Sporo walki w środku pola. Jednak niewiele strzałów.

1
1
1
84'

W końcówce akcja za akcję. Kto strzeli, ten wygra. Jednak sporo chaosu w grze obu drużyn.

2
1
1
1
2
81'
2
2
4
2
4
81'

Stal. Schodzi: Bożidar Czorbadżijski. Wchodzi: Martin Sus.

79'

Z rzutu wolnego uderzał Forsell, ale dużo słabiej i wprost w bramkarza.

1
1
1
1
2
78'

Płaski strzał Tomczyka, Hładun popisał się refleksem i na raty obronił! Stal powinna prowadzić.

4
2
7
2
5
75'

Kwadrans do końca. Wyrównało się spotkanie. Piłkarze jednak nie potrafią stworzyć sobie szansy na zdobycie gola.

1
1
1
1
2
72'

Goście właśnie skontrowali gospodarzy. Akcję niecelnym strzałem zakończył Flis.

1
1
1
1
2
70'

Optyczna przewaga należy do lubinian, mielczanie szans szukają w kontrach.

1
1
1
1
3
67'

Kontra Zagłębia zakończona strzałem Bednarczyka. Dobrze w bramce Stali Strączek.

3
1
1
1
1
66'

Stal. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Jakub Wróbel.

2
1
1
1
1
65'
64'

Szysz w polu karnym, minął już bramkarza, ale z ostrego kąta nie zdołał trafić w światło bramki.

1
1
1
1
1
63'

Ratajczyk przymierzył sprzed pola karnego, trafił jednak w głowę obrońcy. Będzie rzut rożny.

2
1
1
1
1
61'

Uderzał Szysz, piłkę zablokował Żyro. Pierwsza próba lubinian od wielu minut.

1
59'

Mogło być 2:3! Przed szansą znalazł się Kościelny, strzał głową z pięciu metrów poszybował ponad poprzeczką!

2
2
3
2
8
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenco Simić.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
1
1
1
53'

Lubinianie chyba są w małym szoku. Gospodarze muszą wszystko zacząć układać sobie od początku. A Stal? Stal się nakręciła.

6
5
1
3
1
50'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Wrócił stary, poczciwy Peteri! Fin huknął z rzutu wolnego swoją małą stopeczką. Piłka leciała w niewiarygodny sposób i odbijając się od poprzeczki wpadła do siatki. 2:2!

35
21
6
3
3
49'

Gramy jednak po jedenastu. Sędzia nie zdecydował się pokazać czerwonej kartki.

2
1
1
1
3
48'

Sędzia biegnie do monitora. Może być ciekawie!

6
2
1
1
47'

Sędzia jeszcze konsultuje się z VAR-em czy obrońca nie powinien wylecieć z boiska.

1
46'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mateusz Żyro.

Stal Mielec
46'

Stal. Schodzi: Łukasz Zjawiński. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

46'

Stal. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Petteri Forsell.

46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
1
44'

Akcja mielczan przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

2
1
2
42'

Zagłębie stara się dowieźć prowadzenie do przerwy. Miedziowi utrzymują się przy piłce.

1
3
40'

Mielczanie poczuli, że w Lubinie nie muszą przegrać i starają się atakować. Zagłębie cofnęło się.

2
2
1
4
37'

Gol! Strzelił Maciej Domański. Stal wraca do gry! Złe wybicie Guldana, do piłki szesnaście metrów przed bramką dopadł Domański i huknął na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i przekroczyła linię. 2:1!

23
14
6
2
4
34'

Gol! Strzelił Sasa Balić. Asystował mu Lubomir Guldan. Po rzucie rożnym mielczanie nie potrafili wyjść z akcją i piłkę zgubili. Z prawej strony dośrodkował Guldan, a Balić głową trafił na 2:0!

13
11
1
5
13
33'

Po dograniu z rogu Mraz uderzył głową, ale dobrze w bramce zachował się Strączek.

1
1
32'

Trwały analizy VAR czy gościom należał się rzut karny. W końcu sędzia uznał, że Mak faulowany nie był.

1
2
17:01

29'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę na własnej połowie. Wszystko dzieje się jednak w dość wolnym tempie.

26'

Stal Mielec stara się atakować. Jednak defensywa Zagłębia nie pozwala gościom na wiele.

23'

Flis padł w polu karnym Zagłębia. Sędzia jednak nakazał grać dalej.

1
1
1
2
19'

Zagłębie po objęciu prowadzenia dość spokojnie, Stal nie potrafi przejąć piłki.

2
1
2
1
17'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Chodyna wpadł z piłką w pole karne. Strzał z ostrego kąta wpadł do bramki obok słupka i bramkarza. 1:0!

16
10
2
4
8
14'

Cały czas czekamy na pierwsze zagrożenie pod bramkami. Sporo walki, ale brakuje strzałów.

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mak.

Stal Mielec
3
1
1
8'

Dośrodkował w pole karne Szysz, ale bez zagrożenia pod bramką Strączka.

1
5'

Dobry początek w wykonaniu mielczan. Bardzo agresywnie grają goście.

2'

Rzut wolny dla Stali. Dośrodkowanie w pole karne, piłkę jednak zdołali wybić obrońcy.

4
1
1
2
2
16:47

Mecz poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).