Trwa analiza VAR. Sędzia ogląda, czy Szot był faulowany.

2
4
1
88'

Rzut karny dla Wisły Kraków! W polu karnym przez Urygę faulowany miał być Dawid Szot.

4
3
3
10
14
86'

Goście cały czas dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

6
1
1
82'

W polu karnym drużyny z Płocka strzelał Dawid Szot. Dobrze obronił Kamiński.

10
2
2
komentarz

2
1
81'

Lekkie zamieszanie przed bramką gospodarzy, ale ostatecznie zawodnicy z Krakowa zdołali wybić piłkę.

1
4
1
3
5
80'
78'

Za nami kilka zmian, a na boisku Wisła Płock cały czas szuka okazji na kolejnego gola.

14
8
1
1
77'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Vullnet Basha.

5
3
73'
73'
71'

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Patryk Tuszyński.

3:0 dla Wisły Płock! Po stracie piłki przez gospodarzy szybka akcja gości i po chwili miękkie dośrodkowanie Tuszyńskiego przed bramkę drużyny z Krakowa, gdzie efektowny strzał oddał Rasak!

42
18
3
2
2
70'

Yaw Yeboah dryblował w polu karnym Wisły Płock, ale ostatecznie został zablokowany. Coraz groźniejsze są akcje gospodarzy.

1
3
3
3
69'

Zablokowany strzał Macieja Sadloka. To było groźne uderzenie na bramkę drużyny z Płocka.

1
3
4
67'

Dogranie Jakuba Błaszczykowskiego przed bramkę drużyny z Płocka, gdzie dobrze interweniował Krzysztof Kamiński.

4
1
1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak.

Wisła Płock
2
1
2
3
63'

Rzut rożny dla Wisły Kraków. Wrzutka w pole karne gości, a piłka wybita przez Tuszyńskiego.

3
3
2
60'

Mało ciekawy fragment spotkania. Sporo gry w środku boiska.

2
1
3
1
3
komentarz

56'

Jakub Błaszczykowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale Damian Zbozień zdołał wybić piłkę.

4
2
52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkarze z Płocka zdołali wybić piłkę.

1
1
1
49'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował zawodnik gości.

2
1
3
48'

Z 16 metrów strzelał Alan Uryga. To było uderzenie niecelne.

2
3
2
1
4
46'

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Stefan Savić.

7
2
1
45+3'

Dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego, kiks jednego z zawodników i jeszcze rzut rożny dla Wisły Kraków.

6
5
2
5
3
45+2'

Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

6
2
2
1
4
45+2'

Gol uznany. Wisła Płock prowadzi 2:0.

22
11
5
3
9
45'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

7
1
13
2
9
44'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR czy gol został zdobyty prawidłowo.

5
2
8
4
7
43'

Gol! Strzelił Damian Michalski. Asystował mu Mateusz Szwoch. Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, a przed bramką Wisły Kraków z kilku metrów celny strzał głową oddał Damian Michalski.

40
16
4
7
12
42'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce zawodnicy z Płocka.

7
4
1
3
3
38'

Tym razem wrzutka Szwocha z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie i będzie rzut rożny dla Wisły Płock.

10
4
1
2
5
37'

Maciej Sadlok zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z około 30 metrów. Strzał był jednak niecelny.

3
4
1
2
1
34'

Wydaje się, że Wisła Płock ma jak na razie pod kontrolą to spotkanie. Gra toczy się daleko od bramki gości.

9
3
3
1
29'

Z dystansu strzelał Patryk Tuszyński. Silne, ładne uderzenie, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

9
3
1
2
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
2
2
27'

W ostatnich minutach tempo nieco spokojniejsze i więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
2
3
19:41

23'

Zanosiło się na kolejną groźną akcję gości. Zabrakło jednak dokładnego rozegrania piłki na połowie rywala.

2
1
1
1
2
19'

To powinien być gol! Tuszyński wpadł w pole karne, dograł przed bramkę do Szwocha, a ten spudłował z kilku metrów!

6
4
7
3
5
18'

Zanosiło się na groźną akcję gości, lecz w polu karnym dobrze spisał się Mateusz Lis.

4
5
2
2
3
15'

Yaw Yeboah wpadł w pole karne Wisły Płock, ale jego uderzenie było już niecelne.

6
3
2
3
4
12'

Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym Wisły Kraków niecelnie główkował jeden z piłkarzy z Płocka.

7
1
2
2
8
11'

Jak na razie gra częściej toczy się na połowie gospodarzy. Za chwilę rzut rożny dla Wisły Płock.

3
3
5
8'

Gol! Strzelił Alan Uryga.

1:0 prowadzi Wisła Płock! Po dalekim wyrzucie piłki z autu przez Zbozienia w polu karnym Wisły Kraków celnym strzałem głową popisał się Alan Uryga!

Wisła Płock
45
25
5
9
22
6'

Wisła Płock stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

7
2
2
3'

Z dystansu strzelał Yaw Yeboah. Trafił jednak w swojego kolegę z zespołu.

1
3
2
4
4
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarze. Piłkarze Wisły Kraków zdołali jednak wybić piłkę.

7
1
1
19:41

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.