Jeszcze trwają analizy, co n a to wóz VAR? Był faul w ataku?

10
11
31
86'

Gol! Strzelił Muhammad Awad. Asystował mu Mikael Ishak. Lech uratował punkt! Na przedpolu walkę o piłkę wygrał Ishak, futbolówka spadła pod nogi Awada, a ten trafił do bramki. 1:1!

149
77
10
17
34
84'

Lech szuka wyrównania, ale Cracovia cały czas skutecznie przenosi piłkę na połowę gospodarzy.

12
11
6
6
10
81'

Sprzed pola karnego uderzył Puchacz, Niemczycki spokojnie piłkę lecącą przy słupku złapał.

12
9
5
5
9
81'

Seria rzutów rożnych dla Pasów. Goście spokojnie, coraz bliżej wygranej.

10
8
1
1
8
79'

Kontra Cracovii, zagranie do Thiago, ten z kilku metrów po nodze Kamińskiego uderzył ponad bramką!

10
6
4
2
7
79'

Kraweć uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

6
3
3
3
6
76'

A teraz Moder uderzył z ok. 16 metrów. Strzał został przyblokowany, Niemczycki spokojnie interweniował.

7
5
2
3
12
74'

Kamiński uderzył z okolic linii pola karnego. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

10
4
3
3
6
72'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Thiago.

Cracovia
11
3
5
7
8
69'

Minuty płyną, a Raków w dalszym ciągu nie jest w stanie zagrozić Cracovii.

11
98
11
6
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński. Zawodnik Lecha chciał wymusić rzut karny.

16
12
3
6
16
65'

Pokazał się Muhammad Awad, strzał lewą nogą poszybował obok bramki.

4
8
3
2
4
63'
63'
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Szymonowicz.

4
5
3
4
5
62'

Już niewiele ponad dwa kwadranse pozostały Lechowi. Gospodarze nie potrafią jednak zagrozić Pasom.

1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikael Ishak.

Lech Poznań
8
7
1
2
6
59'

Ponownie Alvarez, techniczny strzał sprzed pola karnego przeleciał tuż obok prawego słupka.

3
3
2
2
5
59'

W końcu z przodu pokazali się goście. Akcję niecelnym strzałem zakończył Alvarez.

4
3
1
5
57'

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Thiago.

4
4
1
1
57'
55'

A teraz z dystansu kropnął Ishak, piłka przeleciała obok bramki. Szuka wyrównania Lech Poznań!

5
5
8
4
4
53'

Kolejny raz Niemczycki, tym razem piłka poszybowała wprost w ręce bramkarza.

4
3
2
3
52'

Rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowanie z prawej strony, ostatecznie Dimun wybił piłkę na korner.