3
1
88'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Georgij Żukow.

2:0 dla Wisły. Felicio Brown Forbes tym razem umieścił piłkę w bramce Jagiellonii. Po dograniu od Żukowa Brown Forbes strzelił przy słupku, a piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki Jagiellonii.

90
56
12
7
14
87'

Gra toczy się daleko od bramki Wisły.

22
15
2
3
5
83'

Żółtą kartką ukarany został trener Wisły, Peter Hyballa.

5
4
4
4
18
80'

Brakuje Jagiellonii wykończenia akcji. Wisła jednak dobrze prezentuje się w defensywie.

12
2
4
4
9
77'

Dobrze we własnym polu karnym spisał się Błażej Augustyn. Wybił piłkę, gdy już do strzału składał się Felicio Brown Forbes.

1
72'

Po dośrodkowaniu Sadloka na piłkę nabiegł Michal Frydrych. Obrońca Wisły oddał jednak lekki strzał i dobrze obronił Xavier Dziekoński.

4
2
2
1
3
71'

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Taras Romanczuk. Dobrze obronił bramkarz Wisły.

8
4
2
1
5
70'

Z około 15 metrów strzelał Fiodor Cernych. Pewnie interweniował Lis.

6
1
1
2
67'
66'

Felicio Brown Forbes oddał strzał głową, lecz Xavier Dziekoński nie dał się zaskoczyć.

5
2
2
65'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Wisły. Do strzału już składał się Błażej Augustyn, lecz wrzutka była minimalnie zbyt wysoka.

4
5
2
1
2
63'

Ciekawe dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego. Ostatecznie jednak piłka poza boiskiem.

8
1
4
3
3
60'

W polu karnym Jagiellonii zablokowany został Jean Carlos Silva.

3
2
8
58'

Jagiellonia szuka okazji do ataku. Wisła dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

6
3
2
2
2
58'

3
2
2
1
55'

Gol! Strzelił Maciej Sadlok.

Co za gol! 1:0 prowadzi Wisła Kraków! Maciej Sadlok dopadł do wybitej piłki i uderzył niemal z narożnika pola karnego. Fantastyczne uderzenie, po którym piłka wpadła do bramki Jagiellonii. Xavier Dziekoński w tej sytuacji był bez szans.

Wisła Kraków
79
46
9
8
27
54'

Zagranie Sadloka z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Piłka wybita przez zawodnika gości.

1
2
1
1
52'

Znów zamieszanie przed bramką Jagiellonii i kolejny raz fantastycznie spisał się Xavier Dziekoński.

5
3
1
3
51'

W odpowiedzi w polu karnym Jagiellonii z pierwszej piłki uderzył Stefan Savić. Dobrze piłkę zablokował Błażej Augustyn.

1
1
1
50'

W polu karnym Wisły strzelał Maciej Makuszewski. Pewnie interweniował Mateusz Lis.

3
3
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
49'

Z około 20 metrów strzelał Jakov Puljić. To było jednak uderzenie niecelne.

3
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

8
3
45'

Z ostrego kąta strzelał Felicio Brown Forbes. To było jednak uderzenie niecelne.

2
2
3
2
5
43'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Jean Carlos Silva.

8
3
4
3
5
40'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Olszewski. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

13
6
3
3
6
39'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

20
6
7
4
11
39'

Trwa chyba analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Wiśle należy się rzut karny za zagranie piłki ręką.

1
1
6
3
3
35'

W odpowiedzi dobra okazja dla gości. W polu karnym Wisły sytuację wypracował sobie Fiodor Cernych, lecz jego strzał był już niecelny.

1
4
1
1
4
35'

Spore zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Ostatecznie jednak piłkę złapał Xavier Dziekoński.

5
1
1
2
5
33'

Szybka akcja Wisły. Yaw Yeboah poradził sobie z zawodnikiem Jagiellonii, ale w polu karnym oddał niecelny strzał. Świetna okazja dla gospodarzy.

1
3
3
4
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Mateusz Lis.

4
1
3
2
4
29'

Znów dobrze spisał się Xavier Dziekoński. Zatrzymany przez bramkarza Jagiellonii został Felicio Brown Forbes.

3
2
1
1
2
27'

Świetnie z dystansu uderzył Martin Pospisil. Znakomicie i efektownie obronił Mateusz Lis.

5
1
4
2
4
26'

Blisko o gola dla Wisły! Z dystansu strzelał Felicio Brown Forbes, a Jagiellonię przed stratą gola uratował słupek.

9
2
2
3
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
1
1
1
22'

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę na połowie Wisły.

2
20'

Mniej ciekawy fragment spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
5
2
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot.

12
8
5
5
7
15'

W ostatnich minutach więcej gry w środkowej strefie boiska.

4
5
5
6
5
12'

W polu karnym Jagiellonii zablokowany został strzał Jeana Carlosa Silvy. W ostatnich minutach Wisła wypracowała sobie kilka ciekawych okazji strzeleckich.

8
6
5
3
7
10'

Groźne są dośrodkowania Sadloka z rzutów rożnych. Tym razem jednak Jagiellonia oddaliła niebezpieczeństwo od własnej bramki.

10
4
5
5
5
8'

Z dystansu strzelał Maciej Makuszewski. Piłka odbiła się jeszcze od Imaza i wyleciała poza boisko.

3
3
4
7
3
6'

Z dystansu strzelał Jakov Puljić. Mateusz Lis nie dał się zaskoczyć.

7
4
2
4
4
5'

Maciej Sadlok dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii, gdzie dobrze piłkę wybił Xavier Dziekoński. Po chwili w znakomitej sytuacji znalazł się Felicio Brown Forbes, lecz świetnie interweniował Dziekoński.

9
2
2
3
2
3'

Od początku spotkania Jagiellonia Białystok zdecydowanie ruszyła do ataku.

6
4
3
3
4
2'

Po rzucie rożnym spore zamieszanie przed bramką Wisły. Dobrze spisał się jednak Mateusz Lis.