2
2
9
67'

Zderzenie dwóch piłkarzy głowami w powietrzu. Przerwa w grze, lekarze na murawie. Cierpią Podstawski i Lipski.

1
2
8
7
2
65'

Drygas strzela blisko słupka i interweniuje świetnie Plach!

5
1
1
7
64'

Żyro sam na sam, Żyro, mierzy międyzy nogami Stipicy, ale ten to jednak broni! Sędzia gwiżdże za to pozycję spaloną u napastnika.

10
4
2
1
8
57'

Piast teraz próbuje grać szybciej, choć brakuje mu na to miejsca. Teraz Żyro ładnie się zabrał z piłką w polu karym, ale uderzył obok bramki.

6
5
3
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek.

8
5
1
1
3
52'

Plach łapie wysokie dośrodkowanie Kucharzyka i daje się faulować.

2
1
2
1
4
51'

Twarda gra z obu stron na początku drugiej części.

2
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk.

5
4
4
4
13
48'

Cierpi teraz Pyrka po jednym starciu, chyba może być potrzebna pomoc medyczna.

1
3
3
2
czas Druga połowa
42'

Bartkowski zbiera się do strzału przed polem karnym, Bartkowski i Plach fenomenalnie broni! On ratuje sytuację Piasta w tym meczu!

7
3
3
6
39'

Szarpie Pogoń skrzydłami, piłka wyprzedza ruchy zawodników na flankach.

3
3
1
1
35'

2
31'

Teraz Kowalczyk ładnie wypuszcza Zahovicia, sam na sam, strzał i Plach świetnie wychodzi i broni!

9
1
2
3
6
30'

Wysoki pressing teraz ze strony Pogoni, oba zespoły nie są w stanie wykonać serii kilku podań.

3
2
2
27'

Lepsze minuty teraz w wykonaniu Pogoni. Gra szybciej, ale niezbyt dokładnie.

6
3
2
2
1
23'

Żyro na 6. metr, wbiega Vida, ale strzela wysooooko nad bramką...

1
3
2
5
22'

Zmarnowany teraz rzut wolny. Dąbrowski nie mógł opanować piłki po odegraniu, bezczelnie podskakiwała mu na murawie przypominającej pole minowe.

1
19'

Piast próbuje kontrować, ale brakuje zagrania w pole karne, w ostatniej chwili obrońcy odcinają możliwość zagrania.

5
2
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski.

3
1
1
3
9
14'

Piast teraz dłużej przy piłce, ale gra zbyt często na pamięć.

2
2
1
3
11'

Warto zwrócić uwagę na murawę dziś. To po prostu istne klepisko, kolokwialnie mówiąc. Nierówna, pełno dziur i wystających kępek trawy.

1
2
3
10'

Piast wypycha powoli Pogoń, która musi grać dłuższymi piłkami.

3
1
3
7'

Główka Drygasa i kapitalnie wybija Plach!

8
1
1
2
3
6'

Smoliński wpada w pole karne, ucieka mu piłka, jeszcze walczy Kucharczyk, ale sytuację wyjaśnie Czerwiński.

4
2
1
1
3'

Fizyczna gra z obu stron, szarpana, jeszcze bez stworzenia jakiejkolwiek szansy.

17:25

W środę obie ekipy grały ze sobą w Pucharze Polski, też w Szczecinie. Piast wygrał 2:1 i awansował do ćwierćfinału.