PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
12 wrz 2020 20:00
90+4'

Lech atakuje, Śląsk broni się w osłabieniu. Wrocławianie zmian już nie mogą dokonać.

14
3
4
5
6
90+2'

Kamiński trącił piłkę w polu karnym, tam następnie odbiła się od Picha i przeleciała tuż obok słupka!

26
12
19
16
29
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

26
13
7
3
8
90'

Puerto poza boiskiem, Śląsk przez moment będzie grał w osłabieniu.

13
9
4
11
11
88'

Puerto ma problemy, jest mu udzielana pomoc.

9
12
7
12
7
87'

Sykora dośrodkował, a Ishak uderzeniem z pięciu metrów trafił w poprzeczkę!

18
18
27
17
55
86'

Ponowna próba sprzed pola karnego. Uderzał Kamiński, ale wprost w bramkarza.

12
6
4
4
13
83'
81'
81'

Kolejna próba, Musonda uderzył także sprzed pola karnego. Metr obok bramki.

9
4
2
4
5
80'

I znowu Ramirez, sprzed pola karnego, ale wprost w bramkarza.

9
9
1
2
13
78'

Już jesteśmy po drugiej stronie, płaski strzał Picha z okolic linii pola karnego obronił Bednarek.

21
7
6
2
9
78'

Sprzed pola karnego uderzył Ramirez, piłkę zdołał złapać Putnocky.

11
6
3
5
14
75'

Z dystansu uderzył Sobota. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

15
9
5
4
7
74'

Prawą stroną starał się ruszyć Musonda, ale wywalczył tylko rzut rożny.

12
7
3
2
3
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dino Stiglec.

Śląsk Wrocław
26
14
10
7
12
71'
21
11
6
4
4
69'

Wycofanie w polu karnym do TIby, uderzenie gracza Lecha zostało zablokowane.

10
7
2
5
12
68'
10
8
2
2
6
67'

Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Ramirez.

7
4
5
4
9
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Waldemar Sobota.

21
10
4
9
10
64'

Obudził się Lech. Ishak uderzał z siedmiu metrów, piłka odbiła się od obrońcy i wylądowała na górnej siatce.

18
11
7
7
14
63'

Groźnie pod bramką Śląska, Puchacz mocno dogrywał, Putnocky wybił piłkę.

12
6
4
6
3
61'

Odpowiedź Lecha, strzał Kamińskiego, ale piłka przeleciała obok słupka!

20
10
10
7
9
60'

Do uderzenie z woleja z pola karnego uderzył Pich. Piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką!

2
60'

Mniej dzieje się na boisku, piłkarze płacą za zabójcze tempo w premierowej odsłonie.

4
2
4
3
4
57'

Moder dogrywał, Ishak uderzał głową, ale dwa metry obok bramki.

9
4
6
5
10
55'

Sprzed pola karnego uderzał Sobota, ale daleko od bramki.

10
6
4
4
7
54'

Lech stara się zepchnąć rywala pod jego pole karne. Inne plany ma Śląsk.

19
7
3
5
6
51'

Gol! Strzelił Robert Pich. Strzał Picha w środek bramki, Bednarek rzucił się w swój prawy róg. 3:3!

70
38
9
27
73
50'

Do piłki podejdzie Pich, który przed momentem... wybił piłkę Bednarkowi. Trwa wojna nerwów.

21
13
4
10
18
49'

Rzut karny dla Śląska. Faulowany przez Puchacza był Musonda!

46
19
6
17
42
48'

Ucierpiał Tiba, zawodnik Lecha przez moment zbierał się z murawy.

6
4
4
7
16
47'

Spokojny początek 2. połowy, aż za spokojny jak na ten mecz. Rozumiemy w meczu kadry, ale teraz?

7
13
3
2
4
46'

5
45+2'

Mathieu Scalet miękko w pole karne, Celeban głową uderzył anemicznie i wprost w Bednarka.

11
12
5
8
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
5
3
4
4
42'

Szybkie wyjście Lecha, Skóraś dośrodkował z prawej strony, ale piłkę na róg wybił Celeban.

10
11
6
3
10
40'

Przerwa w grze. Na murawie leży Tiba, który zderzył się z rywalem.

5
7
7
18
7
37'

Akcja Śląska zakończona niecelnym uderzeniem Praszelika. To dużo słabszy fragment gry w wykonaniu gospodarzy.

16
9
1
3
10
35'

Tiba przy linii końcowej, dogranie dość szczęśliwie na korner wybili gospodarze.

16
6
2
6
8
32'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Tiba. Ależ oni się otłukują! Z piłką w pole karne wpadł Tiba, miękko dośrodkował, a Ishak strzałem przy słupku pokonał Putnocky'ego. Ponownie prowadzi Lech. 2:3!

2
30'

Zagranie przed pole karne do Praszelika, a ten wybił piłkę na autostradę przebiegającą niedaleko stadionu.

7
17
1
7
4
29'

Z pierwszych wyliczeń, przy utrzymaniu tempa zdobywania goli, mecz zakończy się remisem 6:6.

6
16
7
2
6
28'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Mikael Ishak. Cóż tam się dzisiaj wyczynia! Już jest 2:2! Po rzucie rożnym i kilku podaniach piłka trafiła na trzeci metr do Ishaka. Szwed skiksował, ale do futbolówki dopadł Ramirez i z bliska trafił do siatki.

86
45
6
12
32
27'

Powinien być remis! Skóraś wpadł z piłką z prawej strony, Celeban przyblokował strzał Tiby.

10
6
4
2
6
24'

Prawą stroną szarżował Musonda, ale gracz Śląsk wcześniej był na spalonym.

9
4
4
3
2
23'

Lech po dwóch dzwonach, a może dzbanach rozbitych na głowie nie potrafi się podnieść. To Śląsk cały czas wygląda lepiej.

16
11
1
6
6
21'

O łaaaa, Łabojko uderzył z dystansu, tuż ponad bramką strzeżoną przez Bednarka!

6
4
2
3
4
20'

Musonda wpadł z piłką z boku pola karnego. Strzał nogami obronił Bednarek! Cóż za początek. Panie Jerzy Brzęczku, ogląda pan to?

25
15
3
7
7
18'

Lech Poznań po stracie gola na 2:1 nie potrafi odpowiedzieć wrocławianom.

4
2
6
3
14
14'

Gol! Strzelił Mathieu Scalet. Asystował mu Wojciech Golla. Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki przez Gollę Scalet z bliska uderzył do siatki. Jak pokazały powtórki i potwierdził później sędzia, Bednarek wybił piłkę już z bramki. 2:1!

83
45
7
31
48
15'

Trwają analizy czy padł gol? Czy wcześniej nie było zagrania ręką?

1
2
4
1
7
14'

Po dograniu z rogu piłka uderzona z bliska, ale jeden Bednarek wybił ją. Zza linii czy sprzed linii? 2:1, a może wciąż 1:1?

1
1
2
5
9
12'

Gol! Strzelił Piotr Celeban. Asystował mu Waldemar Sobota. Już mamy remis! Z rzutu rożnego dośrodkował Sobota, a Celeban uderzeniem głową z pięciu metrów pokonał Bednarka. 1:1!

61
35
5
25
64
10'

Lech po objęciu prowadzenia imponuje spokojem. Śląsk dość chaotycznie, z dystansu uderzył Praszelik, ale daleko od celu.

8
6
1
4
5
7'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Tiba. Moder na prawo do Skórasia, ten z okolic linii pola karnego płasko dośrodkował. Tiba trącił piłkę, doszedł do niej Ishak i z bliska trafił do bramki. 0:1!

128
61
8
17
44
5'

To trzeba zauważyć. Dariusz Żuraw w pięknie skrojonej marynarce. Najnowszy krzyk mody w Poznaniu. Brawo! Też taką sobie kupimy. A na murawie nieśmiała próba Lecha.

9
14
3
3
2
3'

Praszelik z pola karnego zagrał na trzeci metr. Nadbiegający Pich nie zdołał dojść do zagrania. Zabrakło mu metra.