Dzień dobry Państwu i serdecznie zapraszamy na relację live ze sparingu Bayern Monachium - Olympique Marsylia!
1
1
2
15:56
Bayern szykuje się do fazy finałowej LM. Marsylia z kolei przygotowuje się do nowego sezonu Ligue 1.
12
3
2
2
4
15:56
Obie ekipy mają więcej niż 12 rezerwowych! Niestety, z przycyzn technicznych nie możemy ich dopisać do składów, dlatego dajemy tu:
15:56
Mecz rozgrywany jest w ośrodku treningowym Bayernu.
11
3
3
2
1
czasStart meczu
1'
Pierwszy faul, Mueller już utyka, ale może grać.
15
2
2
7
3
3'
Rzut rożny Bayernu, główka Goretzki jednak obok bramki francuskiej ekipy.
10
4
4
6
3
7'
Pierwsze dośrodkowanie ekipy z Marsylii, ostro bita piłka, ale gracze z Francji faulowali w ataku.
6
2
4
4
2
9'
Goretzka zbiera się do uderzenia, ale zostaje zablokowany.
4
2
3
9
3
13'
Thauvin i Sarr chcieli pograć koronkowo na prawej stronie, ale zabrakło im miejsca.
5
4
2
2
3
15'
Ostre dośrodkowanie Neuera blisko bramki, na szczęście dla Bayernu nie wpadła piłka do siatki.
3
10
6
2
2
19'
8
20'
Indywidualna akcja Gnaby'ego, mija swobodnie rywali i strzela płasko w polu karnym. Bayern obejmuje prowadzenie!
27
17
4
3
6
24'
Bayern rozgrywa piłkę stosunkowo spokojnie, ale trzeba przyznać, że OM stawia się mistrzowi Niemiec.
7
5
3
2
3
25'
Przerwa na uzupełnienie płynów.
9
5
2
2
3
28'
Sprytne prostopadłe podanie Thauvina, ale w ostatniej chwili przecina je Boateng.
11
4
2
1
30'
Ładnie się złożył Lewandowski do strzału z woleja, ale został zablokowany.
15
15
5
8
6
34'
Bayer dominuje, ale zdarza się Marsylii pressować, pograć piłką, należy docenić waleczną postawę w sparingu.
9
8
2
1
3
38'
Wejście Perisicia w pole karne, szukał Lewandowskiego, ale jego wrzutka została zablokowana. Mamy korner.
9
3
2
40'
Sprytny strzał Kimmicha mija jednak bramkę Marsylii.
4
7
5
3
4
25'
Mueller strzela z miejsca i prawie przelobował Mandandę. Bramkarz Marsylii pięknie jednak interweniuje.
5
3
1
2
45+1'
Davies sam na sam i broni Mandanda! Dobija jeszcze Gnabry z krańca boiska, ale nie trafia do pustej bramki!
4
4
6
6
7
45+2'
Koronkowe rozegranie "Lewego" z Muellem, podanie do wychodzącego Gnabry'ego potem jednak przecięte.
6
3
1
2
5
czasPrzerwa
46'
ZMIANA
czasDruga połowa
48'
Ostre starcie teraz Kimmicha z Amavim, ucierpiał gracz Bayernu.
4
1
1
3
3
49'
Coutinho z narożnika boiska na nogę Tolisso i Francuz nie trafia do bramki z trzech metrów!
2
3
1
4
2
53'
Lewandowski oddaje piłkę Comanowi przed polem karnym, strzał Francuza zablokowany.
4
2
4
3
55'
Piłka idealnie spada na woleja na Lewandowskiego, ale Polak przesadził z siłą strzału.
5
3
3
3
6
56'
Coutinho z dystansu mocno, ale obok bramki.
2
1
2
1
2
59'
Sporo zmian w Bayernie się szykuje.
3
1
1
1
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
63'
ZMIANA
Olympique Marsylia. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Marley Ake.
3
66'
Bayern ma całkowicie spotkanie pod kontrolą.
14
2
4
3
4
67'
Tak padł gol dla Bayernu w pierwszej połowie.
4
71'
Przerwa na picie. Wiele się nie dzieje na boisku.
5
2
4
79'
Cuisane w polu karnym i miał miejsce na podanie do wolnego Zirkzee, ale zmarnował sytuację i oddał kiepski strzał. Jest jednak korner.