Podbeskidzie gra mądrze, oddalając piłkę jak najdalej od pola karnego.

5
10
79'
79'

Próba akcji Petera Wilsona, który jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę rywala.

4
3
1
75'
2
1
3
2
3
75'
76'

Akcja Lecha! Sykora podawał w kierunku Ishaka, któremu piłkę z buta zdjął Danielak!

5
5
2
11
9
74'

Gol! Strzelił Marko Roginić.

Podbeskidzie objęło prowadzenie, choć nic na to nie wskazywało! Zszedł z boku boiska przed pole karne i fenomenalnym strzałem w okienko pokonał van der Harta!

Podbeskidzie Bielsko-Biała
65
38
14
26
45
74'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Modelski. Za faul.

9
4
5
2
4
70'

Szansa Podbeskidzia! Roginić nie trafił w bramkę po tym, jak van der Hart piąstkował po dośrodkowaniu!

9
4
4
2
2
70'
70'
68'

Tłok w polu bramkowym Podbeskidzia, Ishak sfaulował Peskovicia.

1
3
3
4
67'

Świetna obrona Michala Peskovicia po strzale Pedro Tiby! Lech dominuje coraz bardziej, brakuje mu jednak skuteczności.

8
2
6
6
65'

Lech zaczyna przeważać. Aktywny po prawej stronie Satka, jednak po jego dośrodkowaniu ofiarnie broniący Modelski zabrał piłkę Skórasiowi.

11
2
2
4
64'
62'

Aktywny tego dnia Jakub Kamiński przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym rywala, jednak jego strzał zablokował Rafał Janicki.

8
1
4
1
2
61'
60'

Skóraś podał piłkę do Ishaka, który nie trafił przy idealnej okazji! Wcześniej Szwed był na spalonym.

5
2
4
58'

Jakub Kamiński zatańczył pomiędzy trzema zawodnikami Podbeskidzia, nie miał jednak odpowiedniego wsparcia i piłkę wyłuskał Pesković.

2
1
7
57'

Po akcji Satki, niecelny strzał Kamińskiego.

2
3
6
54'

Zaczyna van der Hart. Wideoweryfikacja nie wyłapała faulu.

5
5
3
1
6
53'

Rundić został uderzony w twarz przez Karlstroma. Piłkarz Podbeskidzia potrzebuje pomocy medycznej.

5
1
2
1
2
52'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Upadł w polu karnym jeden z piłkarzy Podbeskidzia, sędzia pozostał niewzruszony.

6
1
3
2
51'

Skuteczne zagranie Rogne w defensywie. Górale wywalczyli rzut rożny.

3
1
3
50'

Sprytne zagranie Kwekweskiriego w kierunku Skórasia, ten jednak przestrzelił.

5
2
2
3
49'

Zablokowany strzał Tiby, rzut rożny dla Lecha.

5
1
1
2
47'

Rzut rożny dla Podbeskidzia, akcję strzałem kończył Roginić, ale obronił van der Hart.

1
1
1
czas Druga połowa
45'

Podbeskidzie przeważa, ale brakuje dokładności.

1
43'

Uderzenie Podbeskidzia z rzutu wolnego, jednak od bramki van der HArt.

5
3
3
3
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Rogne. Za faul na Roginiciu.

Lech Poznań
2
3
3
2
7
40'

Skóraś podał piłkę do Kamińskiego, tego jednak ubiegł Danielak, wybijając na rzut rożny.

3
2
1
7
6
38'

Po rzucie wolnym Podbeskidzia, piłkę wybił Pedro Tiba.

10
8
4
2
2
37'

Karlstrom faulował Bierońskiego, sędzia oszczędził Szweda grającego w Lechu, nie pokazując mu żółtej kartki.

10
5
1
2
2
36'

Próby ataków zawodników z Bielska-Białej, Lech jednak czujny przed własnym polem karnym.

10
5
4
2
1
33'

Celny strzał Pedro Tiby, piłka wprost w rękach Michala Peskovicia.

6
4
5
7
4
32'

Tym razem nieudany rzut rożny Lecha.

3
3
4
5
8
30'

Nieporozumienie w Podbeskidziu po rzucie rożnym. Przy dograniu w pole bramkowe, Biliński na spalonym.

6
4
1
3
2
29'

Ubbink zdecydował się na strzał z dystansu, piłka skozłowała na trzecim metrze i na rzut rożny zbił ją van der Hart!

8
7
2
1
2
26'

Ishak po podaniu Kamińskiego zatańczył w polu karnym rywala, jednak przymierzył tuż obok słupka!

4
2
3
7
13
24'

Akcja Lecha Poznań, Michał Skóraś nie zdołał czysto kopnąć w piłkę po nieco zbyt przeciągniętym dośrodkowaniu.

2
5
2
3
1
21'

Danielak dograł w pole karne w stronę Bilińskiego, ten strącił piłkę głową. Nie zdołał jednak oddać czystego strzału.

5
4
1
5
1
20'

Modelski zagrał piłkę w pole karne, tam jednak skuteczny w obronie Karlstrom.

4
3
2
2
1
17'

Tym razem Danielak dogrywał piłkę w pole karne, spokojnie złapał ją van der Hart.

7
7
2
3
1
16'

Dobre zagranie Danielaka w pole karne, poznaniacy wybili na aut.

6
6
2
3
15'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Ishak. Za kopnięcie w twarz Bierońskiego.

Lech Poznań
1
7
8
9
15'

Akcja Podbeskidzia szybko zduszona pod polem karnym.

1
2
1
3
14'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rzuchowski. Za faul. Rzuchowski będzie pauzował w kolejnym meczu.

6
4
1
3
2
11'

To mógł być gol! Skóraś dostał piłkę na siódmym metrze, był plecami do bramki i zdecydował się podać do tyłu do Ishaka. Strzał Szweda obroniony!

8
3
4
10
3
9'

Strzał z dystansu gospodarzy! Van der Hart tylko odprowadzał piłkę wzrokiem.

4
2
1
2
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Wasyl Kraweć. Za faul na danielaku.

Lech Poznań
2
2
1
10
5
6'

Od początku spotkania przeważają zdeterminowani gospodarze. Lech na razie skupia się na obronie.

5
3
2
3
4
4'

Piłkę z rogu boiska wybijał Danielak, jednak trafił w boczną siatkę. Musi szybko zapomnieć o tym zagraniu.

5
4
1
4
1
4'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

1
1
1
5
5
3'

Dynamiczna akcja Mamicia i wrzutka w kierunku Bilińskiego, jednak poznaniacy zdołali powstrzymać napastnika Podbeskidzia.