Dokładnie 4 minuty, bo tyle dołożył nam sędzia.

1
1
5
90'

W ataku Śląsk, Stal już marzy o końcu spotkania. A do końca jeszcze trochę zostało.

3
2
1
87'

Praszelik dogrywał z niemal końcowej linii, jednak wracający Forsell zablokował podanie.

7
1
1
2
5
86'

Przed szansą Praszelik, ale zawodnik Śląska w decydującym momencie uderzył bardzo źle.

6
3
1
3
9
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andreja Prokić.

9
10
3
7
15
83'

Piłka spadła pod nogi Pawłowskiego, ten jednak uderzył wysoko ponad bramką.

1
2
7
80'

Sprzed pola karnego uderzył Domański, piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
2
4
77'
76'
74'

Stal. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Petteri Forsell.

73'

Z boku pola karnego uderzył Dadok, wprost w Putnocky'ego.

4
72'

Piłka spadła na głowę Zjawińskiego, ten jednak z ok. 10 metrów uderzył tuż ponad poprzeczką!

5
6
3
4
8
71'
4
2
2
3
2
69'

Czytelnicy pytają w listach czy w meczu padną gole. Odpowiadamy: maseczki, dystans, reżim. Taka sytuacja. To nie ma szans się udać.

7
1
1
1
2
66'

Kontra Stali, Domański do Prokicia, którego dogranie wybili rywale. Okazało się jednak, że rezerwowy Stali był na spalonym.

2
1
2
2
3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić.

9
6
1
1
3
64'

Domański zagrywał z rzutu wolnego, jednak nikt do piłki nie doszedł.

4
3
1
61'

Stal. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Robert Dadok.

61'

Stal. Schodzi: Aleksandar Kolew. Wchodzi: Andreja Prokić.

60'

Śląsk w ataku, Stal już nie jest tak odważna jak na początku 2. połowy.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Bożidar Czorbadżijski.

56'

Dogrywał z rzutu wolnego Pawłowski, do uderzenia doszedł Exposito, ale trafił w obrońcę. Będzie korner.

5
1
2
54'

Groźne dogranie w pole karne Stali, jednak Picha w ostatnim momencie uprzedził obrońca.

2
1
1
51'

Śląsk w końcu zaczął gościć na połowie mielczan. Wrocławianie cały czas bez okazji bramkowej.

3
1
2
1
48'

A jednak wciąż 0:0! Sędzia podbiegł do monitora i ustalił, że odbierając piłkę zawodnik Stali faulował.

5
7
2
5
6
47'

Piłkę przejęli gospodarze przed polem karnym. Domański do Jankowskiego, a ten głową do siatki z pięciu metrów.

13
4
1
2
11
46'

Gramy po przerwie!

4
1
1
1
2
46'

Stal. Schodzi: Damian Pawłowski. Wchodzi: Łukasz Zjawiński.

17:53

1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Pich. Sędzia uznał, że przy strzale gracz Śląska grał niebezpiecznie i został ukarany.

Śląsk Wrocław
1
3
3
5
44'

Pawłowski do Picha, ten jednak uderzył ponad bramką z pięciu metrów.

1
1
4
6
43'

Sprzed pola karnego uderzył Tomasiewicz. Zabrakło jednak mocy, Putnocky pewnie obronił.

4
3
2
2
2
41'

Częściej przy piłce Stal, ale gospodarze są już dalej od pola karnego Śląska niż jeszcze kilka minut temu.

4
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolew.

7
7
4
2
38'

Gra Śląska rozczarowuje. Goście dobrze rozpoczęli, teraz to jednak Stal jest lepszym zespołem.

2
2
2
5
2
35'

Po dograniu z rogu uderzał Kolew, ale źle trafił w piłkę, a po chwili nie miał kto futbolówki wbić do bramki.

1
2
33'

Domański w polu karnym z piłką, ale miękkie dogranie wprost w ręce bramkarza gości.

3
2
1
1
31'

Dwa kwadranse za nami. W ataku Stal, ale próby mielczan są jak na razie dość przewidywalne.

1
28'

Do dośrodkowania pięć metrów przed bramką doszedł Albin Granlund, strzał głową poszybował ponad poprzeczką.

3
5
4
1
2
28'

Śląsk już od dłuższego czasu nie jest w stanie zagrozić Stali. W ataku mielczanie.

3
2
1
5
25'

Zagranie w pole karne do Kolewa, plaski strzał napastnika pewnie wybronił Putnocky.

3
23'

Krystian Getinger z rzutu rożnego na szesnasty metr do Domańskiego. Ten uderzył z woleja, ale niezbyt czysto.

6
3
1
1
3
20'

Spadło tempo gry, mniej się dzieje w porównaniu z początkiem potyczki.

3
1
1
1
5
17'

Gra toczy się głównie w środku pola. Zespoły wykreowały sobie kilka okazji, ale jeszcze nie było klarownych.

1
1
1
2
7
14'

Stal na moment ożywiła się, teraz jednak już gracze Śląska przy piłce. Jednak rozgrywają ją bardzo długo.

6
3
2
3
3
11'

Damian Pawłowski uderzył z ok. 25 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

5
1
2
8
3
9'

Odpowiedź Śląska, sprzed pola karnego uderzał Pawłowski. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

10
3
3
1
2
8'

Indywidualna akcja Domańskiego. Strzał sprzed pola karnego poszybował wprost w ręce bramkarza Śląska.

5
1
1
1
4
6'

Od początku przy piłce częściej utrzymuje się Śląsk. Stal cierpliwie czeka na swoją szansę.

7
2
1
4
1
4'

Sprzed pola karnego starał się uderzać Pich. Zawodnikowi Śląska jednak odjechała noga i ze strzału wyszło podanie.

4
2
2
4
2
2'

Pierwsza próba ataku Stali, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się spalonego.

7
2
2
2
3
17:53

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).