6
3
7
90'

Loshaj dogrywał z rzutu wolnego, ale podawał tragicznie. To zaskoczyło wszystkich i omal jeden z graczy Pasów do piłki nie doszedł.

4
4
3
4
4
87'

W końcu strzał Pasów. Thiago sprzed pola karnego przymierzył pół metra obok słupka.

8
6
5
1
6
86'

Wszołek przedostać się z piłką w pole karne, jego strzał został jednak zablokowany.

5
2
2
2
10
84'

Cracovia przy piłce, ale daleko od pola karnego Legii. Czasu Pasy mają już niewiele.

12
8
3
2
2
81'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Patryk Zaucha.

2
1
2
3
5
81'
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kapustka.

7
5
6
7
15
78'

Z pola karnego uderzał Luquinhas, Niemczycki z problemami, ale piłkę w końcu złapał.

6
2
1
6
7
75'

Rapa gonił piłkę, zdołał dośrodkować, ale Miszta pewnie wyłapać dośrodkowanie. Kolejny raz.

12
4
2
1
2
73'

Zagranie do Vestenicky'ego, ale od napastnika szybszy był Miszta.

12
5
3
1
71'

Mocne, ale dość wyraźnie niecelne uderzenie sprzed pola karnego Pekharta.

5
2
6
7
7
71'

Coraz mniej czasu do końca. Legia Warszawa mecz ma pod kontrolą. Cracovia nie potrafi na dłużej zagościć pod bramką gości. Niemniej w ostatnich minutach może być jeszcze ciekawie.

9
2
1
1
68'

Pokazał się Lopes. Strzał sprzed pola karnego poszybował jednak kilka metrów ponad bramką.

5
1
2
3
4
66'

Po dogranie z rogu uderzał Rapa, ale ponad poprzeczką.

2
5
1
2
4
64'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Rivaldinho.

2
2
3
2
2
64'
63'

Problemy ma Gwilia, Gruzin utyka i za moment zejdzie z boiska.

3
5
4
komentarz

1
1
59'

Pelle van Amersfoort starał się przelobować Misztę, do szczęścia zabrakło mu pół metra.

3
7
3
3
4
58'

Pelle van Amersfoort dogrywał wzdłuż pola bramkowego, jednak nie miał kto wbić piłki do siatki.

7
5
4
2
3
56'

Legia spokojnie, goście prowadzą i nie chcą forsować tempa. Problem ma Cracovia.

12
6
3
3
7
54'

Po stracie gola Cracovia zaatakowała. Jednak jak na razie próby Pasów są dość chaotyczne.

12
9
4
4
2
51'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Josip Juranović. To była wzorowa kontra Legii. Luquinhas zagrał na prawo do Juranovicia, ten dośrodkował, a nadbiegający Mladenović dołożył nogę będąc kilka metrów przed bramką. 0:1!

108
57
9
18
37
48'

Mladenović sam na sam z bramkarzem. Strzał podcinką poszybował ponad bramkarzem, ale piłka odbiła się od poprzeczki! Nie miał kto jej dobić, gracze Cracovii wyszli cało z opresji, po chwili sędzia przerwał grę.

27
18
10
13
12
46'

Rozpoczęliśmy grę po przerwie!

7
3
2
1
2
46'

Cracovia. Schodzi: Daniel Pik. Wchodzi: Thiago.

7
43'

Rzut rożny dla Cracovii, jednak niewiele z niego wyszło. Wiele wskazuje na to, że do przerwy gole nie padną.

4
4
4
3
2
40'

Po rzucie rożnym z ok. 14 metrów uderzał Dimun. Piłkę sprzed bramki wybił Juranović i chyba uratował Legię.

6
5
3
4
8
39'

Cracovia na połowie Legii, jednak do pola karnego mistrzów Polski dość daleko.

6
3
4
1
6
37'

W ostatnich minutach piłkarze nie rozpieszczają nas. Sporo walki, ale niewiele spięć i przede wszystkim strzałów.

1
1
2
3
4
34'

Cały czas więcej z gry ma Legia. Cracovia skupiona na defensywie sporadycznie zagraża gościom. Jednak kiedy jest pod bramką Miszty robi się gorąco.

10
5
3
3
2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Loshaj.

2
29'

Cracovia czeka na swój moment i przed momentem go miała. Z dystansu uderzył Siplak, strzał z problemami na rzut rożny wybił Miszta!

11
7
7
6
13
27'

Mladenović uderzył z rzutu wolnego wysoko ponad bramką Niemczyckiego.

4
2
2
3
6
26'

Cały czas więcej z gry ma Legia Warszawa. Cracovia ma problemy z wyjściem z okolic własnego pola karnego.

13
7
1
2
6
23'

Pierwsza od dłuższego czasu próba Cracovii. Dośrodkowanie Rapy pewnie wyłapał Miszta.

3
5
4
5
5
20'

I znowu pokazał się Kapustka. Uderzenie z dystansu minęło jednak bramkę gospodarzy.

10
6
3
6
7
19'

Legia w natarciu, kolejne dośrodkowanie w pole karne, Kapustka jednak nie zdołał dobrze uderzyć piłki głową.

11
4
1
3
6
17'

Po strzale z dystansu Gwilii piłka odbiła się od obrońcy, ale metr obok słupka wyszła na rzut rożny.

8
4
2
4
5
15'

Jędrzejczyk staranował Dimuna. Tym razem jeszcze bez kartki.

6
2
3
2
5
13'

Legia w ataku, po rzucie rożnym i zgraniu piłki z bliska uderzał Wszołek. Niemczycki nogą odbił futbolówkę! To powinien być gol.

20
11
6
6
8
11'

Zaspał Wszołek. Zawodnik Legii został złapany na spalonym.

5
4
2
5
2
10'

Dogranie Mladenovicia do Pekharta, ale trochę za mocno. Od bramki rozpocznie Niemczycki.

4
2
2
2
3
7'

Riposta Legii, z ok. 17 metrów płasko uderzył Pekhart, Niemczycki złapał piłkę.

8
3
1
2
4
5'

Pierwszy strzał w meczu, uderzenie Fiolicia zdołał na raty obronić Miszta.

6
4
3
1
2
4'

Z rogu dogrywał Juranović, po chwili raz jeszcze z prawej strony. Jednak za każdym razem pewnie obrońcy Cracovii.

2
1
1
2
1
3'

Akcja Cracovii, ale Miszta wyjaśnił sytuację. Po chwili byliśmy pod polem karnym Cracovii, jednak bez zagrożenia.