PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
24 lis 2020 18:00
90+2'

KGHM Zagłębie Lubin jeszcze szuka okazji do ataku. Podbeskidzie dobrze jednak oddala grę od własnej pola karnego.

4
2
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
2
90'

Spore zamieszanie przed bramką Podbeskidzia. Ostatecznie do strzału doszedł Patryk Szysz. Uderzenie w środek bramki, po którym piłkę złapał Michal Pesković.

3
1
1
1
89'

Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, gdzie piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

3
1
2
87'
86'

Lekka sprzeczka zawodników obu drużyn na boisku, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
1
komentarz

1
82'

Dominik Hładun dobrze obronił teraz uderzenie na swoją bramkę. Strzelał z pola karnego Desley Ubbink.

1
1
1
1
81'

Z rzutu wolnego z ostrego kąta strzelał Rafał Figiel. Uderzenie niecelne - piłka trafiła w boczną siatkę.

3
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Drazić.

KGHM Zagłębie Lubin
3
5
1
1
2
77'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia. W ostatniej chwili piłkę wybił Dmytro Baszłaj.

3
1
1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksander Komor.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
1
1
74'

Gol! Strzelił Desley Ubbink.

Już 2:1 dla Podbeskidzia! Bramkarzowi KGHM Zagłębia odskoczyła piłka, przejął ją Desley Ubbink i skierował ją do pustej bramki!

21
11
5
3
10
72'

Gol! Strzelił Rok Sirk. Asystował mu Dejan Drazić.

Gol dla Zagłębia! W polu karnym Dejan Drazić dograł do Sirka, a ten oddał mocny, dobry strzał, po którym piłka wpadła do bramki! Remis!

12
9
2
6
11
70'

Po prostopadłym podaniu dobrze z bramki wyszedł Michal Pesković i złapał piłkę.

3
1
1
1
1
68'

Odpowiedź Zagłębia. W polu karnym Podbeskidzia zablokowany został jednak Filip Starzyński.

1
1
67'

Zanosiło się na groźną akcję Podbeskidzia. Przed bramkę gości piłkę wrzucał Sitek, ale dobrze złapał ją Dominik Hładun.

1
1
1
63'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
1
1
60'

Wracamy do gry.

1
58'

Mamy chwilową przerwę w grze po zderzeniu dwóch zawodników.

1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Roginić.

1
3
1
komentarz

55'

KGHM Zagłębie Lubin szuka okazji na gola. Sasa Balić dośrodkował w pole karne Podbeskidzia, ale zabrakło już uderzenia na bramkę.

1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
51'

Dobrze spisał się Dominik Hładun. Bramkarz Zagłębia skutecznie interweniował we własnym polu karnym.

47'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie przed bramką Zagłębia. Strzelał Marko Roginić, ale został zablokowany.

3
2
1
2
2
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenco Simić.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
42'

Zagłębie rozgrywa piłkę na połowie Podbeskidzia. Gospodarze dobrze jednak przerywają akcje gości.

6
4
2
1
3
39'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Tym razem piłkę wypiąstkował Dominik Hładun.

1
1
2
3
36'

Łukasz Sierpina tym razem zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości. Był jednak spalony i gra przerwana przez sędziego.

2
1
1
1
1
35'

Rzut rożny dla Podbeskidzia i dośrodkowanie w pole karne gości. Tym razem zawodnicy z Lubina wybili piłkę.

1
1
2
33'

Na uderzenie z około 20 metrów zdecydował się Filip Starzyński. Złapał piłkę bramkarz Podbeskidzia.

6
1
29'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dobrej sytuacji znalazł się Sasa Balić. Piłkarz Zagłębia oddał strzał głową, po którym dobrze interweniował Michal Pesković.

5
2
1
28'

W ostatnich minutach Zagłębie zdecydowanie ruszyło do ataku. Groźne są akcje gości.

4
2
3
25'

Groźna akcja gości! Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, następnie zgranie piłki. Z ostrego kąta strzelał później Patryk Szysz, lecz to było uderzenie niecelne.

3
1
3
23'

Gol! Strzelił Mateusz Marzec. Asystował mu Gergo Kocsis.

1:0 prowadzi Podbeskidzie! Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Tam piłkę przedłużył Gergo Kocsis, a do bramki z bliska skierował ją Mateusz Marzec.

2
22'

Podbeskidzie stara się grać wysokim pressingiem i rozgrywać piłkę na połowie rywala.

6
1
2
2
18'

Ładny strzał z dystansu oddał Mateusz Marzec. Dominik Hładun odbił piłkę i nie dał się zaskoczyć.

4
2
16'

Łukasz Sierpina szukał teraz dośrodkowania w pole karne Zagłębia. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

5
2
13'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Łukasz Sierpina!

Łukasz Sierpina poślizgnął się i oddał niecelny strzał z rzutu karnego! Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki KGHM Zagłębia Lubin. Nie ma gola dla Podbeskidzia.

9
10
6
5
5
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

5
2
2
1
6
12'

Rzut karny dla Podbeskidzia! Lubomir Guldan faulował Sitka!

8
3
2
6
12'

Zanosiło się na groźną akcję Podbeskidzia, ale zakończyło się na zablokowanym uderzeniu z dystansu.

1
1
1
11'

Ładne dośrodkowanie Poręby. W polu karnym Podbeskidzia niecelnie główkował jednak Rok Sirk.

4
1
2
1
1
9'

Wyrównany początek spotkania. Aktualnie przy piłce zawodnicy Podbeskidzia.

2
1
1
1
3
6'

Patryk Szysz zagrywał w pole karne Podbeskidzia. Piłkę wybili obrońcy.

2
3
3
2
4'

Zamieszanie teraz przed bramką Podbeskidzia. Skończyło się na rzucie rożnym, po którym zawodnicy gospodarzy wybili piłkę.

2
1
1
1
3'

W polu karnym gości do strzału doszedł jeden z zawodników Podbeskidzia. Piłka przeleciała nad bramką drużyny z Lubina.

1
3
1
2
2'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

4
1
1
17:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.