Błąd w rozegraniu piłki, sędzia przerwał grę. Na spalonym Imaz.

1
1
1
90+2'

Piast chciał wyprowadzić kontrę, ale Vida naprzeciwko siebie miał czterech rywali.

2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
2
3
3
90'

Jakov Puljić uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Ponad bramką Placha.

1
3
1
1
88'

Gliwiczanie kradną sekundy, zwalniają grę. Oni są coraz bliżej wygranej i medalu mistrzostw Polski.

5
3
1
85'

Kolejna kontra Piasta, Vida do Alvesa, ten jednak spudłował z siedmiu metrów!

3
4
3
2
1
84'

Odpowiedź Piasta, Tuszyński przed polem karnym do Vidy, ten natychmiast uderzył. Tuż obok słupka!

3
4
6
2
2
84'

Strzał z pola karnego Tomasa Prikryla, pewnie w bramce, bezbłędny do tej pory, Plach.

3
1
1
2
83'

Jagiellonia w ataku. Goście nie opuszczają okolic pola karnego Piasta. Gliwiczanie bronią się coraz bardziej dramatycznie.

4
2
2
2
2
80'

Imaz głową do bramki. Gol? Nie! Hiszpan znalazł się na spalonym.

3
6
2
1
4
79'

Płaski strzał z ok. 30 metrów Mystkowskiego, Plach błędu nie popełnił i piłkę złapał.

7
4
4
3
4
78'

Kontra Piasta, ale Alves przespał moment i ostatecznie Tuszyński znalazł się na spalonym.

3
2
2
1
77'

Dwa uderzenia na bramkę Placha, pierwszy zablokowany, poprawka Imaza poszybowała daleko od celu.

3
4
1
2
4
75'
ZMIANA
1
2
5
3
2
74'

Problemy z nogą zgłasza Felix. Zawodnik Piasta przed momentem chciał uderzać, ale w piłę nie trafił.

5
3
3
2
1
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową obok bramki z ok. 6 metrów uderzył Dawid Szymonowicz.

1
1
1
4
2
70'

Z ok. 16 metrów uderzał Camara, piłkę głową zablokował Korun i tym samym uratował Piast!

2
2
1
2
69'

Kirkeskov uderzył z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego, pół metra ponad poprzeczką.

4
4
2
67'

Po ostrym wejściu rywala ucierpiał Tuszyński. Zawodnik Piasta jest opatrywany.

1
1
3
4
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Wojciech Błyszko.

Jagiellonia Białystok
2
2
1
2
64'

Z sześciu metrów uderzał Imaz, ale Hiszpan skiksował i piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
3
1
3
2
62'

Kolejne zamieszanie przed polem karnym Piasta, ale goście wywalczyli tylko rzut rożny.

1
komentarz

1
60'

Szczęście mieli gliwiczanie. Po dograniu z rogu w słupek trafił Romanczuk!

4
4
3
59'

Romanczuk do Prikryla, strzał na rzut rożny wybił Plach!

1
1
1
2
5
58'

Imaz z piłką był już w polu bramkowym. Ofiarnie zablokował go jednak Czerwiński.

1
1
2
3
1
55'

Akcja gości przerwana, na spalonym Tomas Prikryl.

3
1
1
2
1
54'

Ponownie Jagiellonia rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Piasta.

1
1
2
1
3
52'

Jagiellonia była już pięć metrów przed bramką Piasta, ale zabrakło uderzenia.

2
4
2
2
1
52'

Gliwiczanie grają w osłabieniu, ale nie zamierzają się tylko bronić. Piast stara się wysoko atakować rywala.

4
3
2
3
50'

Z pola karnego uderzał Parzyszek, ale z trudnej pozycji i wprost w bramkarza.

2
1
4
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Camara.

4
2
1
3
48'

Gliwiczanom udało się skontrować rywala, ale zabrakło dokładności w polu karnym.

1
1
1
47'

Jagiellonia od początku 2. połowy w ataku, Piast zamierza szans szukać w kontrach.