchodzi: Sasa Kalajdzic.

4
78'

VfB Stuttgart. Schodzi: Silla Wamangituka. Wchodzi: Darko Churlinov.

1
78'

1
74'

HSV w natarciu. Po raz kolejny żaden z zawodników z Hamburga nie zdołał strzelić.

3
2
2
3
4
74'

Zamieszanie pod bramką VfB, ale zabrakło uderzenia.

3
2
2
3
4
72'

Przerwa w grze. Dwóch zawodników leży przed polem karny. Wśród nich Marcin Kamiński.

4
4
4
3
3
70'

Dwadzieścia minut do końca. Tempo gry spadło, piłkarze zaczynają doceniać punkt.

3
3
3
4
4
69'

HSV. Schodzi: Martin Harnik. Wchodzi: Jairo Samperio.

69'

HSV. Schodzi: Jeremy Dudziak. Wchodzi: Louis Schaub.

2
2
2
2
2
66'

Sporo walki, nikt nie zamierza odpuszczać. Remis, ale po raz kolejny jesteśmy pewni, że to jeszcze nie koniec.

3
3
4
3
3
63'

Strata gola przebudziła graczy HSV. Goście ponownie chcą wyjść na prowadzenie.

2
2
2
2
3
60'

Gol! Strzelił Nicolas Gonzalez. Na cztery tempa wykonał rzut karny Gonzalez. Strzał pod poprzeczkę i bramkarz bez szans. 2:2!

12
10
5
4
5
59'

Rzut karny dla VfB! Sędzia uznał, że bramkarz sfaulował szarżującego Mangalę.

6
4
1
2
1
58'

Coraz groźniej wyglądają ataki piłkarzy ze Stuttgartu. Tutaj jeszcze wiele może się wydarzyć.

1
1
2
1
1
56'

Po rzucie rożnym dla VfB pod bramką doszło do zamieszania. Sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

1
1
3
1
1
55'

Obydwa zespoły najwięcej zagrożenia stwarzają po stałych fragmentach. Tak padły wszystkie trzy gole.

1
1
2
1
1
52'

VfB stara się zepchnąć rywala pod jego pole karne. Inne plany mają piłkarze HSV.

1
1
2
1
2
49'

Dudziak zrobił wiatrak z Kamińskiego, ale więcej nie udało mu się zdziałać w polu karnym.

3
3
4
3
3
47'

Gol! Strzelił Wataru Endo. Asystował mu Pascal Stenzel. Gospodarze wrócili do gry! Z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego pięknie dośrodkował Stenzel, do piłki doszedł Endo i ładnym strzałem głową pokonał bramkarza. 1:2!

6
6
5
3
3
46'

Wracamy do meczu. Bez zmian w składach.

1
45+2'

Gol! Strzelił Aaron Hunt. Pewne uderzenie z rzutu karnego i już 0:2!

3
3
1
3
4
45+2'

Jeszcze trwają analizy VAR.

2
1
1
1
2
45+1'

Rzut karny dla HSV! W zamieszaniu jeden z graczy VfB odbił piłkę ręką. Sędzia nie miał wątpliwości. To Pascal Stenzel przewinił.

2
2
1
2
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Holger Badstuber.

1
1
1
3
1
43'

To miała być kontra HSV, ale wszystko wyglądało jak spacer promenadą, oczywiście z maseczką.

2
1
1
1
1
40'

Taktyka miejscowych? Orlikowa gra na "aferę". Nic to nie daje, ale innego pomysłu gracze ze Stuttgartu aktualnie nie mają.

2
1
1
1
1
38'

Nie mają gospodarze żadnego pomysłu na rozbicie obrony gości.

1
36'

Coraz bliżej przerwy. VfB niewiele potrafi zdziałać. HSV pewnie rozbija ataki rywala.

2
1
1
1
1
33'

Na strzał z dystansu zdecydował się Gonzalez, trafił w rywala. Będzie rzut rożny dla VfB.

1
1
30'

Indywidualna akcja Holgera Badstubera. Strzał sprzed pola karnego do boku zbił bramkarz.

1
1
1
1
1
29'

To mogła być bardzo groźna kontra gości. Zabrakło im jednak dokładności w polu karnym VfB.

1
26'

Po rozegraniu rzutu rożnego głową z sześciu metrów uderzał Gonzalez. Dobrze w bramce ustawiony był golkiper HSV.

1
3
2
1
1
25'

Silla Wamangituka znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Dobrze w bramce zachował się Daniel Heuer Fernandes.

2
1
25'

Cały czas w okolicach środka pola piłkę rozgrywają gracze VfB. Nic z tego nie wynika.

22'

Po objęciu prowadzenia piłkarze HSV cofnęli się i czekają na rywala. Gospodarze wciąż nie potrafią zagrozić gościom.

19'

Po błędzie defensywy gospodarzy sprzed pola karnego płasko, ale niecelnie uderzył Joel Pohjanpalo.

1
1
1
1
1
17'

Jeszcze trwała analiza VAR, ale gol ostatecznie został uznany.

1
1
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Joel Pohjanpalo. Po dograniu z rogu obrońca źle zbił piłkę i głową z pięciu metrów Pohjanpalo wpakował futbolówkę do siatki. 0:1!

7
7
3
3
5
13'

Wciąż niewiele się dzieje na boisku. Piłkarze rozgrywają piłkę w środku pola.

2
2
1
1
1
10'

Pierwszy strzał w meczu. Głową uderzał z siedmiu metrów Martin Harnik, ale wprost w bramkarza VfB.

8'

Hamadi Al Ghaddioui poturbowany przez rywala przez moment zbierał się z boiska.

1
1
1
2
1
6'

Gospodarze dwukrotnie szaprnęli, ale wciąż nie potrafią zagrozić przyjezdnym.

1
1
1
1
1
3'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Piłkarze myślami są być może przy odbiornikach, gdzie wkrótce będzie można śledzić losy "Ojca Mateusza".