Niepotrzebny faul Konczkowskiego. Gospodarze stracili kolejne sekundy.

3
1
6
90+1'

Po rzucie rożnym zgranie do Badii, ten jednak z siedmiu metrów uderzył pół metra obok bramki!

37
27
3
5
5
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
2
4
8
31
90'

Lipski uderzał z rzutu wolnego, trafił w mur. Poprawka Badii została zablokowana.

19
5
2
3
89'

10
88'

W ataku Piast, Warta w defensywie nie myli się. Czasu gospodarze mają coraz mniej.

13
5
2
3
3
85'

Zagranie do Badii, Hiszpan złapany na spalonym.

21
8
2
3
3
83'
83'
2
5
5
2
3
82'
81'

Zagranie na piąty metr, jednak tam Kuzimski nie był w stanie dojść o piłki.

3
1
3
8
8
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Pyrka.

Piast Gliwice
9
3
2
2
5
79'

Z ostrego kąta uderzał Badia, jeszcze Świerczok starał się skierować piłkę do bramki, ale nie był w stanie w nią trafić.

11
8
2
1
6
77'

Akcja Warty, zagranie do Kuzimskiego, ale ten znalazł się na spalonym.

5
2
5
8
6
75'

Kwadrans do końca. Warcie udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

15
7
1
1
3
72'

Piast w końcu zepchnął rywala pod pole karne. Warta jednak dobrze się broni.

11
6
6
4
6
71'

Po rzucie wolnym piłka wybita przed pole karne. Uderza Holubek, ale został zablokowany.

6
3
1
69'
69'
68'

Piast gra wolno, chaotycznie. Strata gola zupełnie rozregulowała gospodarzy.

5
6
1
1
3
65'

Pierwszy kontakt z piłką Świerczoka. Snajper chciał uderzyć głową, ale bardzo źle to uczynił.

7
9
1
2
4
64'
63'

Po niespodziewanej stracie gola Piast Warcie nie potrafi odpowiedzieć.

11
11
1
6
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kuzimski.

2
1
4
8
11
60'
komentarz

1
1
58'

Gol! Strzelił Mateusz Kuzimski. Asystował mu Łukasz Trałka. Błąd Czerwińskiego, który podał piłkę Trałce. Goście wyszli 2 na 1. Trałka do Kuzimskiego, a ten w sytuacji sam na sam obok Placha do bramki. 0:1!

93
42
15
3
9
57'

Piast w ataku, Warta broni się. Wydaje się, że gol dla gospodarzy jest kwestią czasu.

6
4
5
1
4
54'

Piast powinien prowadzić! Z trzech metrów uderzał Vida, trafił w poprzeczkę!

11
13
8
3
6
53'

Po kornerze uderzał Kuzimski, piłka nawet nie opuściła boiska.

1
1
1
52'

Akcja Warty prawą stroną, Grzesik jednak zatrzymany. Będzie rzut rożny.

2
51'
50'

Urazu doznał Kuzdra. Będzie konieczna zmiana. To kontuzja mięśniowa.

2
3
2
49'

Piast stara się grać szybciej. Ma to momentalnie przełożenie na to, co dzieje się w polu karnym gości.

3
1
47'

Ucierpiał Malarczyk. Zawodnik Piasta pozbierał się jednak z murawy.

1
3
2
46'

Wracamy do meczu!

1
17:47

2
2
45'

Vida uderzył z ok. 16 metrów, jednak ponownie piłka w rękach bramkarza Warty Poznań.

5
1
2
1
2
43'

Sprzed pola karnego uderzał Sokołowski. Próba była anemiczna i pewnie złapał ją bramkarz.

2
1
1
1
1
41'

Ucierpiał Rybicki. Zawodnik Warty otrzymał przypadkowe uderzenie w twarz, ale szybko doszedł do siebie.

2
3
2
38'

Niewiele dzieje się na boisku. Małe piłkarskie szachy? Jeśli już to bardzo małe.

3
1
1
1
2
35'

Utrzymuje się optyczna przewaga Piasta. Gliwiczanie konsekwentnie grają swoje. Warta również.

4
2
4
2
4
32'

Strzał Vidy, Lis ponownie na posterunku. Piast rozpędza się? "We will say what time will tell".

3
1
2
2
3
31'

Zagranie Steczyka do Sokołowskiego, ten uderzył z ok. 11 metrów, ale wprost w dobrze ustawionego Lisa.

1
29'

Sokołowski zamiast uderzać z pierwszej piłki przyjął futbolówkę i po chwili został zablokowany.

4
3
1
1
27'

Jak na razie szalony mecz to nie jest. Przeważa w ostatnich minutach Piast, jednak niewiele z tego wynika.

2
1
3
2
2
24'

Dośrodkowanie do Żyry, ten jednak uderzył z pierwszej piłki metr obok słupka.

2
1
1
1
1
23'

Rzut rożny dla Warty, ale po krótkim rozegraniu doszło do nieporozumienia. Od bramki gospodarze.

1
1
2
4
19'

Trałka dośrodkował z rogu, głową ponad bramką uderzył Ławniczak. Niewiele zabrakło obrońcy do zdobycia gola.

12
3
7
3
2
16'

Z ok. 17 metrów prostym podbiciem uderzył Vida, piłka poszybowała tuż ponad bramką!

5
2
1
1
1
14'

Gdyby Trałka dośrodkował trochę dokładniej to Kuzimski z bliska głową wpakowałby piłkę do siatki. Tak się jednak nie stało.

2
2
3
4
12'

Dośrodkowanie z prawej strony, głową uderzał Żyro, ale wprost w bramkarza.

1
1
2
17:47

Tymczasem! A my pamiętamy jak Trałka wchodził do Pogoni.

2
1
1
1
11'

Piast Gliwice pod bramką Warty. Wszystko dzieje się jednak dość wolno. Przemyślane podana, szukanie dziury, dziurek, zakamarków u rywala.

2
2
8'

Niespodziewanie to Warta dyktuje warunki gry. Goście wysoko atakują gliwiczan.

8
4
3
1
4
7'

Kuzdra dośrodkował z prawej strony, Malarczyk uprzedził jednak kolejnego zawodnika Warty i wybił piłkę.

1
1
4
3
3
5'

Warta dość nieśmiało przedostała się pod pole karne Piasta i szuka dziury w defensywie gliwiczan.

3
2
3
2'

Straszne są mecze rozgrywane w ciszy. Wszyscy krzyczymy: kibice na stadiony! A tymczasem na boisku w ataku Piast.