PKO Ekstraklasa: 6. kolejka
02 lis 2020 18:00
90'

Po dośrodkowaniu Trałki minimalnie niecelnie główkował jeden z zawodników Warty.

4
3
1
2
4
87'

Legia jeszcze szuka kolejnego gola. Przed chwilą dośrodkowanie Pawła Stolarskiego, lecz zabrakło już uderzenia na bramkę gospodarzy.

7
1
2
3
4
85'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

1
3
8
2
1
83'

5
82'

Groźna akcja duetu Joel Valencia - Bartosz Kapustka. Przerwana jednak w polu karnym Warty przez obrońców gospodarzy.

3
2
1
1
4
80'

Odpowiedziała Legii. Maciej Rosołek dograł w pole karne do Antolicia. Ten nabiegł na piłkę, ale oddał już niecelne uderzenie.

1
1
2
2
5
79'

Ładnie uderzenie z dystansu na bramkę Legii. Pewnie interweniował Cezary Miszta.

8
3
6
1
1
78'

Groźniej zaatakowała Warta. Po rzucie rożnym główkował Bartosz Kieliba, a piłkę z linii bramkowej wybił Josip Juranović.

6
4
4
2
1
Czy Warta Poznań strzeli w tym meczu gola?
1
77'
76'

Z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Warty. Uderzenie było jednak niecelne.

2
1
2
2
2
75'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłkę wypiąstkował Cezary Miszta.

6
2
3
75'

1
75'
74'
70'
70'

W drugiej połowie tempo meczu nie jest porywające. Legia w pełni kontroluje losy tej potyczki.

5
2
3
2
68'
68'

2
63'

Na boisku cały czas zdecydowaną przewagę ma Legia Warszawa. Warta jak na razie nie jest w stanie poważniej zagrozić bramce Legii.

14
7
1
2
60'
59'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Dogranie Slisza w polu karnym Warty zostało jednak zablokowane.

6
1
3
3
1
57'

Joel Valencia dryblował w polu karnym Warty. Wywalczył rzut rożny.

10
6
2
3
4
55'

Gospodarze szukają miejsca na połowie Legii, aby wyprowadzić akcję ofensywną.

7
3
3
1
5
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Rodriguez.

3
50'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Po chwili piłka znalazła się w rękach Cezarego Miszty.

13
4
3
2
1
50'

Legia kontroluje losy spotkania i spokojnie rozgrywa piłkę.

12
9
2
3
6
46'

Początek drugiej połowy.

8
9
6
3
1
46'
7
6
16
4
2
45'

Teraz znów więcej gry w środkowej strefie boiska.

15
11
3
1
43'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

18
13
5
1
6
42'

W pole karne Warty wpadł Paweł Wszołek. Oddał mocny, celny strzał, ale Adrian Lis nie dał się zaskoczyć.

13
10
2
5
4
38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Walerian Gwilia.

15
10
6
5
7
35'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

11
12
6
4
7
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
11
10
1
2
3
32'

Sporo błędów w defensywie popełnia Warta. Legia jest natomiast bezlitosna.

21
17
2
2
4
30'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Josip Juranović.

3:0 dla Legii! Joel Valencia wrzucił piłkę przed bramkę Legii. Nabiegł na nią Josip Juranović i zagrał wzdłuż bramki. Głową do siatki skierował ją Tomas Pekhart.

64
34
8
8
20
28'

Słupek uratował Wartę przed stratą kolejnego gola! Po dośrodkowaniu w pole karne Tomas Pekhart główkował właśnie w słupek!

18
12
6
2
7
27'

Legia rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka okazji na kolejnego gola.

5
23'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Walerian Gwilia.

2:0 dla Legii Warszawa! Joel Valencia dograł do Waleriana Gwilii, a ten podał do Filipa Mladenovicia. Ten w polu karnym Warty mimo asysty obrońców gospodarzy oddał efektowne uderzenie po długim słupku. Piłka wpadła do bramki gospodarzy!

69
41
6
7
21
20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Lekkie zamieszanie, ostatecznie faulowany był zawodnik drużyny gości i piłka dla Legii.

14
12
5
2
6
16'

Warta Poznań stara się rozgrywać piłkę na połowie Legii. Goście dobrze jednak oddalają grę od własnego pola karnego.

18
13
8
2
13'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Filip Mladenović.

1:0 dla Legii Warszawa! Piłkarze ze stolicy "rozklepali" obronę Warty. Filip Mladenović dograł do Wszołka, a ten z bliska skierował piłkę do bramki.

71
46
9
10
40
10'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

11
9
3
1
6
7'

Warta szuka okazji na gola. Przed chwilą w polu karnym Legii strzelał Mateusz Kuzimski. Trafił jednak w swojego kolegę z zespołu.

14
13
7
1
4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Bartosz Slisz wybił piłkę.

16
13
4
1
3
2'

Z ostrego kąta strzelał Tomas Pekhart. Bramkarz Warty nie dał się zaskoczyć.

21
15
2
2
4
2'

Od początku spotkania zaatakowali piłkarze Warty. Legia jednak dobrze oddaliła grę od własnego pola karnego.

19
13
3
1
4
17:13

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.