88'
ZMIANA

Stal. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Łukasz Zjawiński. Mak doznał urazu barku.

86'

Ucierpiał Jankowski, który po starciu z rywalem padł na murawę. "Jankes" już jednak pozbierał się z niej.

6
1
1
1
1
83'

Biliński doszedł do uderzenia głową z pięciu metrów. Pomylił się nieznacznie!

15
8
7
3
11
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Dadok.

Stal Mielec
2
1
1
1
5
80'

Rwana, szarpana gra. Stal częściej jest przy piłce, Podbeskidzie nie ma pomysłu na atak.

6
1
2
78'
ZMIANA
77'

Podbeskidzie nie jest w stanie zagrozić Stali. Gospodarze mają mecz pod kontrolą.

9
2
2
1
74'
ZMIANA

Stal. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Mateusz Mak.

73'

Próba odpowiedzi bielszczan. Strzał Bierońskiego, ale daleko od celu.

2
3
4
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Flis. Stal wyszła na prowadzenie! W zamieszaniu piłka wybita pod nogi Flisa, a ten natychmiast uderzył. Pesković nie był w stanie odbić futbolówki. 2:1!

Stal Mielec
51
28
3
9
18
68'
ZMIANA
68'
ZMIANA
66'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy na murawie leży aż trzech graczy. Dwóch gości i jeden miejscowych.

4
3
3
4
3
65'

Optyczna przewaga należy do Stali. Podbeskidzie sprawia wrażenie zadowolonego z punktu.

1
2
3
4
3
63'

Dogranie z rogu, starał się główkować Matras, ale źle uderzył.

1
1
1
4
2
62'
ZMIANA

Stal. Schodzi: Jonathan de Amo. Wchodzi: Grzegorz Tomasiewicz.

komentarz

60'

Problemy miał Dadok, gracz Stali już wrócił do pełni sił.

3
3
2
1
1
57'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn w ostatnich minutach nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramkę.

1
1
1
3
2
54'

Bielszczanie starają się ruszyć do ataku, ale swoje chce Stal. Zapowiada się bardzo ciekawa 2. połowa.

2
3
2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krystian Getinger. Stal dość niespodziewanie wyrównała! Najpierw strzał głową Dadoka z pięciu metrów odbił Pesković. Poprawka Getingera z ośmiu metrów znalazła drogę do bramki. 1:1!

40
15
5
9
24
50'

Stal z pierwszą wizytą po przerwie pod bramką gości, ale zabrakło celnego uderzenia.

3
2
1
1
2
48'

Ostro potraktowany Getinger. Sędzia Jakubik powinien odgwizdać faul, ale nie uczynił tego. Oj, ma problemy pan arbiter w rundzie wiosennej. Widzie zdecydowanie zbyt mało.

1
1
1
3
4
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

1
1
1
1
3
46'
ZMIANA

Stal. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Robert Dadok.

1
1
2
1
1
46'
ZMIANA

Stal. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Maciej Jankowski.

17:50

1
1
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
1
1
45'

W końcu Stal, z trudnej pozycji uderzał Kolew, wprost w bramkarza.

1
3
2
1
1
43'

Podbeskidzie, niczym obostrzenia, nie chce odpuszczać. Goście cały czas pod bramką Stali. Gospodarze bezradni, niczym Polacy.

5
7
3
2
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Rundić.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
1
3
2
40'

Podbeskidzie szuka drugiego gola. Goście konsekwentnie realizują plan.

1
1
1
37'

Strzał sprzed pola karnego Forsella, ale daleko od bramki Górali.

2
2
1
1
35'

Zderzenie w środku pola. Piłkarze trafili się głowami, ale już pozbierali się z murawy.

1
5
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Karol Danielak. Jedni grają, drudzy strzelają. Wrzut z autu, źle zachowała się defensywa gości. Do piłki doszedł Danielak i odegrał do Bilińskiego, który strzałem z ośmiu metrów pokonał Strączka. 0:1!

29
15
7
5
10
29'

1
29'

Bieroński do Danielaka, ale po strzale gracza gości ponownie Strączek pewnie złapał piłkę.

1
2
1
27'

Po raz trzeci w krótkim czasie musiał interweniować Strączek. Bramkarz tym razem był czujny na przedpolu.

1
1
1
2
25'

Centro-strzał Mamicia, ale Strączek był czujny. Po chwili uderzenie Bieroński i bramkarz ponownie na posterunku.

4
1
1
2
23'

Domański wpadł z piłką w pole karne, ale... sam się przewrócił starając się zrobić zwód.

1
2
3
1
22'

Kolejna próba mielczan. Technicznie z narożnika pola karnego uderzył Kolew, ale pomylił się o pół metra.

4
2
20'

Z ostrego kąta uderzał Prokić, ale daleko od bramki gospodarzy.

4
3
1
19'

Utrzymuje się przewaga gospodarzy. Brakuje jednak celnych uderzeń. Wszystko wygląda w miarę dobrze, ale jedynie do pola karnego.

3
1
1
2
16'

Optyczna przewaga Stali. Mielczanie szukają różnych rozwiązań, ale na razie bezskutecznie.

5
1
2
1
14'

Po rzucie wolnym zagranie do Domańskiego, ten uderzył z woleja, ale został zablokowany.

1
11'

Groźnie pod bramką mielczan, ale strzał zablokował Getinger. Zawodnik Stali jeszcze ucierpiał przypadkowo kopnięty przez Modelskiego.

1
2
9'

Strzał z woleja, piłkę złapał Pesković, ale wcześniej na spalonym Kolew.

8'

Po słabszym początku z przodu aktywniejsi goście. Na razie starają się wysoko atakować mielczan.

4
2
1
1
2
5'

Krystian Getinger z bliska mógł zobaczyć jak sznurówki związał Matras.

2
5'

Próba odpowiedzi bielszczan, ale strzał Kocsisa został zablokowany.

2
1
3'

Kolejne dogranie i zgranie piłki. Doszedł do niej Prokić i z czterech metrów głową spudłował! To powinien być gol!

1
3
6
3'

Wrzut z autu w pole karne gości, zgranie piłki, ale Pesković czujny na linii. Bramkarz wpadł na słupek, ale pozbierał się.

1
1
17:50

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).