6
6
11
90+4'

Jeszcze raz z dystansu strzelał Filip Bainović. Pewnie interweniował Frantisek Plach.

7
3
5
5
5
90+4'

Piast broni się już na własnej połowie.

3
1
3
2
6
90+3'

Ładny strzał z dystansu oddał Filip Bainović. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

3
1
1
1
2
90+3'

Poza boiskiem opatrywany jest Mikkel Kirkeskov.

1
2
2
2
3
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Piłka wybita przez gliwiczan. Zabrzanie rozgrywają ją na połowie gości.

5
1
1
1
1
90+1'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

1
2
3
90'

Doliczone pięć minut.

12
2
2
2
2
90'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Michał Koj.

6
3
2
3
3
89'

Z dystansu strzelał Filip Bainović. Uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
1
2
88'

Ładne dośrodkowanie Erika Janzy w pole karne Piasta. Dobrze wybił piłkę Jakub Czerwiński.

6
2
3
3
5
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikkel Kirkeskov.

Piast Gliwice
6
2
2
3
3
87'
ZMIANA
85'

Gra toczy się przeważnie na połowie Piasta. Do bramki gliwiczan jednak daleko.

6
2
2
4
1
82'

Ładna akcja Górnika, dogranie w pole karne Piasta, ale zdołali wybić piłkę gliwiczanie.

5
3
1
1
3
79'

Górnik atakuje, a Piasta stara się oddalać grę od własnego pola karnego.

8
5
2
2
3
75'
ZMIANA

Piast Gliwice. Schodzi: Michał Żyro. Wchodzi: Tomasz Jodłowiec. Ta zmiana to chyba efekt kontuzji zawodnika Piasta.

komentarz

1
1
75'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

1
4
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Filip Bainović. Jest gol dla Górnika Zabrze! Filip Bainović popisał się znakomitym podaniem jeszcze z własnej połowy. Jesus Jimenez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie ją wykorzystał.

35
18
5
3
11
72'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika Zabrze. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
3
5
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzenie głową na bramkę Piasta. Efektownie obronił Frantisek Plach.

2
3
3
3
3
69'

Piast atakuje i szuka okazji na kolejnego gola.

2
1
5
3
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Milewski. Asystował mu Martin Konczkowski.

2:0 dla Piasta Gliwice. W pole karne Górnika dośrodkował Martin Konczkowski. Sebastian Milewski oddał piękny strzał z woleja z pierwszej piłki. Martin Chudy był bez szans!

18
12
10
3
9
66'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

2
2
2
2
2
64'
ZMIANA
1
1
3
2
1
61'

Świetnie w defensywie spisał się Jakub Czerwiński. Dobrze zatrzymał biegnącego z piłką Jesusa Jimeneza.

4
2
4
4
59'

Ciekawie zaczynają wyglądać akcje Górnika. Po wrzutce w pole karne główkował Jesus Jimenez, ale pewnie interweniował Frantisek Plach.

3
56'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Zamieszanie przed bramką gliwiczan, ale ostatecznie futbolówka została wybita.

3
2
2
4
5
55'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Michał Koj.

Górnik Zabrze
2
1
1
1
4
54'

Zabrzanie dobrze prezentują się od początku drugiej połowy. Górnik szuka okazji na gola.

10
2
1
2
4
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
51'

Górnik utrzymuje się przy piłce na połowie Piasta Gliwice.

6
1
1
1
2
50'

Po dośrodkowaniu w pole karne gości strzał głową oddał Jesus Jimenez. Pewnie interweniował Frantisek Plach.

4
1
1
1
2
48'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice, ale zabrakło uderzenia na bramkę gliwiczan.

1
1
1
1
1
46'

Trzy zmiany w składzie Górnika Zabrze. Wracamy do gry po przerwie.

9
3
1
2
46'
ZMIANA
45'

Piast jeszcze szuka okazji do ataku. Gliwiczanie wymieniają podania na połowie Górnika.

7
2
1
2
40'

Znakomitą okazję miał Sebastian Milewski. Wpadł w pole karne Górnika, przed sobą miał tylko bramkarza. Piłkarz Piasta jeszcze go minął, ale po jego uderzeniu futbolówkę z linii bramkowej wybił Michał Rostkowski.

2
2
3
5
37'

Dogranie ze skrzydła w pole karne Górnika Zabrze. W ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Przemysław Wiśniewski.

7
5
5
4
9
33'

Gliwiczanie przy piłce. Rozgrywają ją spokojnie w okolicy linii środkowej boiska.

3
6
7
4
7
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok.

Piast ruszył do ataku i strzelił gola! Jakub Świerczok znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika, przerzucił nad nim piłkę, a ta wpadła do siatki. 1:0 prowadzi Piast Gliwice!

38
20
12
11
32
29'

Po podaniu do Chrapka w dobrej sytuacji w polu karnym Górnika znalazł się Dominik Steczyk. Po jego uderzeniu piłka przeleciała tuż obok bramki gospodarzy.

3
4
4
4
7
28'

Trzy razy przed bramkę Górnika zagrywał Gerard Badia. Dobrze wybijali futbolówkę obrońcy zabrzan.

3
1
1
1
3
27'

Na boisku teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
23'

Szuka rozegrania piłki Górnik Zabrze. Gospodarzom brakuje jednak tak zwanego ostatniego podania, już w pole karne gliwiczan.

2
4
2
4
19:45

1
19'

Z dystansu strzelał Alex Sobczyk. Piłka przeleciała obok bramki Piasta Gliwice.

5
5
3
4
5
17'

W ostatnich minutach lepiej wyglądają gospodarze. Górnik jest częściej przy piłce.

15
14
6
1
2
15'

Z ostrego kąta strzelał Bartosz Nowak. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

6
3
3
1
2
13'

Zabrzanie rozgrywają piłkę w okolicy środka boiska. Po chwili dogranie przed bramkę Piasta, ale tam zabrakło już groźnego uderzenia.

1
1
1
1
10'

W odpowiedzi z około 20 metrów niecelnie strzelał Giannis Massouras.

2
1
2
10'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta. Zabrakło gliwiczanom już jednak dokładnego dogrania w pole karne Górnika.

3
1
2
4
7'

W odpowiedzi rzut rożny dla Piasta. Piłkę wrzucał Gerard Badia, a z pola karnego Górnika wybił ją Piotr Krawczyk.

5
2
3
2
7'

Rzut wolny dla Górnika i dośrodkowanie w pole karne Piasta. Futbolówka wybita, po chwili jeszcze strzelał Roman Prochazka, a ostatecznie dobrze interweniował bramkarz gliwiczan.

7
5
9
1
3
4'

Rzut rożny dla Górnika. Piłkarze Piasta zdołali wybić piłkę.

6
4
5
3
3
2'

Z ostrego kąta na bramkę Górnika strzelał Sebastian Milewski. Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

12
7
5
5
6
19:45

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.