1
4
3
90+2'

Akcja Lechii, Flavio Paixao próbował atakować skrzydłem, uciekła mu jednak piłka.

3
1
3
4
1
90+2'

Żukow strzelał z dystansu - nad poprzeczką.

4
3
1
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

1
1
2
2
2
90'

Kuciak obronił strzał Buksy.

6
2
1
1
89'

Nalepa doskonale powstrzymał Forbesa, ten stanął na kolano obrońcy Lechii. Nalepa przeproszony przez rywala, gramy dalej.

5
1
1
88'

Lechia cofnęła się pod własne pole karne, Wisła nie wie za bardzo co z tym zrobić.

2
4
1
86'

Udovicić wrzucał piłkę w pole karne, prosto w ręce Buchalika.

2
85'

Błaszczykowski z rzutu rożnego, jednak mocno niecelny strzał głową piłkarza Wisły w polu karnym.

1
3
1
84'

Zablokowany strzał Aleksandra Buksy.

2
1
1
82'

Frydrych odbił piłkę po dośrodkowaniu Udovicicia.

2
2
2
1
3
81'

Po rzucie rożnym Lechii do strzału zbierał się Makowski, jednak nieudana próba młodzieżowca.

2
81'
80'

Bardzo długa akcja Lechii dała gdańszczanom rzut rożny.

3
2
1
1
1
78'

Nieudany rzut rożny Błaszczykowskiego.

3
3
1
76'

Piłka przeszła przez wszystkich piłkarzy i wyszła za boisko po rzucie rożnym Lechii.

1
1
1
2
1
76'

Świetna szansa Tomasza Makowskiego! Jego strzał obronił Buchalik.

5
2
1
5
76'

Wrzutka Udovicicia, piłka przeszła przez całe pole karne.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Za ostry faul na Udovicicu.

Wisła Kraków
4
73'

Dwie wrzutki po rzucie rożnym Wisły, piłkę wybili w końcu piłkarze Lechii.

4
1
1
1
1
72'

Akcja ofensywna Lechii, jednak Zwoliński sfaulował dobrze ustawionego Frydrycha.

70'

Na szczęście prawy obrońca Wisły jest gotowy do gry.

1
70'

Na boisko upadł Burliga po starciu z Kopaczem. Wygląda to niebezpiecznie.

2
1
2
68'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Pewny strzał i trzeci gol Paixao z rzutu karnego w tym sezonie!

Lechia Gdańsk
28
10
3
5
12
67'

Doskonałe podanie Flavio Paixao do Haydary'ego. Strzał Afgańczyka ręką obronił Sadlok. Rzut karny dla Lechii!

16
8
3
3
4
64'

Krótko rozegrany rzut rożny bity przez Błaszczykowskiego, Żukow niecelnie strzelił zza pola karnego.

2
1
2
3
2
64'

Po rzucie rożnym dla Wisły uderzał Żukow. Po rykoszecie kolejny korner dla gospodarzy.

63'

Dośrodkowywał Kubicki z rzutu wolnego, tym razem czujni w obronie piłkarze Wisły.

1
1
1
1
2
61'
61'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Chuca. Hiszpan kopnął w głowę Filę. Momentalnie zaczął przepraszać Polaka. Zasłużona żółta kartka.

3
59'
1
1
1
1
3
59'

Conrado wrzucił piłkę w pole karne rywala, Abramowicz ograł jednak Paixao.

2
2
2
2
2
55'

Żukow ostro sfaulował Makowskiego, sędzia pozwala jednak tego dnia na wiele.

1
54'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maciej Sadlok.

Lechia wychodzi na prowadzenie! Tym razem świetnie dograł Cornado, który posłał piłkę w kierunku będącego na czystej pozycji Flavio Paixao. Sytuację próbował ratować Sadlok, jednak zrobił to na tyle niefortunnie, że piłka wpadła do bramki Wisły!

26
12
4
8
14
53'

Rzut rożny Pietrzaka, piłkę szybko wybili krakowianie.

1
51'

Indywidualna akcja Żukowa, jednak do końca był przy nim Kopacz. Strzał Kazacha wprost w Kuciaka.

1
1
1
1
3
50'

Saief podał piłkę w kierunku Haydary'ego, Afgańczyk jednak przyjął ją... do tyłu. Po chwili Conrado faulował Szota. To nie jest dobry mecz skrzydłowych Lechii.

2
1
1
48'

Pietrzak próbował wrzutki w pole karne. Piłka po rykoszecie trafiła w ręce Buchalika.

2
1
1
1
1
46'

Jean Carlos podał piłkę w pole karne, Yeboah uderzył, po rykoszecie piłkę złapał Kuciak.

1
czas Druga połowa
45'

Długa akcja Lechii, jednak brakuje dokładności.

3
1
2
1
2
43'

Bomba z dystansu w kierunku Nalepy, ten jednak trafił mocno niecelnie.

1
3
3
42'

Tym razem uderzał Conrado, obronił Buchalik.

1
1
3
41'

Flavio Paixao zdecydował się na strzał, jednak uderzył zbyt lekko i piłka znalazła się pod nogami Sadloka.

1
1
1
3
2
39'

Mocno przeciągnięta wrzutka Conrado.

2
1
1
1
1
38'

Po strzelonym golu częściej przy piłce piłkarze Lechii Gdańsk.

1
3
1
2
1
35'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Szybkie wyrównanie Lechii! Z rzutu wolnego precyzyjnie podał Kubicki, a Michał Nalepa ograł w powietrzu Abramowicza i strzelił głową do bramki Wisły! Piłka przeszła po rękach Buchalika, ten jednak był bezradny przy strzale.

22
8
3
6
14
34'

Haydary dograł piłkę w pole karne, tam jednak świetnie w defensywie krakowianie.

1
1
2
1
30'

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Patryk Plewka.

Wisła na prowadzeniu! Jean Carlos Silva ograł trzech rywali przed polem karnym Lechii i po precyzyjnym strzale otworzył wynik spotkania!

37
24
4
5
12
29'

Z dystansu strzelał Cuka, jednak wprost w dobrze ustawionego Kuciaka.

2
28'

Doskonałe podanie Makowskiego w kierunku Conrado. Ten wycofał do Haydary'ego, jednak reprezentant Afganistanu strzelił zbyt lekko, by pokonać Buchalika.

1
1
2
27'

Fila dwa razy z rzędu faulował Jeana Carlosa Silvę. Sędzia jednak na razie oszczędza piłkarza Lechii. Duża wyrozumiałość ze strony arbitra.

1
1
1
1
25'

Ofensywna akcja Conrado, ten jednak zagrał do nikogo w pole karne.

2
24'

Strzelał Yeboah, piłkę obronił Kuciak.

3
2
23'

Kontratak Lechii zatrzymał Buchalik, wychodząc przed pole karne.

1
1
1
1
23'

Żukow dośrodkował piłkę do Browna Forbesa, ten jednak nie przyjął dobrze piłki.

1
1
1
1
1
20'

Kubicki zbyt mocno uderzył piłkę z rzutu wolnego. Ta znalazła się w rękach Buchalika.

1
1
1
1
4
17'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Sfaulował Yeboaha.

2
1
1
4
17'

Na spalonym Yeboah.

2
2
3
1
1
16'

Yeboah dośrodkowywał z rzutu wolnego, jednak piłkę wybili gdańszczanie.

3
2
1
15'

Gdańszczanie poradzili sobie po rzucie rożnym, który wykonywał Yaw Yeboah.

1
1
1
14'

Ciekawa akcja Wisły! Jean Carlos Silva podał do Żukowa, Kazach zdecydował się na strzał, jednak czujny w bramce Dusan Kuciak.

5
1
1
13'

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Pietrzak, piłkę wybił z własnego pola karnego Brown Forbes. Po chwili po dośrodkowaniu w pole karne Flavio Paixao uderzył głową ponad poprzeczkę.

2
1
2
12'

Rafał Pietrzak wywalczył rzut rożny.

1
10'

Tym razem akcja Wisły Kraków! Yaw Yeboah trafił po podaniu Forbesa w boczną siatkę.

2
1
1
9'

Po rzucie rożnym bitym przez Pietrzaka, niecelnie głową przymierzył Paixao.

1
1
8'

Pierwszy celny strzał w meczu. Po uderzeniu Haydary'ego, obronił Buchalik.

2
7'

Tym razem Szot zablokował podanie Conrado.

1
7'

Akcja prawą stroną Saiefa i Haydarego, górą jednak obrońcy Wisły.

5'

Strzał z dystansu Michała Nalepy, minimalnie niecelny.

1
4'

Po chwili akcja Haydary'ego, którego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Sadloka.

4'

Conrado zbyt mocno przeciągnął dośrodkowanie.

1'

Już w 25. sekundzie spotkania bliski zdobycia bramki był Felicio Brown Forbes! Minimalnie chybił!