Strzał z dystansu Baszkirowa, piłka poszybowała ponad bramką.

1
2
90'
88'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Kacper Chodyna. A jednak Zagłębie! Z lewej strony dośrodkował Chodyna, a nadbiegający Bohar z okolic narożnika pola bramkowego trafił głową do bramki! 1:0.

34
22
9
12
39
87'

Żubrowski uderzał płasko z ok. 17 metrów, ale dość daleko od celu.

1
2
1
87'

Ukarany został Martin Sevela.

3
5
2
2
3
85'

Indywidualna akcja Zivca, strzał sprzed pola karnego na róg wybił Lis.

7
9
3
85'

Coraz mniej czasu do końca. Coraz więcej wskazuje na to, że mecz zakończy się podziałem punktów. Piłkarze jednak jeszcze szukają okazji.

4
1
1
82'

Guldan w ostatnim momencie przerwał akcję Warty wślizgiem wybijając piłkę spod nóg Jarocha.

4
1
3
5
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Jończy.

2
4
2
80'

Gra przerwana, na spalonym znalazł się Jaroch.

3
2
2
4
3
78'

Akcja Zagłębia zakończona płaskim strzałem Bohara, Do szczęścia zabrakło metra.

4
4
2
1
1
75'

Chodyna do Szysza, ten jednak nie zdołał uderzyć w kierunku bramki.

3
1
1
1
73'

W polu karnym szarżował Kupczak, nie zdołał jednak dograć dokładnie do partnera.

5
2
5
3
71'

Uderzył Starzyński, Lis odbił piłkę przed siebie, dobijał Jończy, ale wprost w bramkarza!

6
9
2
9
70'

Zagranie ręką, będzie rzut wolny dla Zagłębia z lewej strony pola karnego.

2
1
3
2
68'

Kontra Zagłębia, Bohar dogrywał przed bramkę, ale nadbiegającego Szysza uprzedził Kupczak. Do bramki brakowało już niewiele.

3
2
2
66'

Kolejna próba Baszkirowa, tym razem wysoko ponad bramką.

2
4
3
1
66'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Baszkirow, Lis zdołał wybić piłkę ponad bramkę.

5
4
2
64'

Dogranie w pole karne Warty, Lis po raz kolejny złapał piłkę.

2
2
1
1
62'

Minuty płyną, gra toczy się w środku pola.

1
1
komentarz

1
1
1
58'

Lis uprzedził Mraza i złapał piłkę. Bramkarz Warty trochę ucierpiał przy interwencji.

1
57'

Warta pod polem karnym Zagłębia, ale goście nie zdołali oddać uderzenia.

2
1
56'

Po przerwie Zagłębie stara się grać szybciej. Przed momentem dogrywał Bohar, ale nikt akcji nie zamknął.

1
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Wójcicki.

5
2
1
51'

Uderzał Filip Starzyński, ale dwa metry ponad bramką strzeżoną przez Lisa.

2
6
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kuzimski.

Warta Poznań
1
4
5
50'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia z ok. 18 metrów!

2
2
4
3
49'

Wójcicki z prawej strony do nadbiegającego Starzyńskiego, ten źle uderzył. Piłka odbiła się od Kieliby i ponad poprzeczką wyszła na rzut rożny.

3
4
2
49'

Po zmianie stron tempo gry wciąż nie rzuca na kolana.

2
1
1
1
1
47'

Przerwa w grze. Na murawie leżą Jończy i Wójcicki.

1
1
1
46'

Wracamy do gry!

7
4
17:55

1
2
45'

Zivec z piłką w polu karnym. Słoweniec nie wiedział co zrobić, więc uderzył. Piłka wyszła na aut.

5
4
42'

Z prawej strony dogrywał Trałka, wprost w ręce bramkarza.

9
1
3
4
3
39'

Guldan starał się uderzać z ok. 30 metrów. Trafił w rywala.

7
5
1
1
38'

Optyczną przewagę ponownie uzyskało Zagłębie. Do bramki Warty jednak daleko.

7
7
1
1
2
35'

W końcu coś się podziało! Kapitalne zagranie Starzyńskiego do Zivca, ten w sytuacji sam na sam uderzył mocno, ale trafił w poprzeczkę!

9
8
11
3
3
32'

Co dobrego? Jeszcze godzina gry i będzie po meczu. Na razie o tym spotkaniu nic dobrego powiedzieć nie możemy.

2
1
1
2
6
31'

W polu karnym Warty doszło do małego zamieszania. Zabrakło uderzenia.

2
28'

My się męczymy meczem w Lubinie, a tymczasem dwaj spadkowicze z ekstraklasy w swoich potyczkach wyjazdowych w Fortuna I lidze zdobyli już łącznie sześć goli. Arka prowadzi 4:0, a ŁKS 2:0.

9
4
25'

Zivec uderzał, a może dogrywał z pola karnego. Lis pewnie interweniował.

6
1
2
1
1
23'

Gramy, gramy i gramy, ale na razie bez emocji. Mamy ciśnienie jak u komara w środku nocy.

4
4
1
1
1
20'

Bohar dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, wprost w ręce bramkarza.

1
2
1
18'

Po rzucie wolnym piłka została wycofana do Rybickiego, strzał został zablokowany. Po chwili z dystansu niecelnie przymierzył Michał Jakóbowski.

2
1
1
1
15'

Zagranie do Wójcickiego, ten jednak znalazł się na spalonym.

1
2
2
2
3
15'

Zagłębie częściej utrzymuje się przy piłce, ale efektu z tego żadnego.

6
2
12'

Kontra Warty, Rybicki znalazł się z piłką w polu karnym, ale z akcji nic nie wyszło. Goście zostali wypchnięci w okolice środka pola.

2
2
3
3
4
11'

Sporo gry w środku pola. Jak na razie bez klarownych okazji bramkowych.

2
8'

Bohar wyłożył piłkę przed pole karne do Poręby, ten uderzył, ale dwa metry obok słupka.

2
2
2
6'

Lewą stroną szarżował Jakóbowski, dogrywał, ale piłka odbiła się od niego i wyszła na aut.

3
2
1
5'

Warta spokojnie, goście długo rozgrywają piłkę. Zagłębie wręcz przeciwnie.

4
1
1
1
3'

Zagłębie od początku chce atakować. Gospodarze grają szybko, ale jak na razie bez zagrożenia pod bramką Warty.