1
2
3
90'

Gol! Strzelił Jakub Kuzdra. Asystował mu Jakub Kiełb. Kontra Warty, Baku po rajdzie w polu karnym został zablokowany. Po chwili do piłki dopadł Kuzdra i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 2:0!

49
16
4
4
7
89'

Jeszcze Podbeskidzie szuka wyrównania. Czasu mają goście już jednak niewiele.

10
3
1
86'

Frelek uderzał z pięciu metrów! Piłka przeleciała tuż obok słupka! Powinien być remis.

16
14
8
6
7
84'
83'

Biliński uciekał Ławniczakowi, padł na murawę. Sędzia uznał, że nic nie było. Gdyby było to gracz gospodarzy wyleciałby z boiska.

7
2
1
1
1
82'
80'

Już tylko dziesięć minut do końca. Podbeskidzie nie jest w stanie zagrozić Warcie.

9
4
2
5
77'
76'

Szuka Podbeskidzie wyrównania, ale cały czas nie jest w stanie oddać celnego uderzenia.

4
3
1
1
73'

Kuzimski do Zrelaka, ten jednak na spalonym.

2
1
73'

Po stracie gola bielszczanie starają się zaatakować. Jednak Podbeskidzie nie potrafi zagrozić Warcie.

4
1
1
70'

Gol! Strzelił Makana Baku. Asystował mu Łukasz Trałka. Trałka wpadł z piłką w pole karne z jego prawej strony. Pomocnik zwiódł obrońcę i uderzył. Futbolówkę trącił jeszcze Baku i Warta na prowadzeniu. 1:0!

51
24
4
7
12
70'

Dośrodkował Kiełb, Zrelak zgrał piłkę do Żurawskiego, ten jednak nie zrozumiał intencji.

3
1
2
67'

Za nami... połowa połowy. Trwają piłkarskie szachy. Nikt nie chce zbytnio ryzykować.

1
1
1
1
65'
64'

Strzelał głową Baku, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
1
1
4
1
63'

Optyczna przewaga należy do Warty. Cały czas brakuje jednak klarownych okazji bramkowych.