Uderzał Bieroński, Bednarek nie dał się zaskoczyć. Wciąż 4:0.

5
2
5
85'

W końcówce przeważa Lech, Podbeskidzie szans na honorowego gola zamierza szukać w kontrach.

11
6
7
2
4
81'

Lech Poznań. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Karlo Muhar.

24
6
12
8
8
80'

Piłkarze Lecha domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia był innego zdania.

7
4
9
13
19
77'

W krótkim czasie dwukrotnie obijany był Czerwiński. Obrońca jednak pozbierał się z murawy.

13
4
17
6
5
75'
75'
75'

A teraz uderzał Sierpina, piłka poszybowała daleko od celu.

4
5
5
3
3
74'

W końcu bielszczanie, w zamieszaniu uderzał Komor, Bednarek udowodnił, że na linii bronić potrafi!

22
10
5
6
5
72'

Uderzenie Tiby, piłka poszybowała wprost w ręce Peskovicia.

3
2
12
5
6
71'
70'

Ramirez wjechał z piłką w pole karne, piłka wstrzelona w okolice drugiego metra, ale nie miał jej kto wbić do siatki.

1
8
4
3
4
70'

Podbeskidzie chce powalczyć o honor, więcej pragnie jednak Lech.

12
5
1
3
2
67'

Jedna z nielicznych akcji bielszczan, dogranie w pole karne, ale zabrakło uderzenia.

11
11
11
6
4
65'

Tiba z łatwością wpadł w pole karne, ale dogranie na róg wybił obrońca.

3
3
15
8
8
63'

Problemy ma Kraweć. Zawodnik Lecha leży na murawie.

1
1
4
10
32
60'

Dwa kwadranse do końca. W meczu już wszystko jasne. Pozostaje jedna kwestia: ile bramek zdobędzie jeszcze Lech.

2
59'
59'
12
4
4
9
4
58'
9
2
3
3
3
57'

Kolejna kontra Lecha, Tiba jednak nie zdołał oddać uderzenia.

1
1
4
7
3
55'

Podbeskidzie co zrobi to wychodzi źle. Bielszczanie starają się wysoko atakować Lecha, jednak już bez wiary w powodzenie.

11
3
5
2
1
53'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Kolejna strata bielszczan przed własnym polem karnym. Zagranie do Sykory, strzał odbił Pesković, dobitka Ramireza z pięciu metrów już jednak wpadła do bramki. 4:0!

Lech Poznań
87
39
6
4
7
51'
50'

Rundić wstał o własnych siłach, ale grał już nie będzie.

2
3
4
7
3
49'

Już sytuacja opanowana, ale zawodnik Podbeskidzia na boisko już raczej nie wróci.

2
1
5
3
11
49'

Zrobiło się niebezpiecznie. Rundić prawdopodobnie stracił przytomność. Potrzebna jest szybka pomoc.

2
1
12
5
15
48'

Rundić przypadkowo uderzony w plecy kolanem przez Ishaka. Przerwa w grze.

1
2
2
10
16
47'

Gol! Strzelił Pedro Tiba. Asystował mu Dani Ramirez. Podbeskidzie ruszyło i zostało skontrowane. Ramirez do Tiby, ten uciekł wolnym jak walec na A1 obrońcom i w sytuacji sam na sam pokonał Peskovicia. 3:0!

83
38
5
8
9
46'

5
45+1'

Kolejna próba Ishaka, tym razem ponad poprzeczką.

21
3
4
3
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
1
16
2
6
44'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Skąd do Polski biorą takich orłów? Zagranie z autu, obrońca bielszczan pomyślał, że jest Maradoną ekstraklasy. Chciał zwodem minąć Ishaka. Oczywiście "minął". Szwed piłkę przejął, a do bramki miał kilka metrów. Strzał pod poprzeczkę i tylko pianę na ustach wściekłego Peskovicia było widać. 2:0!

Lech Poznań
126
63
7
6
10
43'

Przerwa coraz bliżej, a Lech spokojnie. Górale nic nie potrafią zdziałać.

11
8
3
1
4
40'

Podbeskidzie stara się rozegrać akcję, ale nic nie wychodzi bielszczanom.

9
9
4
2
4
37'

Cały czas więcej z gry ma Lech. Podbeskidzie nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom.

15
7
2
2
4
34'

Dogranie z rogu zamykał Djordje Crnomarković, uderzył jednak ponad bramką Peskovicia.