PKO Ekstraklasa: 6. kolejka
30 paź 2020 18:00
90+5'

Rzut rożny dla Pogoni, dośrodkowanie w pole karne gości. Jeden z zawodników Jagiellonii wybił piłkę niemal z linii bramkowej po wcześniejszym uderzeniu głową piłkarza Pogoni.

9
4
7
6
4
90+4'

Pogoń rozgrywa piłkę w okolicy pola karnego Jagiellonii.

18
8
1
1
1
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

16
7
2
90'

Doliczone sześć minut.

2
2
1
2
8
90'

Dobrze spisał się Damian Węglarz, który obronił mocny strzał Kowalczyka z kilkunastu metrów.

3
1
1
4
5
88'

Pogoń rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

17
11
1
1
1
84'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Sebastian Kowalczyk.

5
2
3
5
6
84'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Do bramki Jagiellonii około 20 metrów.

13
8
1
1
1
80'

Jagiellonia szuka swojej okazji na gola, lecz Pogoń jeszcze dobrze dysponowana w defensywie.

11
8
3
3
3
76'

Z rzutu wolnego zza pola karnego Jagiellonii strzelał Damian Dąbrowski. Piłka przeleciała tuż nad bramką gości.

4
4
5
7
5
73'
71'

Gol uznany, rozpoczęła Jagiellonia.

30
16
2
3
3
70'

Jeszcze trwa analiza VAR.

5
4
4
9
69'

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Hubert Matynia.

3:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Świetnie rozegrany rzut wolny. Alexander Gorgon wybiegł do piłki w polu karnym, od razu zdecydował się na strzał, a futbolówka wpadła do siatki!

54
29
5
2
4
68'

Będzie rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Jagiellonii.

17
9
3
2
2
68'

A na boisku gra toczy się na połowie Jagiellonii.

1
61'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował jeden z zawodników Pogoni.

3
2
3
5
3
60'

Z ostrego kąta strzelał Paweł Olszewski. Nie ma zmiany wyniku spotkania w Szczecinie.

1
2
1
59'

Wrzutka w pole karne Pogoni. Pewnie w defensywie spisali się obrońcy gospodarzy.

7
3
55'

Jeszcze raz z dystansu uderzył Michał Kucharczyk. Strzał okazał się niecelny.

5
3
4
6
6
54'

Zza pola karnego strzelał Michał Kucharczyk. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

1
52'

W polu karnym Jagiellonii strzelał Luka Zahović. Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
3
3
49'

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk.

2:0 dla Pogoni Szczecin po wykorzystanej "jedenastce"! Sebastian Kowalczyk zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki Jagiellonii.

44
22
1
3
5
49'

Będzie rzut karny dla Pogoni po zagraniu ręką Bogdana Tiru.

15
7
1
4
6
48'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR.

4
3
4
1
2
47'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin po zagraniu ręką jednego z piłkarzy Jagiellonii!

13
8
1
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

5
1
2
42'

Znów dośrodkowanie z rzutu wolnego i kolejny raz piłkę wypiąstkował Dante Stipica.

8
3
1
1
2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Stec.

Pogoń Szczecin
3
2
2
1
8
40'

Teraz rzut wolny dla gości. Piłka trafiła w pole karne Pogoni, ale wypiąstkował ją Dante Stipica.

4
1
4
38'

Spore zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Znakomitą okazję miał Luka Zahović, lecz świetnie obronił Damian Węglarz.

2
2
3
1
2
38'

Znów rzut rożny dla Pogoni. Zagrywał Michał Kucharczyk, ładna wrzutka, ale poradzili sobie zawodnicy Jagiellonii.

3
1
1
5
36'

Najpierw jedno, potem drugie dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Ostatecznie piłka została wybita.

2
1
1
2
2
32'

Pogoń śmiało ruszyła do ataku i szuka podwyższenia prowadzenia.

8
4
1
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Bodvar Bodvarsson.

Jagiellonia Białystok
8
3
4
8
29'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bodvar Bodvarsson.

1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Hubert Matynia dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym piłka ostatecznie odbiła się od Bodvara Bodvarssona i wpadła do bramki!

56
32
7
8
18
28'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

8
6
2
1
4
26'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
3
1
1
26'

1
22'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

2
1
3
4
3
20'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

3
1
1
18'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ale już wracamy do rywalizacji.

1
1
1
15'

Rzut rożny dla Pogoni. Wrzutka w pole karne gości. Damian Węglarz pewnie wypiąstkował piłkę.

3
1
1
3
12'

Tym razem ładne dogranie przed bramkę Jagiellonii. Luka Zahović nie zdołał jednak oddać uderzenia.

2
3
2
1
1
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę gospodarzy. Po chwili jeszcze jedna wrzutka, a tym razem piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

3
1
8'

Gra toczy się teraz na połowie Pogoni. Przy piłce Jagiellonia Białystok.

4
4
2
1
6'

Teraz nieco spokojniejszy fragment spotkania.

1
1
1
2'

Znów dobra okazja dla gospodarzy. Po prostopadłym podaniu z ostrego kąta minimalnie niecelnie strzelił Luka Zahović.

1
3
1
1'

Zespołowa akcja Pogoni zakończona uderzeniem zza pola karnego. Minimalnie niecelnie strzelał Kacper Kozłowski.

4
1
3
16:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.