Lech mógł błyskawicznie odpowiedzieć! Tiba huknął z kilku metrów, ale ponownie świetnie interweniował Lis!

8
2
3
67'

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski. Asystował mu Felicio Brown Forbes. Wisła odebrała piłkę na połowie Lecha, Forbes wymienił podania z Kubą na ścianę, a Błaszczykowski płasko uderzył. Obił jeszcze słupek, ale i tak Bednarek wyciągnął piłkę z siatki. 0:1!

72
46
17
13
21
63'

Strzał Modera z rzutu wolnego pewnie zatrzymał Lis.

7
6
8
4
4
62'
2
2
1
5
13
61'

Kapitalna akcja Awada, który na prawym skrzydle minął rywala, wpadł w pole karne, gdzie ograł Klemenza i oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Wisłę uratowała świetna interwencja Lisa.

3
6
1
2
58'

Kraweć mocno wstrzelił piłkę w pole karne, którą pewnie złapał Lis.

3
6
6
3
3
56'

Butko miękko dograł w kierunku Awada. Napastnika Lecha w ostatniej chwili uprzedził Klemenz.

3
3
2
2
4
54'

Yeboah przymierzył sprzed pola karnego. Obok słupka.

1
1
5
52'

Niezłą szansę miał nieatakowany w polu karnym Puchacz. Oddał jednak zbyt lekki strzał.

1
3
2
4
50'

Piękna mogła być to bramka, gdyby Ramirez trafił w światło bramki. Pomocnik piętką przerzucił sobie piłkę i uderzył z powietrza. Niecelnie.

1
4
2
2
1
46'

Puchacz doszedł do dobrego prostopadłego podania z głębi pola. Jego strzał jednak zablokowany.

2
3
1
46'

Gramy dalej.

6
2
1
45+1'

Dwie interwencje Lisa na wagę uratowania remisu! Najpierw po strzale Awada, a następnie po dobitce Tiby.

2
3
2
5
4
45'

Doliczona minuta.

2
3
1
2
2
45'

Kapitalna akcja Lecha! Ramirez miękko dograł w pole karne do Puchacza, który dostrzegł Modera. Ten uderzył, ale wprost w Lisa.

4
3
1
6
3
43'

Zmiana decyzji! Nie ma rzutu karnego i żółtej kartki!

4
5
3
4
19
42'

Sędzia napomniał obrońcę żółtą kartką, ale analizuje jeszcze sytuację przy monitorze VAR. Wydaje się, że może zmienić decyzję.

1
4
4
5
7
42'

Rzut karny dla Lecha po zagraniu piłki ręką przez Klemenza.

11
7
1
5
4
42'

Dobre dośrodkowanie Modera z rzutu rożnego. Jego koledzy tylko złapali się za głowę, bo żaden z nich nie potrafił przeciąć lotu piłki.

4
3
3
3
40'

Żółtą kartkę za faul na Moderze sprzed kilku chwil otrzymał Yaw Yeboah. Sędzia czekał na przerwę w grze, by ukarać zawodnika Wisły.

Wisła Kraków
7
4
2
1
40'

Butko padł w polu karnym po starciu z Carlosem. Sędzia pozostał niewzruszony.

2
2
1
38'

Ramirez za mocno dośrodkował z rzutu wolnego.

2
3
2
34'

Moder piętką przyjmował piłkę w polu karnym Wisły. Trafił sobie w rękę.

2
4
3
3
31'

Brakuje w tym meczu czystych sytuacji podbramkowych. Żadna z drużyn nie potrafi złamać przeciwnika.

3
1
1
2
28'

Do wrzutki ruszył Klemenz, lecz nie zdołał oddać strzału. Piłka jedynie musnęła jego głowę.

2
2
1
27'

Satka ostro potraktował Savicia. Kolejna okazja do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry.

2
2
1
3
3
26'

Fatalny strzał Awada. Piłka poleciała wysoko ponad bramką.

2
4
3
3
25'

Szot doszedł do pozycji strzeleckiej w polu karnym. Trafił w boczną siatkę.

1
2
2
1
25'

Awad miał niezły pomysł na dośrodkowanie, bowiem dostrzegł wbiegającego w pole karne Kamińskiego. Podanie było jednak za mocne.

2
4
2
3
23'

Puchacz dryblował na lewej stronie. Wypuścił sobie piłkę za daleko, a ta opuściła plac gry.

1
1
1
2
22'

Satka doszedł do strzału głową po dograniu z narożnika. Piłka w bezpiecznej dla Wisły odległości minęła cel.

2
2
1
19'

Awad ładnie przyjął piłkę z obrońcą na plecach i oddał strzał. Pewnie zatrzymał go Lis.

3
3
2
16'

Inicjatywa co chwilę jest po innej stronie. Momentami przeważa Lech, by za chwilę przyjmować Wisłę na własnej połowie.

1
2
2
14'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Lecha. Piłka trafiła do Ramireza, który postanowił zagrać... za linię końcową boiska.

1
3
1
1
13'

Nieźle w pole karne dograł Moder, lecz żaden z jego kolegów nie przeciął tego podania i piłkę wyłapał Lis.

2
2
2
1
3
12'

Klemenz poturbował Puchacza. Okazja dla Lecha.

1
2
2
3
10'

Pierwsze minuty rozgrywane w niezłym tempie. Brakuje natomiast strzałów na bramkę.

1
1
1
1
8'

Długo wymieniali podania teraz krakowanie. Plewka jednak źle rozciągnął akcję do skrzydła i goście piłkę stracili.

2
1
6'

Savić szukał Klemenza, ale obrońcy Lecha nie dali się zaskoczyć.

5
3
1
5'

Forbes tym razem był faulowany przed polem karnym. To będzie dobra okazja do dośrodkowania.

1
1
2
2
4'

Forbes czekał na podanie od Carlosa, jednak przyblokowali go obrońcy i piłka do Kostarykanina nie dotarła.

2
2
1
1
2'

Potężnie z obrębu pola karnego uderzył Puchacz, lecz został zablokowany.

1
1
1
6
1
2'

Kraweć ładnie dryblował na skrzydle, a jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Burliga.