PKO Ekstraklasa: 22. kolejka
21 mar 2021 15:00
90+4'

Gol! Strzelił Stefan Savić.

3:1 dla Wisły! Stefan Savić zbiegł z boku boiska w pole karne Stali. Minął jednego z obrońców, oddał strzał w "krótki róg', a piłka wpadła do siatki!

Wisła Kraków
82
37
8
5
12
90+3'

Jeszcze z dystansu ładny strzał oddał Yaw Yeboah. Dobrze obronił Rafał Strączek.

16
7
1
3
90+2'

Krystian Getinger wstrzelił piłkę przed bramkę Wisły. Tam pewnie złapał ją Mateusz Lis.

13
9
1
2
4
90'

Doliczone cztery minuty.

6
4
1
3
10
90'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lis. Za grę na czas.

10
2
7
5
18
88'

Gol! Strzelił Michal Frydrych. Pewny, mocny strzał oddał Michal Frydrych! Piłka w bramce, a Wisła Kraków prowadzi 2:1.

70
31
3
6
21
87'

Jest rzut karny dla Wisły Kraków! Sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie piłki ręką po uderzeniu z dystansu.

33
18
1
3
13
86'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy Wiśle należy się rzut karny.

27
9
2
2
17
84'

Yaw Yeboah strzelał z dystansu. Uderzenie zostało zablokowane przez zawodników Stali. Gospodarze domagali się jeszcze rzutu karnego z zagranie ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

8
5
3
6
4
83'

Stal Mielec dobrze broni dostępu do własnej bramki. Wisła rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

8
3
1
6
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Michal Frydrych.

2
1
1
2
1
78'

Wisła rozgrywa piłkę na połowie Stali Mielec i szuka kolejnej okazji na gola.

1
75'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Yaw Yeboah.

1:1 w Krakowie! Yaw Yeboah przejął piłkę przed polem karnym. Szukał podania do kolegi z zespołu. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Stali i trafiła do Brown Forbesa. Ten pewnie wykorzystał swoją sytuację!

52
24
2
7
35
72'

Kilka dośrodkowań w pole karne Stali Mielec. Dobrze jednak piłkę wybijali zawodnicy z Podkarpacia.

3
1
71'

Sporo zmian w ostatnich minutach. A na boisku sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
66'

Wisła rozgrywa piłkę na połowie Stali. Gospodarze szukają okazji na gola.

2
3
1
2
2
64'

Schodzi: Jonathan de Amo. Wchodzi: Maciej Jankowski.

64'

Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Andreja Prokić.

63'

Z dystansu niecelnie strzelał Yaw Yeboah.

2
3
1
1
4
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Albin Granlund.

1
8
61'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Asystował mu Albin Granlund. Albin Granlund zagrał wzdłuż bramki Wisły. Nikt nie wybił futbolówki, a ta doleciała do niepilnowanego Tomasiewicza, który skierował ją do bramki! 1:0 prowadzi Stal Mielec.

37
17
5
10
29
60'

Z dystansu strzelał Yaw Yeboah. Źle jednak trafił w piłkę i to nie było groźne uderzenie.

2
2
3
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Pewnie wybili piłkę zawodnicy z Mielca.