Wyraźnie Raków zepchnięty do defensywy w ostatnich minutach.

3
1
2
83'

Wściekły Petteri Forsell twierdzi, że nie faulował rywala. Arbiter jest innego zdania.

3
1
1
1
1
81'
ZMIANA

Raków Częstochowa. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Oskar Zawada.

2
2
2
3
6
80'

Faul Mateusza Żyry zatrzymuje ten szalony fragment.

2
2
2
3
2
78'

I od razu odpowiedź. Mocny strzał Sapały odbija Strączek.

13
5
5
6
5
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Domański.

Wróbel zagrał wysoką piłkę do Tomczyka, odbija ją Szumski, ale jeszcze na dobitkę wbiegał Domański i trafił! Jest gol kontaktowy!

15
15
8
7
22
77'

Główka Petraska po rzucie rożnym nad bramką.

2
3
2
2
2
76'
ZMIANA

Ostatnia zmiana w Stali. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Martin Sus.

2
1
1
1
2
75'

Wychodzili z kontratakiem mielczanie, ale został on przerwany... faulem na Petrasku.

2
1
1
1
1
74'

Fran Tudor wyciągnął z bramki Strączka, podanie do Lopeza, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
2
3
73'
ZMIANA

Raków Częstochowa. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Petr Schwarz.

72'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Robert Dadok. Wchodzi: Jakub Wróbel.

2
2
3
2
3
72'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

71'

Strzał z dystansu odbija Strączek.

2
70'

Jeszcze jeden rzut rożny mają częstochowianie.

2
2
1
69'

Lata piłka nad polem karnym Stali i coraz mniej nad tym faktem panują mielczanie.

6
4
68'

Wrzutka Poletanovicia, skakał tam Fran Tudor, lecz nie sięgnął piłki.

2
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Ależ fantastyczny gol Hiszpana po strzale z rzutu wolnego! 2:0!

39
19
5
5
8
66'

Faul Kamila Kościelnego 20 metrów od własnej bramki. A on przecież grał w Rakowie, więc powinien wiedzieć, że to drużyna groźna ze stałych fragmentów gry...

1
1
2
1
3
65'

Jeszcze jedna wrzutka na Petraska, ten nawet nie skakał, a oddał strzał na bramkę, lecz został zablokowany.

4
2
1
64'

Blokowany strzał Sapały po wznowieniu gry z rzutu rożnego.

4
2
1
63'

Lopez podprowadził akcję, zagrał w pole karne do Tudora, a ten wyłożył piłkę Kunowi, ale pomocnik Rakowa uderzył obok bramki. Jak się okazuje, piłka dotknęła jeszcze obrońcy.

3
1
61'

A Stal miała rzut wolny, ale z wykończeniem na razie jest duży problem.

1
1
2
60'
ZMIANA

Druga zmiana w Stali. Schodzi: Damian Pawłowski. Wchodzi: Petteri Forsell.

58'

Dadok pobiegł z piłką wzdłuż linii końcowej, a gdy był na piątym metrze, musiał się piłki pozbyć i zrobił to źle.

1
1
1
2
2
56'

Domagają się faulu częstochowianie, ale gwizdek sędziego milczy. Tym samym piłkę ma Stal.

1
1
55'

Teraz z kolei Ivi Lopez ucierpiał po starciu z jednym z graczy Stali.

3
4
1
3
2
53'

Zderzyli się głowami Prokić i Piątkowski w polu karnym Rakowa. Będzie przerwa w grze.

2
2
2
2
1
53'

Szarża Tijanicia i strzał z ostrego kąta. Odbija piłkę bramkarz Stali.

2
2
1
3
3
51'

Za lekki strzał Gutkovskisa głową po wrzutce z prawego skrzydła Poletanovicia.

1
1
50'

Próba sztuczki technicznej Gutkovskisa, ale ten wywrócił się o piłkę. Wszystko skwitował śmiechem.

4
3
1
1
3
49'

Zagranie Kuna do Iviego Lopeza, wyjście na pozycję i... strzał nad bramką.

2
1
1
1
2
48'

Tijanić szukał szczęścia dośrodkowaniem z prawej strony, lecz czujnie wyszedł z bramki Strączek.

1
1
1
1
1
46'
ZMIANA

Stal Mielec. Schodzi: Krystian Getinger. Wchodzi: Marcin Flis.

46'

1
45'

Kolejny atak Rakowa przerywa faul w ataku Igora Sapały.

2
2
3
44'

To Raków kontroluje grę w tej połowie. Cały czas ekipa trenera Papszuna na 20-30 metrze od bramki Stali.

5
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Getinger.

4
1
2
3
1
42'

...ale jeszcze niepostrzeżenie Poletanović zagrał wysoką piłkę do Lopeza. Wszyscy się cofnęli, aż tu nagle wybiegł Ivi Lopez. Minimalnie się pomylił Hiszpan.

6
1
41'

Dośrodkowanie Sapały w poszukiwaniu Lopeza wybijają obrońcy. Poprawkę również.

3
2
40'

Świetna piłka do Gutkovskisa w pole karne, w ostatniej chwili zdjął mu ją z nogi Szymon Stasik.

6
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała.

2
2
4
37'

Gra wznowiona, a po chwili faul Poletanovicia. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczyna Stal.

1
2
36'

Prokić nieszczęśliwie trafił łokciem w nos Petraska. Mamy przerwę w grze.

4
1
3
35'

Kolejny raz dobrze interweniuje Strączek przy próbie dośrodkowania piłki w jego pole karne.

1
1
34'

Blokowany strzał Iviego Lopeza z pola karnego. Częstochowianie znów przycisnęli.

3
2
1
33'

Fran Tudor został trochę zniszczony interwencją obrońców. Ma pretensje, że arbiter nie pokazał, że od autu na wysokości pola karnego Stali nie wznowi jego zespół.

3
2
1
31'

Pierwsze pół godziny pod dyktando Rakowa, co zostało udokumentowane bramką. I niewykluczone, że będą następne.

3
1
29'

Znów ruszył Getinger, ale z pomocą przyszli obrońcy. A wszystko wyjaśnił wybiciem piłki Szumski.

4
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Marko Poletanović.

Świetne płaskie podanie po siebi Tudora do Poletanovicia, ten przyciągnął uwagę obrońców i odegrał piłkę Hiszpanowi. Raków na prowadzeniu!

49
22
6
11
7
26'

Raz jeszcze strzał i raz jeszcze rzut rożny. Rośnie liczba stałych fragmentów wykonywanych przez Raków.

4
3
2
1
3
25'

Wrzutka na głowę Petraska, ale ten dobrze pilnowany.

1
1
2
24'

Z dystansu przymierzył Sapała. Piłka wychodzi za linię końcową, ale dotyka nogi jednego z obrońców.

1
3
3
22'

Jakub Szumski wyłapuje kolejne dośrodkowanie mielczan.

1
1
2
20'

Znów szarża prawą stroną Getingera, ale radzą sobie w obronie "gospodarze".

2
2
1
19'

Był rzut rożny, ale za mocno wykonany. Żaden z piłkarzy Stali nie miał szansy, by doskoczyć do tej piłki.

1
1
2
18'

Strzał Dadoka odbity od jednego z piłkarzy w czerwono-niebieskim stroju.

2
1
1
16'

Lopez do Gutkovskisa, ten wyciągnął z bramki Strączka, ale nie zdołał podać do Tijanicia, by ten strzelił na pustą bramkę.

6
1
3
2
2
15'

Wrzut z autu, poszukiwanie górną piłką Stasika. Czujnie i skutecznie interweniują obrońcy Rakowa.

4
2
2
14'

Raków podszedł wysokim pressingiem. Problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy mają mielczanie.

5
3
4
13'

Długa piłka za plecy obrońców w poszukiwaniu Tijanicia. Połapali się obrońcy z Mielca.

3
1
1
2
12'

Dośrodkowanie Kuna z lewej strony na głowę Gutkovskisa. Obok bramki uderzył napastnik Rakowa.

2
2
1
11'

Stal miała rzut wolny z gatunku tych, które nic nie dają. I tak też było teraz.

2
1
10'

Teraz bolesne starcie Sapały z Tomasiewiczem. Faul tego pierwszego.

9'

Wrzutka Domańskiego z rzutu rożnego. Jakoś (nie widzieliśmy dokładnie, bo świeciło w oczy słońce) częstochowianie wybili tę piłkę.

1
1
1
2
8'

Szarża Andreji Prokicia zakończona popularnym "niedźwiedziem" piłkarza Stali z Tomasem Petraskiem. Faul Serba w ataku.

1
1
1
7'

Domański na prawej stronie mocno pilnowany przez Wilusza.

1
1
1
6'

Wrzutka z lewej strony Szymona Stasika wylatuje poza boisko.

1
1
2
5'

Głośno pokrzykuje przy linii bocznej trener Skrzypczak.

2
1
4'

Raków nie przestaje atakować. Ivi Lopez uderzył z dystansu Strączek odbił tę piłkę, a następnie dwie dobitki Tijanicia z dwóch metrów. Raków mógł już prowadzić.

1
3
1
2
3'

Nieudane zamknięcie akcji przez Macieja Wilusza.

1
1
2'

Raków ma pierwszy rzut rożny po akcji Poletanovicia.

1
1
1'

Sędzią spotkania jest Artur Aluszyk (Szczecin).