2
2
3
88'

Odpowiedź Śląska, sprzed pola karnego uderzył Mączyński, Kamiński wybił piłkę na rzut rożny.

10
4
3
3
3
87'

Gol! Strzelił Torgil Gjertsen. A jednak Wisła! Gjertsen otrzymał dość przypadkowo piłkę przed polem karnym. Podprowadził ją kilka metrów i precyzyjnie uderzył przy słupku. 1:0!

Wisła Płock
39
23
4
8
19
85'

A teraz Śląsk! Uderzał Pich, piłka uderzona z trzech metrów trafiła w poprzeczkę. Poprawka poszybowała ponad bramką!

8
12
4
8
3
82'

Torgil Gjertsen do Pyrdoła, ten uderzył z ok. 11 metrów, ale został przyblokowany przez Celebana!

3
1
1
3
80'

Zbozień zgrał piłkę do Tuszyńskiego, ten jednak nie trafił w bramkę z kilku metrów!

3
1
2
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki.

Śląsk Wrocław
2
1
1
5
77'

Zbliżamy się do decydujących fragmentów meczu. Zespoły szukają dziury w defensywie rywala. Okazji bramkowych mamy jednak niewiele.

2
2
74'
73'

Przewrotką uderzył Piasecki, piłka poszybowała wprost w ręce Kamińskiego.

2
2
1
68'

Pyrdoł do Zbozienia, ten uderzył z pierwszej piłki, ale spudłował z dziesięciu metrów!

2
1
1
4
67'
63'

Zbozień dogrywał z prawej strony, Sheridan głową z pięciu metrów spudłował!

3
4
2
2
5
60'

Dwa kwadranse do końca. W Płocku na kanonadę się nie zapowiada. Tutaj jeden gol może zadecydować o wszystkim.

1
2
2
komentarz

2
58'

A teraz Pawłowski sam sfinalizował akcję. Uderzenie minęło jednak bramkę strzeżoną przez Kamińskiego.

7
1
1
57'

Powinno być 0:1! Z prawej strony precyzyjnie dośrodkował Pawłowski, Praszelik szczupakiem zaatakował piłkę, ale uderzył tuż obok słupka!

7
2
2
5
2
55'

Kolejna próba gospodarzy. Strzelał Exposito, ale piłka poszybowała obok słupka.

5
1
6
1
53'

Więcej z gry ma Śląsk, Wisła szuka szanse w szybkich wyjściach. Po przerwie gospodarze bez większego zagrożenia pod bramką wrocławian.

5
3
49'

Sprzed pola karnego uderzył Pich. Piłka poszybowała ponad bramką.

5
1
1
5
48'

Optyczna przewaga Śląska, ale niewiele z tego wynika.

5
2
1
4
46'

2
42'

Po ostrym wejściu Lagatora utyka Sobota. Uraz wygląda na poważniejszy. Pomocnik pozostał na boisku.

10
2
3
3
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dusan Lagator.

Wisła Płock
10
5
4
38'

Sheridan wpadł z piłką w pole karne, płaski strzał przeleciał obok bramkarza, ale także obok bramki!

12
4
3
4
9
37'

Wisła Płock coraz groźniejsza, Śląsk prezentuje się dużo słabiej niż na początku spotkania.

6
1
3
3
3
35'

Po rzucie wolnym i zamieszaniu piłka spadła pod nogi Rzeźniczaka, ten jednak uderzył wysoko ponad bramką.

5
3
2
1
2
34'

Szwoch ostro potraktowany przez Tamasa, kartki tym razem nie ma.

1
3
3
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

Wisła Płock
7
4
1
31'

Ty do mnie, ja do ciebie. Wszystko dobrze, ale rozgrywane w jest w dość wolnym tempie.

1
30'

Szczęścia z dystansu szukał Stiglec, daleko od celu.

4
2
3
2
3
28'

Cały czas jesteśmy w środku pola. Być może gol ożywiłby to dość nudne spotkanie.

4
2
3
2
2
25'

W końcu płocczanie na dłużej z piłką. Wszystko jednak dzieje się daleko od pola karnego Śląska. Sparingowe tempo meczu.

5
2
3
2
5
22'

Atak pozycyjny Śląska, Wisła Płock nastawiła się na wyprowadzanie kontr.

7
4
1
2
3
19'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Strzał Szwocha, piłka minęła bramkę.

7
2
3
1
4
18'

Z dystansu uderzył Sobota. Kamiński z problemami złapał piłkę.

4
3
2
2
2
17'

Wrocławianie, niczym zacny chirurg, operują na połowie Wisły. Skuteczność zabiegu można będzie można ocenić ok. 14:20.

7
3
3
3
5
14'

Optyczna przewaga należy do Śląska, Wisła Płock coraz głębiej się broni.

10
5
3
3
4
11'

Rzut wolny dla Śląska. Goście sprytnie chcieli rozegrać akcję, ale niewiele z tego wyszło.

5
2
1
5
2
10'

Rwana gra, sędzia często przerywa akcje gwizdkiem. Czujemy się jak na meczu klasy A.

4
3
2
6
6
7'

Wyrównane pierwsze minuty. Wisła wykreowała sobie okazję z... niczego. Śląsk jak na razie nie potrafi odpowiedzieć miejscowym.

7
2
3
3
8
4'

Wisła pokazała pazur! Dośrodkowanie z prawej strony Szwocha, głową z sześciu metrów uderzył Garcia, piłka odbiła się od słupka!

13
7
4
3
7
1'

17. sekunda i mamy pierwszy strzał. Płaska próba Praszelika przeleciała obok bramki.