PKO Ekstraklasa: 28. kolejka
03 maj 2021 15:00
90+1'

Tiago Alves popisał się udanym dryblingiem w polu karnym Podbeskidzia. Wywalczył sobie pozycję do strzału, uderzył z bardzo ostrego kąta, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

4
4
1
2
2
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
1
2
2
90'

Gliwiczanie starają się utrzymać przy piłce na połowie Podbeskidzia.

4
2
2
87'

Znakomicie spisał się Frantisek Plach. Bramkarz Piasta obronił strzał Petera Wilsona, który nabiegł na piłkę po zagraniu ze skrzydła.

9
3
1
85'
84'

Coraz groźniejsze są akcje Podbeskidzia. Sporo dzieje się w okolicy pola karnego Piasta w ostatnich minutach.

2
83'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Jakub Hora.

1
1
2
1
1
82'

Tym razem dobrze w defensywie spisał się Piotr Malarczyk, który w groźnej sytuacji wybił piłkę z własnego pola karnego.

3
79'
2
6
3
1
1
79'

Podbeskidzie szuka okazji na gola, ale Piast bardzo dobrze prezentuje się w defensywie.

2
4
75'

Ładne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybili jednak piłkę.

3
4
komentarz

2
1
74'

W polu karnym Podbeskidzia zablokowany został Tiago Alves.

1
3
73'
70'

Z ostrego kąta strzelał Peter Wilson. Piłka przeleciała obok bramki Piasta Gliwice.

3
1
1
2
67'

Sporo zmian w ostatnich minutach. Na boisku przy piłce Podbeskidzie.

1
1
3
67'
3
1
2
2
67'
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Tulio.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
2
Czy Podbeskidzie strzeli w tym meczu gola?
2
3
2
1
1
63'
63'
58'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Michał Chrapek.

Kapitalna akcja Piasta! Piłkę wyprowadził Gerard Badia, odegrał do Michała Chrapka. Ten wypatrzył Jakuba Świerczoka, który w polu karnym znakomicie przymierzył po długim słupku. 2:0 dla gliwiczan.

21
11
3
3
5
56'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w trudnej pozycji niecelnie główkował Jakub Świerczok.

2
1
3
1
53'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Podbeskidzia. Znakomicie podanie jednego z zawodników Podbeskidzia przeciął jednak Jakub Czerwiński.

4
4
1
1
2
49'

Od początku drugiej połowy piłkarze Podbeskidzia starają się szybko doprowadzić do wyrównania.

3
4
1
46'

Szybko dobra okazja dla Podbeskidzia. Dogranie w pole karne gliwiczan, gdzie w ostatniej chwili dobrze interweniował Frantisek Plach.

2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

46'
44'

1:0 prowadzi Piast Gliwice. Michał Chrapek dograł do Świerczoka, ten w polu karnym strzelał z bardzo ostrego kąta. Piłka pomiędzy nogami bramkarza wpadła do bramki Podbeskidzia.

32
15
6
7
19
42'

W dobrej okazji w polu karnym Piasta znalazł się Petar Mamić. Jego strzał w ostatniej chwili zablokował Piotr Malarczyk.

1
2
1
1
4
39'

Maksymilian Sitek przedarł się skrzydłem, dogrywał przed bramkę gospodarzy. Piłkę dobrze wybił Jakub Czerwiński.

2
2
1
1
1
37'

Podbeskidzie śmielej ruszyło do ofensywy. Gra toczy się jednak daleko od bramki Piasta.

2
3
1
3
3
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
3
1
33'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Jakub Świerczok. Bramkarz Podbeskidzia wybił jednak piłkę na rzut rożny.