Śląsk stara się zaatakować, jednak gracze Lech dobrze bronią już w okolicach środka boiska.

3
2
1
82'

Lech Poznań częściej utrzymuje się przy piłce. Śląsk nie ma pomysłu na zaskoczenie gospodarzy.

26
10
1
2
5
79'

Akcja Śląska Wrocław przerwana, sędzia dopatrzył się spalonego.

18
6
1
3
76'
75'

Ponownie gorąco pod bramką Śląska. Piłka odbiła się od bramkarza, następnie Sykory, ale do bramki nie wpadła.

7
6
4
2
4
74'

Puchacz do Johanssona, ten uderzał z bliska, ale tuż obok bramki!

9
3
23
7
10
73'

Groźny strzał Sykory, piłka minęła jednak bramkę Śląska Wrocław. Gości uratował obrońca, od którego futbolówka odbiła się.

5
4
5
2
5
72'

Minuty płyną, a Śląsk... rozgrywa piłkę na własnej połowie. Skutecznie bramkę zamurował Lech.

7
3
1
2
70'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec. Zaostrzyło się spotkanie.

Śląsk Wrocław
23
10
3
3
1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Celeban.

27
12
4
3
2
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
5
5
7
9
25
64'

Lech Poznań prowadzi i wciąż atakuje. Śląsk nie potrafi zagrozić gospodarzom.

20
9
2
1
3
61'

Rzut wolny dla Śląska. Dośrodkowanie w pole karne, piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

21
1
2
61'
komentarz

2
59'

Lech po bramce ożywił się, ale to Śląsk ruszył do ataku.

6
5
4
3
4
57'

Gol! Strzelił Aron Johannsson. Asystował mu Jan Sykora. Zagranie na prawo do Sykory, ten dośrodkował na piąty metr, a Johansson uderzeniem głową pokonał Putnocky'ego. 1:0!

144
53
17
13
27
56'

Kolejne listy i kolejne pytania fanów redakcji. Co nas denerwuje w meczu? Otóż sztuczny śpiew kibiców. TO JEST OKROPNE!

16
5
1
1
7
54'

Johansson uderzył, piłka jeszcze odbiła się od nogi Celebana, Putnocky paznokciem odbił futbolówkę na korner.

10
8
9
7
11
54'

Piłkarze momentami przypominają nam nas wracających z różnych balów. Co chwilę gracze biegają na czworakach.

11
5
2
53'

Co nam się w meczu podoba? Kibice pytają w listach do redakcji. Np. pani sędzia liniowa.

15
7
1
1
1
52'

Niespodziewany strzał sprzed pola karnego oddał Pawelec. Piłka minęła słupek o metr. Van der Hart nie miałby szans.

14
2
5
5
50'

Musonda ustrzelił koronawirusa unoszącego się ponad stadionem. Próba sprzed pola karnego.

1
8
1
1
49'

Sykora ruszył prawą stroną, ale sam siebie wprowadził w turbulencje.

2
4
1
2
1
46'

Pawłowski sam na sam z bramkarzem po kiksie Czerwińskiego. Górą jednak Mickey van der Hart!

26
6
5
1
7
46'

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
1
2
4
45'

Kim Kallstrom uderzył z ok. 20 metrów. Płaski strzał minął bramkę.

5
9
3
1
2
43'

W końcu Śląsk, z dystansu uderzył Pich, ale dość daleko od celu.

3
9
1
1
6
42'

W ostatnich minutach przeważa Lech. Problem w tym, że za moment przerwa.

6
4
2
2
5
40'

W końcu dobre dogranie Lechitów z kornera. Putnocky wybił piłkę, przy okazji ucierpiał Pawelec.

6
3
1
2
2
39'

Kolejny rzut rożny dla Lecha Poznań i kolejny raz beznadziejne wykonanie stałego fragmentu gry.

2
4
2
3
10
37'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki. Kolejny weekend napastnik ma wolny.

3
5
3
5
33'

Sprzed pola karnego uderzył Sykora, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i padła łupem bramkarza.

3
3
1
1
3
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Pich.

8
6
2
7
31'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy. Co jeden to gorszy. Po drugim piłka... wróciła w okolice środka pola.

1
28'

Brakuje okazji, dwie na niemal dwa kwadranse to szalenie mało.

1
2
1
4
25'

Ekstraklasa... Musonda chciał zagrać za plecy obrońcy. Co zrobił? Wywalił piłkę gdzieś na aut. Taka sytuacja.

6
11
5
5
6
23'

Trwa wyrównane spotkanie w Poznaniu. Żadna z drużyn nie zamierza się bronić. Częściej piłką operują wrocławianie.

5
2
2
7
20'

Bardzo groźna odpowiedź Śląska. Wybita piłka dotarła do Pawłowskiego, ten momentalnie uderzył, ale pomylił się o pół metra.

19
10
5
5
10
19'

Po dośrodkowaniu w pole karne Rogne odegrał do Puchacza, ten uderzył z ok. 16 metrów, ale skiksował.

3
3
1
1
4
17'

Kolejny próba graczy z Poznania. Z pola karnego ponad bramką uderzył Ramirez. Rozkręcają się gospodarze.

10
4
3
2
7
15'

Czerwiński z pola karnego na piąty metr do Johanssona, ten wślizgiem atakował piłkę, ale uderzył ponad poprzeczką!

17
8
11
6
13
14'

Atak pozycyjny Śląska. Wrocławianie długo rozgrywają swoje akcje.

6
1
2
1
4
11'

Gramy głównie w środku pola. Czekamy na pierwsze groźne uderzenia.

3
1
2
1
3
8'

Rzut rożny dla Śląska, piłkę wybili obrońcy Lecha Poznań. Po chwilo w polu karnym ręką zagrał Rogne, bez reakcji sędziego.

11
7
2
3
13
7'

Musonda ruszył prawą stroną, już był w polu karnym, ale obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

4
3
4
4
3
6'

Piłkarze szukają rytmu. Kilka prób skrzydłami, ale jeszcze brakuje dokładności obu ekipom.

3
2
2
2
1
3'

Pierwsze minuty za nami. Niewiele się dzieje. Trwa tzw. badanie sił.