PKO Ekstraklasa: 14. kolejka
19 gru 2020 15:00
90+8'

Ostatnia szansa z rzutu wolnego, ale faulował w ataku jeden z piłkarzy Zagłębia.

12
6
4
3
3
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk za zdjęcie koszulki po zdobytym golu.

Pogoń Szczecin
6
3
3
1
18
90+6'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk.

Dośrodkowanie z prawej strony wybił Guldan na 25. metr. Tam był Michał Kucharczyk, który przyjął, przymierzył i uderzył przepięknie w okienko!

98
47
9
8
18
90+6'

Świetna szansa Smolińskiego, ale zablokowany w ostatniej chwili!

8
6
3
2
5
90+5'

Wybijają piłkę lubinianie czym dalej od własnej bramki. Są zepchnięci na 25. metr i już nie wychodzą.

5
2
2
2
3
90+4'

Kucharczyk próbuje dośrodkowania z lewej strony, ale znalazł tam tylko graczy Zagłębia.

3
1
1
1
4
90+3'

Znów źle kopnął piłkę Dąbrowski. Był osiem metrów od bramki. To była niezła szansa Pogoni.

8
2
1
8
11
90+2'

Za bardzo za plecy dostał piłkę Łukasz Poręba i kontra KGHM Zagłębia nie kończy się powodzeniem.

4
4
1
2
3
90+1'
2
2
1
2
4
90'

Co najmniej sześć minut dłużej potrwa to spotkanie.

9
3
2
89'

Faul Benedyczaka na Jończym. Zderzyli się głowami piłkarze.

1
2
1
6
3
88'

Dośrodkowanie w pole karne gości, Smoliński główkuje, lecz prosto w Hładuna

2
5
1
86'

Krótko rozegrany rzut rożny, piłka natychmiast do Kucharczyka, ten z pierwszej piłki i... świetnie Hładun!

5
1
6
85'

Strzał Frączczaka z kilkunastu metrów, ale niecelny.

3
3
1
83'
81'
79'

I znów Pogoń nie jest w stanie się przebić przez zasieki obronne Zagłebia.

1
2
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Kozłowski.

2
4
2
75'

Na spalonym Michał Kucharczyk na lewym skrzydle.

2
1
6
74'

Znów piłka przeleciała przez pole karne Zagłębia, ale bez zamknięcia.

4
1
2
73'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

2
3
3
5
71'

Blokowany strzał Drygasa.

1
1
1
5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Drazić.

KGHM Zagłębie Lubin
4
2
69'

Kucharczyk wrzuca piłkę z rzutu wolnego, ale strzał jego kolegi zbyt lekki.

2
4
66'

Ładne zagranie Dąbrowskiego w pole karne Zagłebia, ale Drygas nie sięgnął piłki.

4
1
1
1
1
65'

Kolejny gol dla Pogoni, który nie został uznany!

Miał sporo miejsca w polu karnym Gorgon, ale faulował w ataku. Piłka w siatce, ale wcześniej gwizdek arbitra.

7
5
1
16
63'

Centra na Malca, ale główka obrońcy Pogoni nad bramką.

2
3
2
62'

Zahović popisał się podaniem otwierającym na skraju pola karnego, ale piłka wybita na rzut rożny.

3
1
1
61'

Teraz Miedziowi zepchnięci do defensywy.

3
3
2
2
2
60'

Za bardzo rozpychali sie szczecinianie w polu karnym rywali. Faulowany Jończy.

1
1
2
59'

Drygas znów wrzuca piłkę w pole karne do Kozłowskiego, a ten znów zablokowany.

1
1
1
1
1
58'

A Matynia potrzebuje pomocy lekarzy. To dlatego ta zmiana.

1
1
3
54'

Nie ma gola!

Sebastian Jarzębak sygnalizuje pozycję spaloną!

13
10
8
7
32
53'

Mamy jeszcze analizę VAR...

5
5
1
52'

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Alexander Gorgon.

Świetna akcja Pogoni. Wszystko na jeden kontakt na niewielkiej odległości. Zaczął Bartkowski, napędził Kowalczyk, pociągnął do linii końcowej Gorgon, a potem wycofał do Zahovicia. "Rozklepana", to za mało powiedziane o obronie Zagłębia w tej akcji!

25
13
3
6
8
51'

Sędzia puścił grę po wślizgu na Kowalczyku, ale po chwili sam zainteresowany wstał i strzelił. Niecelnie.