Marić ubiegł Białka w polu karnym rywala. Arka w defensywie.

2
3
7
81'

Po rzucie rożnym Zagłębia, piłkarze z Lubina protestowali dopatrując się ręki Zawady. Sędzia konsultuje się z VAR-em.

10
1
6
2
10
80'

Mimo straty piłkarza, KGHM Zagłębie walczy o wyrównanie.

2
1
1
1
5
78'

Efektowny strzał Nalepy, piłka przeleciała metr od spojenia słupka z poprzeczką.

7
1
1
2
2
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alan Czerwiński. Faulował Mateusza Młyńskiego przed polem karnym rywala!

11
5
2
76'

Gdynianie spokojnie poradzili sobie z rzutem rożnym Starzyńskiego.

5
4
1
1
75'

Po akcji w ofensywie, Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

1
3
73'

Wysoki pressing obu zespołów. To może się podobać.

4
3
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień. Za faul.

2
1
4
10
69'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Mateusz Młyński.

I mamy odpowiedź Arki! Bardzo dobra akcja Młyńskiego, podał do Jankowskiego, a ten strzelił swojego drugiego gola!

59
23
5
10
14
68'

Ale pech Zagłębia! Bohar trafił w słupek, następnie domykający akcję Zivec strzelił centymetry od bramki Staniszewskiego!

15
6
8
9
15
66'

Gol! Strzelił Dejan Drazić. Asystował mu Filip Starzyński.

Zagłębie wróciło z piekła do nieba! Po zespołowj akcji, gola zza połowy strzelił Drazić!

30
17
5
17
30
65'

Oba zespoły mają sporą ochotę na gole.

5
1
4
3
2
59'

Wydawało się, że pierwszy go dla Arki strzelił Zawada! Piłka najpierw po strzale Zawady odbiła się od głowy leżącego na ziemi Jończego, następnie napastnik trafił w światło bramki, pokonując Hładuna! Po wideoweryfikacji okazało się, że Zawada przed upadkiem Jończego nastąpił na jego nogę. Gol nieuznany!

41
19
2
6
17
59'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba. Za faul na Serrarensie.

8
2
3
58'

Indywidualna akcja Drazicia. Serb dryblował w polu karnym Arki, jednak gdynian było zbyt wielu i zabrali u ostatecznie piłkę.

2
1
2
57'

Starzyński z rzutu rożnego, świetnie piłkę wybił Marciniak.

4
1
2
56'

Starzyński szukał Białka w polu karnym, jednak przeciągnął dośrodkowanie. Tylko rzut rożny dla Zagłębia.

3
1
56'

Strzał głową Zawady z zewnętrznej części pola karnego, spokojnie piłkę złapał Hładun.

3
2
3
55'

Ofensywna akcja Zawady, podał piłkę w pole karne, tam jednak Czerwiński bezbłędnie w pojedynku z Młyńskim.

1
53'

Piłkarze Zagłębia zdołali zastopować ataki Arki, która wyraźnie ma ochotę na trzeciego gola.

4
2
1
1
51'

Jeszcze raz z rogu boiska Nalepa, olbrzymie zamieszanie w polu karnym, Danch strzelał z pola bramkowego, obronił Hładun! To mógł być gol dla Arki!

13
4
2
2
50'

Nalepa wrzucał piłkę z rzutu rożnego, próbował zamykać Danch, jednak Kopacz wygrał pojedynek główkowy.

2
1
48'

Rzut z autu Arki w pole karne rywala, Serrarens jednak przyjął piłkę ręką, a następnie kopnął piłkę w trybuny.

4
2
1
1
47'

Uraz Tosika, potrzebuje on pomocy medyków.

1
1
1
czas Druga połowa
45+5'

Strzelał Nalepa, świetnie obronił Hładun. Później próbował jeszcze dobijać Młyński - obok bramki.

7
2
1
2
2
45+2'

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Filip Starzyński.

Zagłębie zdobyło kontaktowego gola! Po podaniu Starzyńskiego, jak profesor w polu karnym rywala zagrał Białek. Zawinął Maricia zwodem i precyzyjnym strzałem pokonał Staniszewskiego. Duża klasa młodzieżowca.

27
13
4
11
22
45'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry.

6
2
1
3
44'

Gol uznany, Zagłębie ma do odrobienia dwa gole.

10
5
1
1
3
43'

Sędzia sprawdza jeszcze czy wszystko było w porządku.

2
2
1
3
42'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Fabian Serrarens.

W końcu gol Arki z gry! Zawahanie Zagłębia i błąd Jończego wykorzystał Nalepa. Po podaniu Serrarensa , gola z najbliższej odległości zdobył Jankowski!

40
22
4
1
7
41'

Przerwa w grze. Uraz Białka po zderzeniu z Mariciem.

1
2
1
1
38'

Tosik nie trafił w piłkę, tylko w nogę Młyńskiego. Pachniało żółtą kartką dla piłkarza Zagłębia, sędzia go jednak tym razem oszczędził.

2
2
1
2
36'

Świetna akcja Zagłębia! Czerwiński podawał do Starzyńskiego, ten strzelał głowa, jednak minimalnie chybił! Zabrakło mu centymetrów!

2
2
1
3
3
34'

Jończy strzelał głową po rzucie wolnym. Nic z tego jednak nie wyszło.

4
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Serrarens. Za faul na Porębie.

2
1
1
3
33'

Zagłębie próbuje brnąć do wyrównania, jednak Arka broni się jak na razie bardzo uważnie.

1
1
1
1
2
29'

Zbyt długa akcja ofensywna Zagłębia. Sytuację wyjaśnił doskonale ustawiony Kopczyński.

1
2
2
26'

Białek urwał się gdyńśkiej obronie i strzelił z woleja! Piłka przeleciała daleko obok słupka Arki.

6
2
1
1
24'

Nalepa dograł piłkę do Serrarensa, ten stracił piłkę w polu karnym rywala.

4
2
1
1
9
22'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Pewny strzał Nalepy i Arka wyszła na prowadzenie!

39
19
2
2
7
22'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

11
1
4
1
4
22'

Mamy rzut karny dla Arki Gdynia!

30
11
1
3
4
21'

Mamy wideoweryfikację! Sędzia sprawdza czy Czerwiński dotknął piłkę ręką w polu karnym!

21
7
1
4
7
20'

Dynamiczna akcja Arki. W polu karnym Zagłęba Serrarens został ograny przez Czerwińskiego, który spokojnie sobie poradził z Holendrem.

2
3
2
19'

Starzyński wrzucał z rzutu wolnego, jednak kompletnie nieudana główka Jończego.

1
2
17'

Nic nie wyszło z rzutu rożnego bitego przez Starzyńskiego.

1
2
3
17'

Ale szansa Zagłębia! Piłka do Białka, ten jednak został zablokowany przez Maricia! To mógł być gol!

3
1
1
2
15'

Tym razem na spalonym Zawada.

2
1
15'

Dynamiczna akcja Zagłębia. Tosik z autu do Bohara, ten jednak strzelił obok bramki Staniszewskiego.

1
1
2
1
2
14'

Po rzucie rożnym Arki z powietrza strzelał Zawada, jednak przymierzył nad poprzeczką bramki Hładuna.

2
2
1
2
2
13'

Po rzucie wolnym Arki, piłkę wybił Tosik.

3
1
2
1
1
12'

Spora walka na boisku, brakuje jednak konkretów.

1
1
1
1
2
8'

Szybka akcja Arki i tym razem na spalonym Jankowski.

7
4
1
3
2
7'

Na spalonym Zivec

1
1
2
1
2
6'

Czwarty rzut rożny Starzyńskiego w 6. minucie! Czysto nie trafił Sasa Zivec, piłkę wybił Oskar Zawada.

1
1
4
1
2
5'

Zivec dograł piłkę w pole karne, tam był czujny Zbozień.

1
1
2
1
1
3'

Tym razem gdynianie zdołali wybić piłkę przed swoje pole karne po rożnym Starzyńskiego.

1
1
1
1
1
2'

Raz jeszcze Starzyński z rogu boiska, tym razem wybił Zbozień.

1
1
2
1
1
2'

Z rzutu rożnego dośrodkował Starzyński, wybił Danch.

1
1
2
1
1
1'

Błyskwiczna akcja ze strony Zagłębia. Bohar wywalczył rzut rożny.

1
1
2
1
2
1'

W 38 sekundzie spotkania pierwsza akcja Arki. Po wrzutce Zbozienia jednak nikt nie doszedł do piłki w polu karnym rywala.