9
5
11
87'

Lewandowski zatrzymany w polu karnym przez Torro. Arbiter nie dopatrzył się faulu. Wszystko było zgodnie z przepisami.

14
11
9
9
36
87'

Groźnie pod bramką Bayernu po wrzutce z kornera. Piłkę w ostatniej chwili wybił Martinez.

13
8
6
3
7
86'

Po wrzutce Kamady z rzutu wolnego piłkę wybił Boateng.

6
4
10
4
5
86'
13
7
7
6
8
83'

Ostry faul Abrahama na Lewandowskim. Polak po chwili podniósł się z boiska i kontynuuje grę.

8
3
11
14
42
82'

Davies wycofał do Kimmicha, ten szukał w polu karnym Lewandowskiego. Pomysł dobry, lecz zabrakło dokładności.

4
4
11
11
8
80'

Akcja Eintrachtu przerwana przez zagranie ręką jednego z zawodników gości.

9
4
4
1
2
80'

Dobra interwencja obrony Bayernu. Dost mógł być w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

11
2
6
3
10
79'

Po wrzutce z rzutu wolnego bez celnego strzału na bramkę Bayernu.

7
2
3
5
2
77'
10
7
10
4
9
77'
5
4
13
5
9
74'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. A jednak bramka! Nie było spalonego i mamy prowadzenie. Davies dograł w pole karne, tam piłkę lekko strącił Kimmich, a Lewandowski wpakował ją do bramki.

282
113
32
14
23
74'

Piłka w bramce po strzale Lewandowskiego, ale gol nie został uznany. Arbiter dopatrzył się spalonego. Sytuacja jest sprawdzana przez system VAR.

21
10
32
13
34
72'

Eintracht złapał wiatr w żagle i rzucił się do ataków. Bayern musi uważać.

12
5
5
4
10
69'

Gol! Strzelił Danny da Costa. Asystował mu Daichi Kamada. Akcja rezerwowych i gol. Kanada w polu karnym dograł do da Costy, a ten pokonał Neuera. Bayern ukarany za swoją grę.

37
68'

Bayern w drugiej połowie nie forsuje tempa i stara się utrzymać korzystny wynik.

2
4
2
5
67'

Kamada ostro potraktował Boatenga. Akcja Eintrachtu przerwana.

3
7
66'
66'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Mijat Gacinović. Wchodzi: Daichi Kamada.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
2
63'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka trafiła prosto w ręce Neuera.

13
8
4
7
5
62'
61'
60'

Kimmich wrócił na boisko. Bayern w komplecie.

17
6
2
3
1
60'

Kohr posłał piłkę w pole karne. Tam nie było żadnego z graczy Eintrachtu.

4
4
3
2
58'

Kimmich zalał się krwią po nadepnięciu na głowę przez rywala. Niemiec jest opatrywany poza boiskiem.

3
4
13
6
58'

Lewandowski w polu karnym podał do Kimmicha. Z jego strzałem poradził sobie Trapp.

7
1
2
1
4
57'

Silva ruszył z akcją, ale w polu karnym stracił piłkę na rzecz Pavarda.

4
4
4
4
6
56'

Rode niedokładnie dośrodkował w pole karne. Akcja gości zakończona stratą.

3
2
4
2
52'

Bayern od początku drugiej połowy ma przewagę, ale brakuje strzałów ze strony gospodarzy.

5
2
6
4
7
49'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

2
2
7
5
7
46'

Początek drugiej połowy.

8
4
5
3
2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Perisić.

6
4
8
9
22
41'

Akcja Bayernu przerwana zablokowaniem podania Perisicia.

4
9
6
11
9
39'

Ofensywny faul Chandlera. Akcja Eintrachtu przerwana.

7
5
1
1
4
38'

Bayern nadal ma przewagę, ale już nie atakuje tak często, jak na początku meczu.

7
3
4
4
3
35'

Coman podał do Perisicia, który miał prezd sobą tylko bramkarza. W ostatniej chwili ubiegł go Abraham i zapobiegł oddaniu strzału.

2
1
2
1
13
33'

Po wrzutce Daviesa piłkę na rzut rożny wybił N'Dicka.

4
4
4
1
1
31'

Groźny strzał Lewandowskiego, ale jego uderzenie obronił Trapp.

21
4
4
7
10
31'

Mueller długo zwlekał z podaniem i stracił piłkę.

5
2
2
3
3
30'

Strzał Rode z dystansu. Nie było to udane uderzenie.

2
3
3
1
28'

Szybka odpowiedź Bayernu. Coman oddał bardzo niecelny strzał.

2
1
3
3
28'

Silva ruszył z kontrą, ale po chwili akcja zakończona stratą.

2
1
4
3
1
25'

Davies obsłużył kapitalnym podaniem Comana. Ten strzelił obok bramki. Francuz tylko złapał się za głowę.

2
2
9
5
25'

Niedokładne podanie w pole karne Bayernu. Gospodarze wywalczyli tylko aut.

1
1
2
3
4
23'

Piłkarze Bayernu wymieniają kolejne podania i starają się stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.

7
5
2
1
2
21'

Davies szukał kolegów w polu karnym. Dograł jednak prosto w ręce Trappa.

3
1
5
4
8
19'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Chandlera w pole karne. Od bramki grę wznowił Neuer.

6
4
2
2
1
18'

Bayern po strzeleniu gola nadal częściej jest przy piłce, ale nieco zwolnił tempo.

5
9
1
2
3
16'

Bez zagrożenia po rzucie wolnym w wykonaniu Eintrachtu.

9
8
7
4
1
14'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Thomas Mueller. Dalekie podanie do Lewandowskiego, ten miał problemy z opanowaniem piłki, ale zdołał wycofać ją do Muellera. Niemiec dokładnie dośrodkował do Perisicia, a ten efektownym szczupakiem pokonał Trappa. Natarcie Bayernu musiało skończyć się golem.

77
38
10
2
4
13'

Coman dograł do Pavarda, ten podał w kierunku Lewandowskiego. Polak oddał niecelny strzał. Trapp odetchnął z ulgą.

2
3
7
2
5
12'

Bayern w natarciu. Goście skupiają się tylko na defensywie.

7
7
3
1
5
10'

Wrzutka w pole karne, lecz tym razem nie było tam żadnego piłkarza Bayernu.

1
2
8
5
8'

To powinien być gol dla Bayernu! Boateng dograł do Muellera, ten posłał idealne podanie w pole karne. Był tam Lewandowski, któremu zostało wpakować piłkę do pustej bramki. Futbolówka przeleciała jednak między nogami Polaka i nadal jest 0:0.

3
9
4
8
11
8'

Bez zagrożenia po wrzutce z rzutu rożnego w wykonaniu Bayernu.

4
9
2
4
8'

Dobre dogranie w pole karne, ale N'Dicka wybił piłkę poza boisko.

1
5
6'

Bayern blisko zdobycia gola. Po wrzutce z rzutu rożnego głową strzelił Mueller. Piłkę z linii bramkowej wybił Chandler, który uratował gości przed stratą gola.

7
4
3
2
2
5'

Davies uruchomił podaniem Perisicia, ten dośrodkował w pole karne w kierunku Lewandowskiego. Polaka ubiegł obrońca Eintrachtu, który wybił piłkę na rzut rożny.

4
4
8
2
4
3'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego, na którym był Perisić.