Rzut wolny dla Korony z ok. 20 metrów. To jedna z ostatnich szans gospodarzy.

1
5
89'

Niewiele potrafią zdziałać kielczanie. Piłkarze Korony nie potrafią przedostać się z piłką pod bramkę Rakowa.

10
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski.

5
4
2
85'

Dogranie na piąty metr, Długosz chciał wślizgiem zaatakować piłkę, ale w nią nie trafił.

3
2
1
1
1
83'

Kielczanie starają się atakować, ale pomysłu na zaskoczenie rywala nie mają.

6
1
80'

Raków. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Jakub Bator.

79'

Problemy ma Malinowski, pomocnik zszedł do linii bocznej i jest mu udzielana pomoc.

1
1
4
7
78'

Głową uderzał Papadopulos, ale dwa metry ponad bramką Rakowa.

4
1
78'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Przemysław Oziębała.

77'

Kontra Rakowa, Kun w polu karnym, ale strzał został zablokowany.

1
1
2
75'

To mogła być groźna akcja kielczan, w końcowej fazie Papadopulos zderzył się z Petraskiem. Sędzia odgwizdał faul w ataku.

2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

Raków Częstochowa
1
2
8
72'

Raków dłużej utrzymuje się przy piłce, Korona nie potrafi zagrozić gościom.

8
4
1
70'
69'

Ucierpiał Kozioł, który w polu karnym zderzył się z rywalem.

2
2
2
65'

Raków pod bramką Korony, zabrakło uderzenia na bramkę Kozioła.

1
1
2
3
1
62'

Kielczanie starają się zepchnąć rywala pod jego bramkę, Raków czeka na możliwość wyprowadzenia kontry i zamknięcia meczu.

2
1
1
komentarz

60'

Po dograniu z rogu głową uderzał Szymisuk, ale obok słupka.

1
59'

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

58'

Jednak gol nie został uznany! Spalony! Cały czas 0:1.

2
3
6
57'

Jeszcze trwa mierzenie czy Malinowski nie był na spalonym.

1
6
56'

Zabójcza kontra Rakowa, Malinowski ruszył lewą stroną i wycofał do Kuna, który płaskim strzałem pokonał Kozioła.

17
7
1
3
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Tudor.

1
1
5
54'

Z ok. 16 metrów starał się uderzać Michal Papadopulos, został jednak zablokowany.

3
2
1
51'
50'

Ładnie z prawej strony dośrodkował Szymusik, dobrze w bramce zachował się Szumski.

3
1
1
49'

Kun w sytuacji sam na sam do bramki, ale pomocnik był na metrowym spalonym. Wciąż 0:1.

1
1
2
2
4
48'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Kamil Kościelny.

1
1
4
46'

Petrasek rzuci o ziemię Papadopulosem. Czech liczy gwiazdy i zbiera się powoli z murawy.

4
3
46'

Gramy po przerwie!

6
1
17:37

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
44'

Raków uaktywnił się w ofensywie. Goście starają się wykorzystać fakt, że kielczanie większe siły przesunęli w kierunku ich bramki.

4
1
41'

Korona cały czas przeważa, ale niewiele z tego wynika. Raków dość pewnie rozbija akcje gospodarzy.

3
4
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Schwarz.

1
1
6
37'

Rzut wolny dla Rakowa. Do dośrodkowania Schwara doszedł Kościelny, uderzył głową w Kozioła.

1
1
2
35'

Po dłuższej przerwie zaatakował Raków. Uderzał Sapała, ale dwa metry obok słupka.

1
1
2
1
33'

I kolejne dogranie Forsella z rzutu wolnego. Tym razem głową w bramkę uderzył Themistoklis Tzimopoulos, ale tam, gdzie stał Szumski.

2
1
1
32'

Forsell dogrywał z rzutu wolnego Michal Papadopulos głową uderzył dość dziwnie i ostatecznie niecelnie.

1
3
2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Piątkowski.

1
1
4
30'

Dwa kwadranse za nami, Korona szuka wyrównującego gola.

2
3
2
1
1
17:37

29'

Z rzutu wolnego Petteri Forsell uderzył w mur, poprawka również została zablokowana.

3
2
1
28'

Rzut wolny dla Korony z ok. 22 metrów. Forsell już rozgrywa getry i wiąże sznurówki!

1
25'

Żółtą kartkę za... grę na czas otrzymał Jakub Szumski.

1
3
3
6
25'

A teraz nasz ulubiony, odżywiony Fin uderzył sprzed pola karnego. Obok słupka.

2
3
1
24'

Forsell dośrodkował z prawej strony, Papadopulos nie był w stanie dobrze uderzyć piłki głową!

1
1
24'

Kibice Korony wściekli na sędziego, który odgwizdał wątpliwy faul na Piątkowskim.

1
1
2
22'

Arbiter trafiony piłką, gra przerwana. Już Forsell zamierzał kopnąć na bramkę, ale nie! Tylko rzut sędziowski.

1
1
2
1
1
19'

Z boku pola karnego uderzał Forsell, Szumski wypuścił piłkę, ale po chwili ją złapał.

10
6
1
19'

Uwaga! Rzut wolny dla Korony!

2
1
1
1
2
17'

A teraz po drugiej stronie boiska Tudor do Schwarza, ten głową ponad bramką.

1
2
16'

Kiksu czterech zawodników w polu karnym Rakowa. Dwóch gości i dwóch gospodarzy. Żaden nie trafił w piłkę.

5
1
15'

Schwarz ostro potraktował Szymusika. Obyło się bez kartki, a mogła być takowa pokazana.

2
2
12'

Sporo się działo w pierwszych minutach, teraz tempo gry trochę spadło, ale spodziewamy się jeszcze wielu emocji.

3
1
9'

Papadopulos na spalonym, Radin kontynuował akcję, ale w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Gola i tak by nie było.

2
3
1
8'

Tudor po raz kolejny do Malinowskiego, ten jednak nie zdołał pokonać Kozioła. A do bramki miał już tylko sześć metrów.

2
2
1
2
4
5'

Gol! Strzelił Piotr Malinowski. Asystował mu Fran Tudor. Korona ruszyła, a Raków zdobył gola! Tudor miał sporo miejsca i wbiegł z piłką w pole karne, a następnie podał do Malinowskiego. Ten płaskim strzałem pokonał Kozioła. 0:1!

38
25
5
2
7
2'

A teraz Petteri Forsell mocno z dystansu, ale Szumski złapał piłkę.

4
1
2'

Korona ruszyła od początku. Z linii końcowej dośrodkował Kiełb, Andres Lioi uderzył głową, Szumski wybił piłkę na rzut rożny!