Z rzutu rożnego dogrywał Mączyński, piłkę wybił Tobers.

2
1
1
82'

Wrocławianie nie wykorzystali rzutu rożnego. Bejger sfaulował Makowskiego, piłka dla Lechii.

6
2
2
2
5
81'

Zablokowany strzał Picha, rzut rożny dla Śląska.

4
3
3
1
3
80'

I ponownie Zwoliński! Po podaniu Paixao, piłkarz Lechii fatalnie przestrzelił!

2
2
1
1
8
79'

Strzał Zwolińskiego z pola karnego po błędzie Tamasa, doskonała obrona Szromnika!

2
1
2
4
4
76'

Nieudana wrzutka Kubickiego z rzutu wolnego.

2
2
1
3
4
75'
ZMIANA
73'

Niecelny strzał Macieja Gajosa.

2
3
1
2
9
69'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Bejger. Za faul na Paixao.

Śląsk Wrocław
10
3
2
4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Tamas. Za faul na Zwolińskim.

9
4
2
4
komentarz

62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
62'

Z rzutu rożnego wrzucał Mączyński, piłkę wybił Kuciak. Bramkarz Lechii był faulowany.

2
2
3
1
2
60'
ZMIANA
59'

Sobota doskonale zgrał piłkę do Praszelika, ten jednak w dość prostej sytuacji nie trafił w futbolówkę!

7
3
2
1
2
58'

Kubicki zdjął piłkę z nogi atakującego Exposito.

6
1
2
2
58'

Błąd Udovicicia w ofensywie, kontratak Śląska przerwał faulem Biegański.

4
1
1
2
1
56'

Udovicić dograł piłkę do Paixao w pole karne, tam jednak skutecznie w obronie Poprawa!

2
2
4
1
2
54'

Tym razem Praszelik urwał się gdańskiej obronie. Piłka minimalnie minęła słupek bramki Kuciaka!

7
2
3
1
3
53'

Rajd Udovicicia przez całe boisko, jednak został na raty zatrzymany przez piłkarzy Śląska.

4
2
2
1
52'

Kuciak jest zdolny do dalszej gry.

8
6
3
1
2
51'

Sobota dograł piłkę w pole karne do nikogo. Po chwili po wrzutce Stigleca, Kuciak zderzył się z Praszelikiem.

2
3
1
1
48'

Janasik dośrodkował piłkę w kierunku Exposito, strzał Hiszpana wyraźnie niecelny. Duża w tym rola Mario Malocy, który przytrzymał rywala. O karnym mowy być nie mogło.

5
3
4
1
1
47'

Przeciągnięte dośrodkowanie Udovicicia. Od bramki Szromnik.

czas Druga połowa
45+1'

Z dystansu strzelał Biegański, jednak trafił w obrońcę Śląska.

6
5
4
1
1
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry.

4
3
5
2
1
44'

Doskonałe podanie Mączyńskiego i fatalne pudło Janasika! Miał przed sobą tylko Kuciaka, jednak przestrzelił nad poprzeczką!

7
3
3
1
5
43'

Próba strzału Exposito, piłkę wybił na aut Mario Maloca.

9
2
3
1
2
41'

Dośrodkowywał piłkę Janasik, niefortunnie odbił ją Tobers, piłka trafiła wprost w ręce Kuciaka.

8
3
5
4
3
38'

I po chwili na spalonym Udovicić.

3
3
9
3
4
38'

Akcja Śląska, na spalonym jeden z piłkarzy z Wrocławia.

5
7
4
2
3
36'

Akcja Śląska po błędzie Tobersa! Sobota podał piłkę do Praszelika, jednak doskonale obronił Dusan Kuciak!

14
6
5
4
9
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Makowski.

Ale błąd Waldemara Soboty! Podał piłkę za siebie, gdzie nie było żadnego zawodnika Śląska! Był tam natomiast Tomasz Makowski, który strzelił pierwszego gola w PKO Ekstraklasie w swoim 65. meczu!

42
20
5
4
24
32'

Kubicki zagrał w kierunku Zwolińskiego w pole karne, ten jednak został przepchnięty przez rywali.

5
3
5
5
4
31'

Piłka w kierunku Zwolińskiego, doskonale w obronie zagrał Tamas.

2
4
4
2
1
30'

Z dystansu strzelał Kubicki, wprost w ręce Szromnika.

4
5
3
3
2
29'

Nieśmiała akcja Lechii, po wrzutce Conrado w pole karne bardzo łatwo piłkę wybili wrocławianie.

3
3
3
3
1
28'

Śląsk w gazie! Tym razem Kuciak nogami obronił strzał Praszelika.

7
2
3
1
2
27'

Co za strzał Exposito z woleja po podaniu Stigleca! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę!

7
2
3
1
2
26'

Kuciak obronił strzał Soboty.

4
3
4
1
1
25'

Mączyński dograł piłkę w pole karne, jednak szybko gdańszczanie wybili piłkę do środkowej fazy boiska.

6
3
3
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Conrado. Za faul na Janasiku.

6
3
3
5
2
19'

To powinien być gol! Prawdziwa petarda Erika Exposito, który z dystansu uderzył w poprzeczkę! Zabrakło centymetrów!

9
6
16
4
7
17'

Z rogu boiska kótko zagrał Mączyński, strzałem akcję kończył Sobota. Od bramki Kuciak.

3
2
3
2
3
16'

Maloca wybił piłkę na rzut rożny po akcji Śląska.

1
2
3
2
1
13'

Udovicić dograł piłkę do Makowskiego, ten jednak zbyt lekko uderzył w kierunku bramki Szromnika.

2
2
4
1
4
13'

Z rzutu rożnego wybijał Makowski, po zamieszaniu w polu karnym Śląsk wybił piłkę.

2
2
3
1
4
11'

Lechia próbuje atakować po straconym golu, Śląsk jednak się cofnął i zagęścił pole gry.

4
2
2
2
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

Śląśk wyszedł na prowadzenie! Mączyński próbował strzelać, jednak piłka mu zeszła. Miał szczęście, że trafiła wprost pod nogi Erika Exposito, który pokonał z bliskiej odległości Dusana Kuciaka.

31
17
4
13
17
7'

Krótko rozegrany rzut rożny Lechii. Mario Maloca trafił w poprzeczkę! Wcześniej Chorwat był na wyraźnym spalonym.

5
1
4
1
2
6'

Akcja Lechii Gdańsk. Piłka wyszła wprost pod Biegańskiego, jednak została zablokowana. Rzut rożny dla Lechii.

3
3
1
1
2
5'

Paixao dograł piłkę z prawej strony boiska, piłka w rękach Szromnika.

3
2
1
1
1
2'

20 sekund później i strzał Zwolińskiego! Ograł rywala i strzelił tuż obok słupka bramki Szromnika.

5
1
4
1
1
2'

Od początku atakuje Śląśk. Po strzale Janasika, piłkę bezproblemowo obronił Kuciak.