Olympique Marsylia. Schodzi: Boubacar Kamara. Wchodzi: Maxime Lopez.

3
1
2
79'

Cuisane w polu karnym i miał miejsce na podanie do wolnego Zirkzee, ale zmarnował sytuację i oddał kiepski strzał. Jest jednak korner.

4
1
3
1
2
73'
ZMIANA
71'

Przerwa na picie. Wiele się nie dzieje na boisku.

5
2
4
67'

Tak padł gol dla Bayernu w pierwszej połowie.

4
66'

Bayern ma całkowicie spotkanie pod kontrolą.

14
2
4
3
4
63'
ZMIANA

Olympique Marsylia. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Marley Ake.

Marley Ake #23
4
5
3
2
3
63'
ZMIANA
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
5
2
3
2
5
60'
ZMIANA
59'

Sporo zmian w Bayernie się szykuje.

3
1
1
1
56'

Coutinho z dystansu mocno, ale obok bramki.

2
1
2
1
2
55'

Piłka idealnie spada na woleja na Lewandowskiego, ale Polak przesadził z siłą strzału.

5
3
3
3
6
53'

Lewandowski oddaje piłkę Comanowi przed polem karnym, strzał Francuza zablokowany.

4
2
4
3
49'

Coutinho z narożnika boiska na nogę Tolisso i Francuz nie trafia do bramki z trzech metrów!

2
3
1
4
2
48'

Ostre starcie teraz Kimmicha z Amavim, ucierpiał gracz Bayernu.

4
1
1
3
3
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
45+2'

Koronkowe rozegranie "Lewego" z Muellem, podanie do wychodzącego Gnabry'ego potem jednak przecięte.

6
3
1
2
5
45+1'

Davies sam na sam i broni Mandanda! Dobija jeszcze Gnabry z krańca boiska, ale nie trafia do pustej bramki!

4
4
6
6
7
25'

Mueller strzela z miejsca i prawie przelobował Mandandę. Bramkarz Marsylii pięknie jednak interweniuje.

5
3
1
2
40'

Sprytny strzał Kimmicha mija jednak bramkę Marsylii.

4
7
5
3
4
38'

Wejście Perisicia w pole karne, szukał Lewandowskiego, ale jego wrzutka została zablokowana. Mamy korner.

9
3
2
34'

Bayer dominuje, ale zdarza się Marsylii pressować, pograć piłką, należy docenić waleczną postawę w sparingu.

9
8
2
1
3
30'

Ładnie się złożył Lewandowski do strzału z woleja, ale został zablokowany.

15
15
5
8
6
28'

Sprytne prostopadłe podanie Thauvina, ale w ostatniej chwili przecina je Boateng.

11
4
2
1
25'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

9
5
2
2
3
24'

Bayern rozgrywa piłkę stosunkowo spokojnie, ale trzeba przyznać, że OM stawia się mistrzowi Niemiec.

7
5
3
2
3
20'

Indywidualna akcja Gnaby'ego, mija swobodnie rywali i strzela płasko w polu karnym. Bayern obejmuje prowadzenie!

27
17
4
3
6
19'

8
15'

Ostre dośrodkowanie Neuera blisko bramki, na szczęście dla Bayernu nie wpadła piłka do siatki.

3
10
6
2
2
13'

Thauvin i Sarr chcieli pograć koronkowo na prawej stronie, ale zabrakło im miejsca.

5
4
2
2
3
9'

Goretzka zbiera się do uderzenia, ale zostaje zablokowany.

4
2
3
9
3
7'

Pierwsze dośrodkowanie ekipy z Marsylii, ostro bita piłka, ale gracze z Francji faulowali w ataku.

6
2
4
4
2
3'

Rzut rożny Bayernu, główka Goretzki jednak obok bramki francuskiej ekipy.

10
4
4
6
3
1'

Pierwszy faul, Mueller już utyka, ale może grać.